Jump to content
BulForum.com

kak da postypi6 ako...


Recommended Posts

Nevita. :bgrin: Na kolko godini si.Predpolagam 4e ni si na pove4e ot 15.Poznah li :)

 

To si pi6e na kolko e, samo trqbwa da pogledne6 profil4eto na momi4eto :punk

 

I po vuprosa, ako ne si siguren, prosto trqbwa vreme, ako ti se 4aka de.Ostawq6 na vremeto i vsi4ko si izliza na qve. Samo malko trqbwa i deistviq ot tvoq strana razbira se.Ina4e ako 4aka6 da doide da si pokaje 4ustwata momi4eto, abe vuzmojno e kato se zamislq.To ne si pokaza 4ustwata, ama mi pokaza 4e me hareswa.Sram me e ot istoriikata. :unsure: :D Prsoto i pokaji ti kakwo izpitwa6 kum neq, i ostawq6 tq da ti otvurne.Ako ti otvurne, qsno e rabotata, ako ne.... sry maina :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Такаааа, аз по принцип съм адски срамежлив,обаче набарах якия подход който при мен бачка почти безотказно(бачкаШЕ де-вече съм зает от година и малко :love ). Предварително предупреждавам,че макар и този подход в 80% от случаите да ми вършеше работа ефекта може да варира при всеки. Не се придържай стриктно към него. Цялата идея е да импровизираш

Начи:

0.Тази стъпка се изпълнява само при условие че си се спекъл адски много-ПИЙ!!! Алкохола помага. Само недей да се омазваш тотално. Гледай да набараш златната среда-хем да не ти пука от нищо,хем да можеш да вървиш и говориш нормално,хем да не повръщаш ;)

1.Приближи обекта

2.Застани срещу нея

3.Погледни я сериозно в очите

4.Питай я с дълбок глас "Извинявай,ти излизаш ли с някой?"

5.Ако отговори "Не",значи нещата се развиват в твоя полза. Ако те пита също "Що?" те улеснява допълнително.

6.Със същия дълбок глас и казваш "Щото мноо ме кефиш"

7.Тук се очаква обекта на твоите желания да реагира по два начина:

7.1.Да ти обърне гръб-за този случай подготовка нямам(не ми се е случвало :D ),но като цяло-ИМПРОВИЗИРАЙ

7.2.Да те погледне и да те пита "И ти кво ще направиш по въпроса?" или "И кво?"(и в двата случая описани в 7.2. преминаваме към точка 8)

8.Със светкавично и отработено движение постави дланите си върху бузите и(не гъзните) и се опитай да я целунеш

9.1.Тя се дръпва ужасена и ти шибва един шамар(при което все още имаш някви минимални шансове. За този вариант пак нямам инфо като цяло и пак щи кажа просто-ИМПРОВИЗИРАЙ!!!))

9.2.Тя се наслаждава на целувката,след което се отдръпва леко,поглежда те с доволен поглед и промълвява "Не е зле като за начало"

10.Ако всичко е протекло както трябва,вече трябва да сте се награбили и да се целувате страстно. Пак казвам-ако нещо,някъде се прецака ИМПРОВИЗИРАЙ!!!

Забележка:10 точковото направление на RottenBrain за кратки свалки не би трябвало да отнеме повече от 15 секунди за изпълнение. Горе е описан конкретен случай,но горе долу това ми е начина :D Results May Vary

Link to comment
Share on other sites

RottenBrain

lelele i ti ako si sramejliv..... za da izpolzva6 tozi podhod ti trqbva dostas melost koqto ot4asti alkohola ti dava....... ama ostanaloto ne e nikak sramejlivo izpalnenie :)  :punk

 

Ми как да ти кажа, по принцип адски много се спичам около някое момиче на което се кефя. Ей затва повечето ми свалки ставаха в близост до алкохол(и не ме е срам да си го призная). Просто "намирам златната среда" и действам-именно щото ако първо помисля,а после действам ще се разубедя. Точно това показва че съм срамежлив-брутално директния ми подход(парадокс е,знам :confused обаче си е самата истина)

