Jump to content
BulForum.com

Какво е това?


Recommended Posts

Ей това е достойно за възхищение. Фирмата Ariel се състои само от 6 енжинера. Двигателя на тва чудо е от Honda Civic TypeR самоче са му сложили суперчарджър и са му докарали около 300к.с. :wacko: Тежи 500 кила и е по бързо от Ferarri Enzo.

 

Аве майна, незнам от к'во е по бързо това, ама може да кажеш и нещо за аеродинамиката и свързаната с нея стабилност. Ако ми кажеш, че тая колица е стабилна ........ :sick Пък ако ще и 1000 км/ч са може да вдигне све тая. Тая колица, не е достатъчно стабилна за да вдигне 300 и отгоре км/ч :sick иначе не изглежда лоша :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply
Аве майна, незнам от к'во е по бързо това, ама може да кажеш и нещо за аеродинамиката и свързаната с нея стабилност. Ако ми кажеш, че тая колица е стабилна ........ :sick  Пък ако ще и 1000 км/ч са може да вдигне све тая. Тая колица, не е достатъчно стабилна за да вдигне 300  и отгоре км/ч  :sick  иначе не изглежда лоша :wacko:

Хаха, не била стабилна, ми добре щом казваш ;)

Link to comment
Share on other sites

Аве майна, незнам от к'во е по бързо това, ама може да кажеш и нещо за аеродинамиката и свързаната с нея стабилност. Ако ми кажеш, че тая колица е стабилна ........ :sick  Пък ако ще и 1000 км/ч са може да вдигне све тая. Тая колица, не е достатъчно стабилна за да вдигне 300  и отгоре км/ч  :sick  иначе не изглежда лоша :wacko:

за да се убедиш дали е стабилно гледай това предаване и после кажи дали е стабилно или не

Link to comment
Share on other sites

Abe gledam mnogo razbirachi tuka be! Ajde naj nakraia kajete ot koj kakvo sa otkradnali che vze da mi stava interesno! Ako moje poimenno!

I da mi kajete ot kolite za masowa upotreba da ima niakoia koiato da e unikalna!

Link to comment
Share on other sites

Abe gledam mnogo razbirachi tuka be! Ajde naj nakraia kajete ot koj kakvo sa otkradnali che vze da mi stava interesno! Ako moje poimenno!

I da mi kajete ot kolite za masowa upotreba da ima niakoia koiato da e unikalna!

Mи виж хубаво отзад тва Ferarri F430, има доста прилика с Ладата.

А относно уникалните коли масовки, такива няма, всичко е въпрос на предпочитания, вкус и привързаност към определена марка.

Link to comment
Share on other sites

Mи виж хубаво отзад тва Ferarri F430, има доста прилика с Ладата.

А относно уникалните коли масовки, такива няма, всичко е въпрос на предпочитания, вкус и привързаност към определена марка.

 

Da de ama ako ne znaesh LADA-ta e ot 2003 godina majesh da proverish tuk "http://www.supercars.de/singlecar/198/803.html" a Ferrati-to e ot 2004 :confused :confused :confused vij tuk "http://www.supercars.de/singlecar/46/1024.html"! taka che ne znam koj ot kogo e "kral"! :punk

Link to comment
Share on other sites

Da de ama ako ne znaesh LADA-ta e ot 2003 godina majesh da proverish tuk "http://www.supercars.de/singlecar/198/803.html" a Ferrati-to e ot 2004  :confused  :confused  :confused  vij tuk "http://www.supercars.de/singlecar/46/1024.html"! taka che ne znam koj ot kogo e "kral"!  :punk

Добре бе пич, разгледай тогава задниците на абсолютно всички F-ве на ферари, F430 го дадох като пример защото поне на мен най много ми се вързва с ладата, отлично знам от коя година е ферарито, а за ладата не ме и интересува.

Link to comment
Share on other sites

Da be prilicha ama moga da kaja che prilicha i na chevrolet cortette primerno!

E tva se opitvam da obiasnia che do momenta ima tolkova mnogo modeli izlezli na pazara i awtosalonite che vav vseki edin mojesh da namerish niakakvo shodstvo s niakoia druga marka. Kato naprimer misubishi 3000gt i dodge stealth i da ne izrejdam oshte! Taka che ne vijdam za kakvo pluete che rusnacite bili krali! Mogat kradat i ne samo te!

Link to comment
Share on other sites

brei mnoo razbira4i bre ! tc tc taia lada e basi smeha nikfa forma ni6to kvo i se kefite ! ako ima6e ne6to pone originalno v taia kola ama tc ! kolkoto i da ia gledam e mnoo ..tapa ! ima6e edna lada

peterturbo.jpg

lada-peterturbo_02.jpg

ne 4e e mnoo iaka ma po miasa na ne6to Ai peace !

Link to comment
Share on other sites

ей големи разбирачи сте повечето тука .. машаллах

дали ще говорите за тая лада или за ферари или за какъвто и да е друг болид от тоя клас все някои ще краде от някого.И ебаси!!!Кой е казал че един болид трябва да бъде красив?!Помислете за скосената задница . за ъгловатата странична линия .. помислете и за аеродинамиката .... и помислете дали има смисъл да пишете повече глупости тук

Link to comment
Share on other sites

Neznam kakvo tolkova pluete po tazi LADA!!!Na men li4no kolata mi dopada na koito ne mu haresva da kaje "Ne mi haresva taq kola" a ne da govori "Ko tolkova i se kefite na taq kola" :angry1 Za vseki vlak si ima pytnici kakto se kazva! :punk

Link to comment
Share on other sites

6, abe kakvo tolkova se 4udite be? 4e bilo rukso! abe da vi kaja, ne6tata na rusnasite moje da ne izglejdat vsi4ki kato frenskite peja i t.n. s plastmasovi broni i t.n. ama pritq vsi4ko trqbvad a tejko i zdravO! za6to da ne mogat i te da napravqt takuv model na ladata? ima6e nakude edin sporeten moskivch ama deiba ne moga da nemerq snimkata inace na mojete da povqrvate kato go vidite 4e rukso!

 

4uval sum slednoto za ruskti koli no ne znam ruski i 6te go napi6a na BG!

 

1. ruska ma6inka, s dyrvena kabinka

2.bal6oi dupka, bal6oi gas!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...