Jump to content
BulForum.com

kak da postypi6 ako...


Recommended Posts

Абе много ви се чуда бе хора.Вие разум нямате ли та да знете какво трябва да направите.Щом питаш нас какво да направиш или си много зле или не си падш толкова по тва момиче.Има една много хубава фраза "Start with your heart and the rest will follow."В нея изрично с еказва with your heart.Така,че вместо да слушаш приказки които са ти до болка познати реши сам какво трябва да направиш.Ако не те харесва ще те одреже,ако те харесва ще отвърне на чувствата ти.Не мисля,че някой друг освен теб ще вземе най-доброто решение в случая.Както и да постъпиш-успех!Ще ти трябва B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Напълно съм съгласен с bratmito. Единственото нещо, което мога да добавя към думите е, че с времето и с натрупването на опит можеш да се научиш и да я "убедиш", че всъщност те харесва.

Така че не чакай второто и третото пришествия.

Link to comment
Share on other sites

Единственото нещо, което мога да добавя към думите е, че с времето и с натрупването на опит можеш да се научиш и да я "убедиш", че всъщност те харесва.

 

 

Дамм...можеш...Ама не винаги става :(

Link to comment
Share on other sites

Сближи се с нея, ухажвай я известно време и след това действай! Има малък риск, да те отблъснат, но цената си заслужава, нали? ;)

Link to comment
Share on other sites

Кефите ме бе хора... Всички добре се изказахте, ама той човека ви искаше съвета, а не да му казвате сам да се справя. Той ако можеше, щеше да го направи(поне според мене де)

 

Значи, виж сега, сближаваш се с нея, начи тряа покажеш итерес кам нея, не само да си говорите за домашни, примерно. Тряа там малко по-провокативни разговори и тн...

Като виждаш, че и тя проявява интерес действаш, като не проявява не действаш ами си намираш нова жертва и действаш по горе-долу същия сценарии :devil

Link to comment
Share on other sites

Средна възраст на постналите по темата: 12.5 години ;]

Напълно си прав.И това е много жалко!!!Ако възгледите Ви наистина са "Барай, ако не дава-бягай!", значи бая сте я закършили.Момченца и момиченца (не че аз не съм такова още, но...)има много по-важни работи от секса в отношенията м/у мъжа и жената!!!

Link to comment
Share on other sites

Според мен,ако не си сигурен дали те харесва,трябва да изчакаш малко,само да и загатнеш че имаш нещо кам нея,но не много категорично,да я накараш и тя да се чуди,какво точно става.Така ще започне да се чуди и за себе си и ако има някакъв шанс за нещо,той ще се увеличи,освен това може понякога да я караш да си мисли,че се заблуждава,с което ще й ставаш по-интересен и по-желан.Но това е моето мнение,най-добре следвай сърцето си! :D

Link to comment
Share on other sites

Еми и аз като теб признах си.Отрязоха ме ся сме си приятели и всичко е ОК. В добри отношения съм с нея.Смеем се заедно всичко е супер просто не ходим заедно както аз исках.

 

Emi kvo da ti kaja - ti si strahoten kasmetliq ... Pri men se polu4i sa6toto mnogo naskoro ... Problema e , 4e momi4eto e ot moq klas :cry Mnogo q obi4am , ama vse pak 4uvstvata trqbva da sa vzaimni .. Sega q vijdam vseki den , i napravo umiram ot tapotiq .. da be , iskala da sme priqteli , ama na men sarzeto mi se kasa, bahti ...

Edin savet - NE se zabarkvaite sas sau4enici ... mnogo mi e gadno sega :cry

 

А и ако станеш дори и малко по-близък, като приятел, момичетата използват най-любимото си оправдание-че сте приятели и не иска да те загуби като такъв
.... imenno

 

Predi da i razkriq 4uvstvata si , pone imah nadejda , sega ni6to ne mi ostana...

 

...............

To se polu4i kato izpoved , ama kvo da se pravi , ta po temata- davai smelo , ama gledai da ne si mnogo vluben kato men , 4e posle mnogo boli ...

Link to comment
Share on other sites

Запознай се с нея.Намери обща тема за разговор,почни да излизаш със нея и рано или късно ще дойде темата за ВАС....

Link to comment
Share on other sites

Абе най-важното е да си наясно със себе си.В смисъл, да знаеш дали я искаш само за секс, или като дълготраен партньор в живота(имам предвид по-сериозни намерения от едното е***е).След това избери адекватния подход в дадената ситуация!