Link to comment
Share on other sites

срамежлив-брутално директния ми подход(парадокс е,знам :confused  обаче си е самата истина)

:punk super 4e si nameril zlatnata sreda :)

Moq podhod na svalka ( na maj ) e ......... namiram na4in da sedna nqkade blizo do nego , ili prosot da sam na blizo , i kakto si tancuvam naprimer , nevolno go nastapvam , butam , ne6to podobno , sled koeto mi mi stava mnogo sme6no i po4vam da mu govora nqkvi gluposti .... i posle toi poema iniciativata

 

no zavisi ot situaciqta , vav vsi4ki slu4ai gledam da nameria za kakvo mu se govori i da si govora s nego na taq tema , i toi se radva 4e nqkoi moje da govori i da go glu6a na lyubimata mu tema ... i hop pak v kapana :)

Link to comment
Share on other sites

rottenbrain rullzzz. mnnooo sum saglasen s t'va za alkohola :wir 4e trqbva da se upotrebi ot po-sramejlivite.dori varvqlkite i otvorenite go izpolzvat s cel da se otpusnat i da govorqt t'va koeto mislqt. :tongue , no vnimavaite s dozata za da ne stanete za posme6i6te i otvra6tenie :sick (za6toto i tova se slu4va), a ne obekt na jelanie

Link to comment
Share on other sites

Ми просто разбрах че мисленето в такива ситуации прецаква всичко(поне при мен :P )-просто колкото повече мисля,толкова повече не ми стиска. За тва-караш направо. Ако те отреже е щяла да го направи така или иначе. Поне си изгубил само около минута :P . Ако пък ти върже-супер!

 

Още нещо което винаги ми е помагало:като тръгнех да заговарям някое момиче принципа беше-още в началото и казвам кво мисля за нея.Ако те е срам да го направиш ето ти още един съвет-тръгнеш ли да и "признаваш" не спирай и не мисли какво да кажеш.Веднъж изрекъл първата дума просто карай по инерция.На мен поне тва адски много ми помагаше

Link to comment
Share on other sites

Ми просто разбрах че мисленето в такива ситуации прецаква всичко(поне при мен :P )-просто колкото повече мисля,толкова повече не ми стиска. За тва-караш направо. Ако те отреже е щяла да го направи така или иначе. Поне си изгубил само около минута :P . Ако пък ти върже-супер!

 

Още нещо което винаги ми е помагало:като тръгнех да заговарям някое момиче принципа беше-още в началото и казвам кво мисля за нея.Ако те е срам да го направиш ето ти още един съвет-тръгнеш ли да и "признаваш" не спирай и не мисли какво да кажеш.Веднъж изрекъл първата дума просто карай по инерция.На мен поне тва адски много ми помагаше

Пич взема и аз да го пробвам тоя метод, таман се чудех какво да правя ;)

Link to comment
Share on other sites

хах... :) Аве ся тука за свалки ли ще си говорим или за сериозни неща? Ако някой от вас наистина има сериозни чувства надали ще се мъчи да свали момичето с подобни номера. Поне аз така си мисля....

Link to comment
Share on other sites

хах... :)  Аве ся тука за свалки ли ще си говорим или за сериозни неща? Ако някой от вас наистина има сериозни чувства надали ще се мъчи да свали момичето с подобни номера. Поне аз така си мисля....

 

Ми вече около година и малко излизам с момичето което свалих по този начин. Ако тва не са сериозни чувства незнам кое е... :D

 

James_Bond007: ми пуши тревица :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

...

James_Bond007: ми пуши тревица :rolleyes:

Пич нито пуша, нито пия, дай друг съвет... :) Все пак съм спортист :) Така че май ще трябва да измисля нов метод :) И ако е сполучлив ще го пост-на за непушачите и непиячите :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ми ей ти идея-фашташ една нйлонова торбичка(без никакви дупки по нея и без никво лепило в нея :D ) и почваш интензивно да дишаш в нея(гледаш добре да си уплътнил страните,така че да не влиза кислород). След около 2-3 минути максимум би трябвало яко да се замаеш :punk :D

