Jump to content
BulForum.com

Какво е това?


Recommended Posts

Айде който разбира от автомобили, тук е полето му на изява, какъв е този автомобил се пита в задачата :)

 

test.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Айде който разбира от автомобили, тук е полето му на изява, какъв е този автомобил се пита в задачата :)

 

test.jpg

[/q

тва ша е няква лудница може би ! обаче виждам , че си му задраскал името с черно отдолу. аз си мисля, че е няква изгъзица на тема Ферари! :blink:

Link to comment
Share on other sites

тва ша е няква лудница може би ! обаче виждам , че си му задраскал името с черно отдолу. аз си мисля, че е няква изгъзица на тема Ферари! :blink:

 

Че е лудница лудница е, задраскал съм името, за да видим кой колко разбира от афтомбили B)

Link to comment
Share on other sites

Два варианта:

1. Некви вариации на тема Лотус (много съмнително щото аз поне не знам да има модел Revolution.)

2. Някаква концептуална състезателна колица, която най-вероятно се казва Revolution :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Два варианта:

1. Некви вариации на тема Лотус (много съмнително щото аз поне не знам да има модел Revolution.)

2. Някаква концептуална състезателна колица, която най-вероятно се казва Revolution :unsure:

Май е второто но не знам марката...

Link to comment
Share on other sites

може и това да е ама отпред прилича дяволски много на някое Пежо да го ***

Да не би Пежо да са решили да участват на 24 часа на Льо Ман и да са нравили концептуален автомобил???Мен ме навежда на тази мисъл след като видях предницата на колата ;)

Link to comment
Share on other sites

И аз мисля че тва ще е някво Пежо

Link to comment
Share on other sites

Ако е ЛАДА всичко си идва на мястото-отзад прилича на Лотус, отпред-на Пежо. Оттук щипнали, оттам пипнали и накрая някаква кутиййка се търкаля по пистата.. егати зора :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Айде който разбира от автомобили, тук е полето му на изява, какъв е този автомобил се пита в задачата  :)

 

test.jpg

 

То не е необхдимо да рзбираш кой знае колко... но е точно VAZ Lada Revolution.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...