Jump to content
BulForum.com

Животинско


Recommended Posts

Законите на "джунглата"-по-силният оцелява и по-гладният......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

bahti 6outo, znaeh 4e mi6kite sa tupi ama 4ak puk tolkowa, twa izlgejda e bilo mnogo tupo :blink: Ave karaite ve, bahti kwo go omilkwate twa mi6le, ako imate takiwa 20 vku6tata sus sigurnost nqma da se radwate :punk

Link to comment
Share on other sites

По-силния изяжда по-слабия.

Само да допълна.По силният се гаври и изяжда по-слабия.Ама какво толкова.Все пак на тва се гради живота.Ся докато пиша тва сигурно още поне 100 мишки са загубили живота си по подобен начин.

Link to comment
Share on other sites

На всички снимки е живо, но към края му останаха само няколко искрици живот, след като 2 котки си играха с него и всяка му прекършваше гръбначето с още малко след всяко захапване.

Накрая тази последната, дето ме гледа лошо му изяде главата, а после и тялото...  :ghost

 

E признавам наистина снимките са много добри. :D Обаче горкото мишленце...защо не го спаси :cry ...защо не се опита :cry ...бъзикам се.(макар че можеше да пробваш ;) )

Жал,не жал няма го мишлето..сега ще гледа от горе лошите котки и ще ги псува... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Това си е съвсем нормално котката да пречука мишока.1 или 2 мишки по-малко какво толкова.И снимките наистина са много добри.Другия път ще чакаме схватка между антиола и лъв :) .

А наздраве ! :punk

Link to comment
Share on other sites

Тази мишка нещо много болнава ми изглежда...

Ако беше плъх, обаче едва ли щеше да е такава развръзката - тия гадове могат и с котка да се справят. Тюууу... направо нещо диво ми се повдига като си помисля за гнусния плъхх...

Link to comment
Share on other sites

Тая мишка сигурно е болна(що`т щеше да избяга)ама к`во да се прави.Котката гледа като някъв сериен убиец,btw снимките са много добри.

Link to comment
Share on other sites

Аз фото сесията няма да я коментирам и без това нито котки, нито мишки обичам .. ама SMART ако ми кажеш с какъв фотоапарат си ги направил ще съм ти благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Бляяя, че гадост. Тия мишки са мнооого гадни. Дори тази не събуди съжаление в мен. Може би малко, но бързо се осъзнах. Мишката не само, че е болна ами и кой знае колко болести има. Тя и котката кой я знае кви ги въди. Мани мани. По-далече от тия зверове... Пък и то е нормално да ги ядат. Иначе ще има нашествие на мишки и плъхове ако не ги изяждат котките :D Ама какъв експерт се извъдих а! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Бляяя, че гадост. Тия мишки са мнооого гадни. Дори тази не събуди съжаление в мен. Може би малко, но бързо се осъзнах. Мишката не само, че е болна ами и кой знае колко болести има. Тя и котката кой я знае кви ги въди. Мани мани. По-далече от тия зверове... Пък и то е нормално да ги ядат. Иначе ще има нашествие на мишки и плъхове ако не ги изяждат котките :D Ама какъв експерт се извъдих а! :bgrin:

Кви болести та гонят уе!?Не виждаш ли че са се надънили едно здраво с 9.6 промила алкохол в кръвта и 2 не виждат! :D :P :)

Link to comment
Share on other sites

Аз фото сесията няма да я коментирам и без това нито котки, нито мишки обичам .. ама SMART ако ми кажеш с какъв фотоапарат си ги направил ще съм ти благодарен.

Ето с този:

Kodak DX6490

 

6490_front_blk.jpg

 

4.0 million effective pixels

4.2 million sensor photo detectors

38 mm - 380 mm (10x) zoom lens

Link to comment
Share on other sites

СКРЪБНА ВЕСТ

 

                      Мишо Миев Мишкин (МИШИСТИЯ) 

                              се спомина и замина млад на 3,14 месеца.

 

Той ще грее винаги в сърцата ни , като един много лубвеобилен мишок.Амин

Xaxaxa :D :D :D

Мишките трябва да бъдат изтрепани,щото ме дразнят.Котките са най-великите в случая

Link to comment
Share on other sites

Бляяя, че гадост. Тия мишки са мнооого гадни. Дори тази не събуди съжаление в мен. Може би малко, но бързо се осъзнах. Мишката не само, че е болна ами и кой знае колко болести има. Тя и котката кой я знае кви ги въди. Мани мани. По-далече от тия зверове... Пък и то е нормално да ги ядат. Иначе ще има нашествие на мишки и плъхове ако не ги изяждат котките :D Ама какъв експерт се извъдих а! :bgrin:

Само се замисли колко гадинки и червейчета живеят в теб ,и ще ти стане още по-яко :D

Link to comment
Share on other sites

Ееее чак пък червейчета... Стига де! Вярно че тръпки ме побиха като си помислих за флората и фауната дето виреят в мен. :tongue

Link to comment
Share on other sites

И колко струва тва нещо?Много ме кефи.Ще си купа и аз някакъв апарат и почвам да дебна Котките. :)

Ми купи си, аз го взех от Холандия за 400 EU Август месец. От тях ми върнаха част на границата а и си продадох стария още там и накрая ми излезе 300EU. Тука е доста по-скъп. Имаше някакъв линк тука в мрежата където си го поръчваш същия и ти го внасят на по-ниска цена, но пак излизаше доста по-скъпо. някъде към 1000лв и кусур...

Link to comment
Share on other sites

Снимките са супер яки! Само как са не са се изяли тея животинки не ми е ясно... :blink: АА може да са братя, но от двама бащи, и от две майки! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...