Link to comment
Share on other sites

A be ne smqtam , 4e e neobhodimo da si piqn za da svali6 nqkoq madama

osobeno ako iska6 seriozni manereniq kam neq , samo trqbva da se otpusne6 , naprimer predi tva da si bil na fitness i da si se zaredil s polojitelna energiq i da si svej i ......... sled kato si se IZKAPAL ;)

izliza6 s mackata i q zaribqhav :) :wub:

Link to comment
Share on other sites

A be ne smqtam , 4e e neobhodimo da si piqn za da svali6 nqkoq madama

osobeno ako iska6 seriozni manereniq kam neq , samo trqbva da se otpusne6 , naprimer predi tva da si bil na fitness i da si se zaredil s polojitelna energiq i da si svej i ......... sled kato si se IZKAPAL  ;)

izliza6 s mackata i q zaribqhav :)  :wub:

Съветите от жени понякога са по сполучливи... но едва ли след фитнес или друга тренировка в моя случай е най добрият вариант ;)

Link to comment
Share on other sites

Хмм...сега като се замисля всичките ми свалки са ставали след употреба на алкохол :D Без значение дали малко или много, но трябва да има няколко промила :) Просто тогава наистина ставам искрен и казвам нещата точно както ги чувствам, без да ми пука от последствията, които винаги са добри за мен B) Преди няколко години бях хлътнал по едно момиче, ама много здраво.Проблемът беше, че и един друг тип, който на всичкото отгоре ми е приятел също я харесваше.Сами се досещате за к'во става дума :D При това постоянно излизахме заедно защото сме от една компания, което допълнително усложняваше положението.След около месец и никакви индикации от нейна страна нито към мен, нито към другия си бех казал, че явно от т'ва нищо няма да излезе и почти се бях отказал от тази кауза.Една вечер бяхме канени на рожден ден на някакъв познат и аз си бях пийнал, ама доста доволно се бях насвирил.По едно време всички лека полека си бяха отишли.И незнайно как бяхме останали само двамата на цялата маса.И аз със един бодър пиянски глас заявих, че и аз си тръгвам, но бях контриран от обекта на моето желание, че е по-добре първо да пийна едно кафенце и да се поосаферя малко и тогава.Преместихме се на по-малка маса и поръчахме кафетата.Започнахме да си говорим ня някаква тема(не помня изобщо коя)и оп едно врее аз зададох въпроса:"Знаеш ли колко много те харесвам?" При което момичето остана доста същисано (естествено тя знаеше за чувствата ми), но с един такъв миловиден поглед почна да ми обяснява, как тя изобщо не е предполагала.При което аз си шибнах кафето на екс и й казах:"Ти решаваш!"след което станах и с леки осморки излязох от заведението и се прибрах.На другия ден като сиспомних случилото се напълно отписах тая работа.Точно след една седмица пак бяхме канени на някакъв рожден или имен ден, странното беше обаче, че момичето през целия ден ми звънеше да сме се видели оп-рано.На мен ми беше терсене (не бях пил) и я убеждавах как имам работа и дори малко ще закъснея.Неочаквано тя пак ми позвъни един час преди срещата и ми заяви, че е пред моя блок (нямаше къде да мърдам и слезох долу.Пред блока имаше някакви хора и тя ми каза:"Ела да ти кажа нещо", дръпна ме за ръката и преди да се усетя бяхме отстрани на блока и започнахме да се целуваме :love След това ходихме година и нещо.Така, че няма нищо лошо да ударте по едно или повече за да се отпуснете.Но най-важното е да бъдете искрени и да казвате винаги това, което ви е на сърцето!

 

Едит:А мислех да напиша само няколко реда...

Link to comment
Share on other sites

:)

Ето ти една женска гледна точка:

ВИж ся...зависи от момичето.Аз лино мисля че ще е по-добре да разкриеш чувствата си,защото ако те отреже-нищо не губиш...всъщност това дали губиш нещо зависи от моичето.Ако смяташ че ако те отреже няма да ти говори или няма да ти обръща внимание-по-добре недей да и казваш нищо-първо се убеди(поне до някаква степен)че и тя изпитва същите чувства и тогава действай :)

Успех :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...