Link to comment
Share on other sites

Например как да го постигне, това има да се чуди :))

 

Редакция:

А, да си призная, аз големия съветник, мистър Сваляч на годината. Миналия ден такъв резил, чак ми става смешно като се погледна отстрани. В една кръчма, една супер сладка сервитьорка, гледам я, засичаме погледи, едно-друго, в един момент става дума, че т'ва й е последната работна вечер и като ставахме (заведението затваряше) минавам покрай нея и като един "опитен" осмокласник й викам смутен и неуверен "извинявай (уф, не мога да се сетя как го формулирах), ще може ли да ми дадеш телефона си"... (поне не се изчервих)

Деца! Така НЕ се прави. Така все едно казваш "би ли ми теглила една майна". Е, поне момичето беше мило, учтиво и не ми я тегли директно (спести ми тоталния резил).

Link to comment
Share on other sites

Да си призная, много рядко влизам в “Тя и той” . Ама този път се зачетох в постовете ви и виждам, че тука има мно-о-о-ого работа. Какви само недомлъвки, какви сърдечни терзания и съмнения прозират зад думите ви. Ето как стоят нещата, като харесате някоя мацка:

1. Мек подход.

Първи вариант. Виждате момиче, което ви харесва. Няма кой да ви запознае, за нещастие не сте и с печения си приятел, дето като едното нищо прави първата стъпка. Търсите погледа и. Като го срещнете, въздишате и си въртите най-горното копче на палтото, сакото, ризата /според сезона/ или ако сте с дреха с цип, нервно го движите нагоре-надолу. След като сте се уверили, че ви е забелязала, нехайно ставате и минавате покрай нея в стил “ни лук ял, ни лук мирисал”. Ама трябва да имате очи и на гърба, защото в един момент трябва да разберете, че тя е проследила вашата разходка с поглед. Връщате се на мястото си. Този път, като срещнете погледите си, мило се усмихвате. Ако и тя се усмихне, всичко е наред. Ако не, още нищо не се знае. Отново ставате и без повече увъртане, спирате точно пред нея. Казвате:” Извинете, от час се гледаме и все ми се струвате позната...” Банално, откакто свят светува, ама все отнякъде трябва да се почне. Тя е естествено да се направи, че едва сега ви е забелязала, то си е нормално за женската природа. Сигурно ще каже:” Не мисля, смятам, че не се познаваме...” Вие казвате: “Странно, чувствам ви някак си близка. Нека да се запознаем”. Дотук сте възпитан, няма начин да ви откаже. Едно име, голяма работа. Добре е, да има стол до нея, или небрежно притеглете стол от съседната маса, седнете на края, все едно след минутка си тръгвате. Не мълчете. Не бива да се чувствате неловко, като стар дядо в плитки гащи. Започнете веднага разговор. Добре е да говорите за себе си. Това сближава, но искайте ответната информация от нея. Бъдете находчив и внимателен. Когато започне да нервничи или да гледа часовника си, любезно предложете да я изпратите. Не я канете при своята компания. Не се разсейвайте с нейната компания. Тя трябва да разбере, че вашият интерес към нея е единствен и изпепеляващ...

Втори вариант. Срещате момичето на вашите мечти. Спирате като истукан. Вглеждате се в нея и следите с поглед нейното преминаване покрай вас. Няма начин да не забележи. Докато се опомни, изтичвате след нея, заобикаляте, за да се окажете лице в лице. Подход в гръб е лоша идея. Никой не обича да го дърпат отзад. Казвате :”Снощи бяхте на рожденния ден на Мишо, нали?” Имайте предвид, че тя много добре разбира, че разговора не върви за никакъв Мишо, а за нейната особа. Тя е заинтересована и се чуди, сякаш ,аха, да се сети дали е била там или не. Е, продължавате разговора, както вашата фантазия намери за добре. Ако каже:” Аре, чупка, ‘къф Мишо, бе.” Помислете , дали зад ангелското лице не се крие някоя простакеса и струва ли си да продължавате.

 

2.Средно твърд подход. Имайте предвид, че мъжете се потят и мислят как да се докопат до сърцето на своята избранница, но всички хитрости които мислите, са “вградени” по рождение в главиците на нежния пол. Всяка ваша стъпка ще бъде разпозната, за всеки ход имат готов контраход. Затова този вариант е по- директен.

Първи вариант. Отивате право пред мацката и нежно, но плътно слагате ръце на раменете и. Гледате я в очите с изцъклен поглед. Казвате:” Цял живот те търся. Господи, благодаря ти...” Ако се смути и изчерви и вземе да издува устни и да се чуди какво да отговори, о.к. Сваляте си ръцете, ама без бързане и хващате едната и ръка. Целувате я, /ръката/ като гледате момичето в очите.Казвате. :”Прекрасна си. Искам те за цял живот” . Това трябва да я хвърли в оркестъра.

