Jump to content
BulForum.com

Животинско


Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Леле,това беше кофти включване...стана ми тъпо...иначе ти признавам,че си окейски фотограф.И си винаги на точното време с фотоапарат в ръка.Добра сесия!!!

Regards!!!

Link to comment
Share on other sites

браво, СМАРТ! много ме радваш! :) много добре се е получило. истинско "риалити шоу", нали сега е модерно. хахаха!

Link to comment
Share on other sites

Gorkoto mishlence!!! dali naistina go e izqla? na snimkite pone mi se vijdashe oshte jivo.Moje da go e pusnala da si hodi po jivo po zdravo/nadiavam se/ina4e losho.....gadna istoriiika sajaliavam gorkata mishka! :(  :cry

На всички снимки е живо, но към края му останаха само няколко искрици живот, след като 2 котки си играха с него и всяка му прекършваше гръбначето с още малко след всяко захапване.

Накрая тази последната, дето ме гледа лошо му изяде главата, а после и тялото... :ghost

Link to comment
Share on other sites

Е чак толкова слаби ли са ви сърцата? Мишка като мишка... Смърт на мишките е имал работа там в този ден, чуло се е "ПИСУК" :D

Иначе снимките наистина са много добри!

Link to comment
Share on other sites

Еееее,даже и аз,който мразя плъхове до не знам къде,го съжалявам това мишле.Тая котка на последната снимка гледа толкова нагло,бахти :punk

Link to comment
Share on other sites

Тая котка си е направо инквизитор садист .... е жалко за мишлето, но в живота е така побеждава по-силния. :(

Link to comment
Share on other sites

СКРЪБНА ВЕСТ

 

Мишо Миев Мишкин (МИШИСТИЯ)

се спомина и замина млад на 3,14 месеца.

 

Той ще грее винаги в сърцата ни , като един много лубвеобилен мишок.Амин

Link to comment
Share on other sites

всъщност си е нормална котката,забелязал съм,че доста си играят с мишките преди да ги унищожат напълно.Обаче сега трябва да се притесняваме от ответния удар на Джери,щото тва мишле май му е някакъв далечен братовчед,онзи бързият мишок-Спийди Гонзалес-той може също да се включи в битката..става страшно.Опссс-забелязах,че кварталните котки се събират на групи,нещо мяучат злобно.Това ще е война на световете.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...