Jump to content
BulForum.com

kak da postypi6 ako...


Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply
Поздравявам те с една песен:

Roxette - Listen to your heart

  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

Много добър поздрав с много добро послание.Опитай пък каквото ще да става важното е ,че си опитал ;) Стискам много палци човече

Link to comment
Share on other sites

виж погледни го от тази страна: ти не си с нея нямаш е!!!! след като пробвьш единственото нещо ,което може да стане е да спечелиш!!! ако те отреже - нищо и без това не си с нея, а ако не те отреже е печелиш :)))

Link to comment
Share on other sites

Еми и аз като теб признах си.Отрязоха ме ся сме си приятели и всичко е ОК. В добри отношения съм с нея.Смеем се заедно всичко е супер просто не ходим заедно както аз исках.Ама не може винаги да става на мойтааа.Та така дадох ти пример.Ако поне малко държи на теб ще разбере, че е цениш достатъчно, че макар и приятели да си останете доста близки.Успех !!!

Link to comment
Share on other sites

Е...да, ама като те резнат 5-6 пъти и идва момента с депресииката. :cry

И ако не избереш правилният начин за излизане от депресията...се прецакваш :(

Ама действай на принципа...все ще стане :D

Link to comment
Share on other sites

Това, че при всеки е различно - Така е!

Според мен, ако я кефиш, ще ти върже :D , ако не я кефиш - няма да ти върже :(

Начина е да се пробваш B)

Както е казал НАЙ-ГОЛЕМИЯ:

Който играе, шъ спечели, който не играе - няма да спечели!!! B)

Link to comment
Share on other sites

Vinagi sym se 4udel kak trqbva da podhodi6 kym edno momi4e ako ne si overen kakvi 4uvstva izpitva kym teb.Nadqvam se 4e 6te mi pomognete s nqkakvi mneniq ili syveti :P

 

mi bratle kvo da ti kaja pokaji i kakvo 4uvstva6 maina dokaji i go spe4eli e kato 4ovek priatel i togava 6te razbere6 dali 6te se polu4i ili ne

Link to comment
Share on other sites

Който не играе, не печели :>

Link to comment
Share on other sites

mi bratle kvo da ti kaja pokaji  i kakvo 4uvstva6 maina dokaji i go spe4eli e kato 4ovek priatel i togava 6te razbere6 dali 6te se polu4i ili ne

Не...ненененене!

Според мен минеш ли в графата "ПРИЯТЕЛ" - Забрави! :(

Няколко пъти съм се прецаквал така :cry , "печелиш я като човек" и после цял живот си "приятел". Независимо какво говориш или правиш.

Link to comment
Share on other sites

Ami pi4, vij kwo se polu4awa.Men me be6e srtah da naprawq ne6to po vuprosa s momi4etata, za twa si sedqh sam, dosta dulgo vreme, ne 4e sega ne sum, no pone znam kak da postupq, ako hareswam nqkoe momi4e i ne se pritesnqwam.Ima edin laf - "towa koeto ne te ubiva, te prawi po silen" Do sega vse pe4elq momi4etata kato priqtelki, a az ne iskam samo towa.Prosto ako te haresa, ne se razkriwai, vednaga, budi i potaen, taka 4e i tq da vurvi malko sled teb.Prosto ni6to nqma da zagubi6, ako q popita6 ili prosto na kafence i vsi4ko 6te se oseti.Prosto deistwai i ne misli.Towa e nai vajnoto, da ne misli6.Ako misli6 vsi4ko se provalq.Deistwa6 na momenta i towa e ;) budi uveren ili ako ne si prosto ne misli za towa, a deistwai ;)

Link to comment
Share on other sites

Виж човече, имах твоя проблемр не че вече го нямам, но тва е друг въпрос :bgrin: ......и аз като теб търсих съвет. От приятели, роднини и други. РЕЗУЛТАТ: Само се обърках и станах за спяхи бая се ядосах на тези които искаха да ми помогнат :angry1 . Но тъйнато искаш съвет, ето ти един. Говорите си на общи теми или гещо подобно, пимерно и за припоръчване оставате сами ;) , ще осетиш момента на истината, и когато това стане не се колебай и действаи както намериш за добре, защото ще съжеляваш. Следват два резултата;

 

1 :cry :cry :cry и оставате приятели

 

или

 

2 :love :wub: :love :wub: и си побдител.

 

Но ти избираш. Помсли преди да послушаш когото и да е. Личен опит, както казах.

Link to comment
Share on other sites

Запознай се. Потърси обща тема за разговор. Потърси общи интереси. Опитай да се сближиш малко или много с нея. Ако не намериш много общо - много е вероятно да е било само външностно привличане, което няма голямо бъдеще като връзка.

Опитай се да й докажеш, че ти си човека за нея. Повярвай самия ти, че я заслужаваш. Не се разкривай напълно - ставаш скучен. Не я задушавай - ставаш нахален. Ако тя прояви интерес към теб - супер. Остави сърцето да те води. Опитай се да почувстваш правилния момент. И ако го усетиш - не се чуди - друг такъв може и да няма. Разкрий и чувствата. Ако прецениш - направо я целуни. Жените обичат действията. Ако не си достатъчно уверен - кажи й, опитай по красив и лиричен начин какво изпитваш към нея. Бъди максимално искрен - за да излъжеш трябва да си изпечен мошеник. Жените обичат с ушите си.

И ако всичко се провали - няма да ти се разсърдя ако ме напсуваш. Все пак слушай сърцето си, а не разни псевдо-капацитети като мен.

Link to comment
Share on other sites

Аз ще ти кажа от личен опит: " Не е срамно да си поискаш ,не е срамно и да ти откажат,само е неприятно" :D Много пъти са ми отказвали,и то поредни :cry ,он и много пъти се е получавало. :P Така че приятелю дерзай, и помни,че човек се учи и в движение и ако можеш да импровизираш ,нямаш проблеми :devil .Имал съм случей 7 ( седем) месеца да гоня едно момиче докато накрая се получи :lol: :lol: ( и още съм с нея :love :love ),така че трябва правилно да си прецениш шансовете,а това се учи с опит,а опит се придобива с действия а не с чакане :devil :devil

ЕДИТ:а не съм съгласен за приятелките ,защото в един момент човек трябва да се замисли дали да си рискува едно хубаво приятелсво да се превърне в една неуспешна връзка след която няма да може да се гледате :cry

Виж ако още от началото се сприятеляваш с цел връзка ,това е друг случей :tongue :tongue

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...