Ако рязко отблъсне ръцете ви, може да е просто стресната. Опитайте номера с целуване на ръка. Ако последва шамар, казвате: “Тъпа кучка! Явно съм сбъркал. Не си от класата ми.” Не посягайте да се биете. Това е признак на слабост.

Втори вариант. Направете се на хампи и просто връхлетете върху нея. Ама така, че да не и чупите повече от 2-3 кости. Хванете я здраво за ръката и започвайте да се превивате от болка. Тя няма къде да иде, нали я държите. След десетина секунди вой и превиване, се “сещате”, че има друг пострадал. Хванете ръката, която държите и сдругата си ръка. Кажете:” Господи, колко съм непохватен. Моля да ме извините.” Тя също може да се превива, особено ако не прецените добре силата на връхлитането. Ако е ядосана от това, не се отказвайте. Общото нещастие сближава хората. Питайте къде е пострадала и докосвайте местата, които посочи. Веднага и предложете да се реванширате с кафе и сладолед /или паста/. Ако нямате пари, само голо кафе/

 

3.Твърд подход. Тук няма лабаво. Варианта пести маса въздишки, сърдечни тревоги, телефонни разговори и сметки от кафета и сладкарници /Заведения в никой случай- там хем е скъпо, хем можете да се напиете и да станете за резил/

 

Първи вариант: Поканете я на танц. Сложете лявата ръка по средата на гърба, три пръста над талията и леко притискайте. Това е особено чувствено място. Дясната, първо на талията, след няколко такта, непринудено я придвижете върху гърдата. Ако си танцува, все едно нищо не е станало, литвайте на деветото небе. Ако неохотно се дръпне, значи сте два хода назад. Всичко е наред, просто се прави на непристъпна. Ако се дръпне рязко и си тръгне, е, такъв е живота. Този вариант е подходящ за там, където няма много време- на почивка за 10-тина дни, на кратко гости при баба и т.н.

 

Втори вариант: Непринудено и кажете:”Маце, айде да се чукаме...” Ако просъска;”Проссстак!”, се извинете с думите: “ Sorry виждам, че сте от класа. “ Хванете ръката и и се ударете с нея през устата...Да, ама всичко е наред. Ще напреднете бързо. Ако ви плесне, то си е заслужено, не се впечатлявайте, посипвайте си главата с пепел от извинения и карайте по-полека. Ако след плясването рязко си тръгне, вижте съседните маси. Може там да има нещо подходящо. Надявам се разбирате, че за този вариант е необходимо предварително да се убедите, че на 300м наоколо няма неин приятел, който е два пъти по-едър и силен от вас.

 

Та така....Едва ли съм влял ум в тинейджърските ви глави, но поне се разпуснете и посмейте с горното, което надявам се, възприемате като чиста проба шега.

 

П.П. Ей, да не вземете да предлагате секс наляво и надясно. Така не се прави!

Link to comment
Share on other sites

Тва много ми хареса и много се смях, но не се учудвай ако някой утре дойде тука да реве, че някоя го е посинила от бой заради тези съвети :D :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хах...Абе нали знаете, че в любовта няма правила. Не си правете планове как да действате. Трябва да се пригаждате към условията. Все пак срещу вас седи човек, а не компютър не можете да предскажете реакциите и действията на всеки човек. Та в общи линии ако ви харесват нещата ще си дойдат на мястото. Но в никакъв случай не трябва да се бездейства, това носи по-големи терзания. В общи линии е хубаво да можете да импровизирате. Лично на мен ми харесва да импровизирам. Примерно не можеш да си планираш срещата си с 1 момиче. Чувствам се по-освободен и така никога не съм оставал разачорован :P Дори и да не се получи се чувствам добре (прекалено оптимистично за мен).

Link to comment
Share on other sites

.....................

П.П. Ей, да не вземете да предлагате секс наляво и надясно. Така не се прави!

.................

абе познавам един тип с учудващо големи успехи точно с такъв подход. все си намира някоя достатъчно пияна :)

Link to comment
Share on other sites

hhhahahahah da tva e mnogo qko :) a otgledna to4na na jenata kak e : v bara : Ei pi4 ai da se 4ukame li :) hubavo e 4e pri jenite ne e nujno da gi izri4ame tezi dumi 6toto to e qsno 4e kato si oti6la da se svalq6 na nqkoi i toi varje , e qsno kvo 6te stane i nqma nujda ot dumi...

momi4eta ne zaribqvaite po barovete:)

a be zaribqvki to si idva ot vatre , a ne da sedi6 i da se glsi6 kak da se darji6 i da izbira6 tip povedenie , otiva6 i si SEBESI :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...