Jump to content
BulForum.com

Jenite - Izpolzva4ki!!!!


Recommended Posts

Kolkoto i da go otri4at jenite malko ili mnogo sa si izpolzva4ki! No i majete sme si vinovni , zashtoto neznam (pone do sega) nqkoi maj da e otkazal na nqkoia krasiva razbira se jena nejto! E tova mnogo me drazni! Vseki e mnogo otvoren , 4e she prai nqkoia roshava i kato mu se usmihne i vednaga rabotata e gotova!!! Porok , k`vo da praij!? :D :D

Link to comment
Share on other sites

1.Мисля си,че много такова теми се навъдиха във форума

2.Ами,че ни използват ние сме си виновни.Угажда им се,но не трябва да се прекалява

Link to comment
Share on other sites

Офф хорааа стига с тия теми.За последните 35-40 дена сигурно съм видял 15-20 теми от рода: Жените могат ли да карат, ИМат ли мозък жените, Мъжете с коя глава мислят.Айде стига такива теми.То се пише,пише,пише после ти умразва.Стига пускайте безмислени теми.А пък и щом можеш сам да си дадеш отговор на въпроса трябва ли др да ти отговарят. Няма смисъл някой от модераторите да земе да шитне поредната тема, който може да доведе и конфликт между жени - мъже във форума...

Link to comment
Share on other sites

Liverpool`Fan`1, явно има доста мъже, които не са фенове на жените. Аман от тези упреци ве хора! Не знаех, че чак на толкова много народ тровим живота със съществуването си. :lol: Или след 10 години всички мъже ще са обратни или ще са измряли от негативното отношение на нежния пол... :P

Link to comment
Share on other sites

Liverpool`Fan`1, явно има доста мъже, които не са фенове на жените. Аман от тези упреци ве хора! Не знаех, че чак на толкова много народ тровим живота със съществуването си.  :lol: Или след 10 години всички мъже ще са обратни или ще са измряли от негативното отношение на нежния пол... :P

 

si4ki maje osven geiovete sa fenove na jenite

vaprosa e 4e posle stavat anti fenove na nqkoi jeni

Link to comment
Share on other sites

Само една вметка ей така въпреки че уж нямаше да се занимавам пак със същата тема...

si4ki maje osven geiovete sa fenove na jenite

vaprosa e 4e posle stavat anti fenove na nqkoi jeni

- обратното важи също...
Link to comment
Share on other sites

Предлагам да направим едно конкурсче за най-безполезна и безсмислена тема.

Първото място, естествено, е заето за тази.

goshkata труд е вложил в нея , да го уважим !!!!!

 

Ура, другари !

Link to comment
Share on other sites

ana karaman , k`vo da mu kaja osven, 4e temata mu e neumesna , shot toi nqma mozak pita dali jenite ima li mozak! hahahahah te imat ama ti nqqqj ..... :D :D

Link to comment
Share on other sites

Предлагам да направим едно конкурсче за най-безполезна и безсмислена тема.

Първото място, естествено, е заето за тази.

goshkata труд е вложил в нея , да го уважим !!!!!

 

Ура, другари !

Бахти ако трябва да се махнат всички безмислени теми от тая секция май ще останат само 2-3 теми.Препоръчвам на goshkata да си мери приказките!

Link to comment
Share on other sites

Интересно като е тъпа темата защо държите да се разпишете в нея? Некакво непреодолимо желание напира изотвътре да се нахвърлите върху автора на темата. Тц-тц-тц... Дали така не се стремите да се отграничите по-ясно от него, да покажете един вид - е тоя е тъп, ама аз не съм бееее... Да не би някой да си помисли, че сте като него. За това - юруш, братя, да смажем тъпотията, щото да покажем, че ние не сме тъпи. Ако това е единствения начин който намирате да се докажете като не-тъпи... лошо...

 

Ако имате солидни доводи срещу съществуването на темата - предвиден е начин да ги отнесете до хората които могат да я затворят. И той не е като се нахвърляте вкупом и гръмогласно върху автора й. Тоя лов на вещици не прави чест на интелигентни хора. С него се причислявате в една друга категория - точно обратното на целта която преследвате, като се надпреварвате и прескачате да пишете в темата колко била тъпа темата и да давате определения за автора й.

 

Или пишете по темата или я игнорирайте ако не е достойна за високото ви внимание. Ако пък ви възмущава дълбоко и потриса издъно - следвайте правилата и използвайте даденото ви право да обърнете внимане на модериращия екип върху неуместната според вас тема, като, разбира се, аргументирате мнението си.

 

Всичко останало е липса на възпитание, признак за ниска култура и флууд - а той някак си не е позволен тук.

 

И както виждате - води до никому ненужни конфликти - тоест спада в графата "самоцелен сарказъм и забележки с цел разпалване на конфликти" - > справка в правилата на форума.

Link to comment
Share on other sites

Нека да не слагаме всички жени под един знаменател,защото винаги има изключения..

Иначе аз съм съгласна с тая тема,че повечето жени са използвачки и то предимно дай са да си 'фанеме некой чичко-паричко или нещо такова..

Радвам се,че никога не съм гледала парите,когато си имам работа с разни мъже :P И забелязвам,че т.нар 'използвачки' са по-малките момиченца,да кажем мойте наборки .. 15-16-17 годишни..

Аз лично се отвращавам като видя някви млади хубави момичета с някви дъртаци само и само,заради парите.. обаче в край на сметка всеки сам решава за себе си какво да прави..

Имам една учителка,дето много често казва "Вие,момичетата допускате много грешки,докато сте в пубертета и после оставят разни последици"

Въпрос на морал..

Link to comment
Share on other sites

Нека да не слагаме всички жени под един знаменател,защото винаги има изключения..

Иначе аз съм съгласна с тая тема,че повечето жени са използвачки и то предимно дай са да си 'фанеме некой чичко-паричко или нещо такова..

Радвам се,че никога не съм гледала парите,когато си имам работа с разни мъже  :P И забелязвам,че т.нар 'използвачки' са по-малките момиченца,да кажем мойте наборки .. 15-16-17 годишни..

Аз лично се отвращавам като видя някви млади хубави момичета с някви дъртаци само и само,заради парите.. обаче в край на сметка всеки сам решава за себе си какво да прави..

Имам една учителка,дето много често казва "Вие,момичетата допускате много грешки,докато сте в пубертета и после оставят разни последици"

Въпрос на морал..

 

Mi prailno e ama ne sa za sujalenie samo malkite momi4enca . Prosto nqkoi sa re6ili taka da si izkarvat hlqba .

Link to comment
Share on other sites

Ама пък рано или късно си намират майстора ;)

 

Знаете,че на нас жените ни е по-лесно да идем някъде и да си вдигнем краката,заради шибаните кинти..

Link to comment
Share on other sites

Kolkoto i da go otri4at jenite malko ili mnogo sa si izpolzva4ki! No i majete sme si vinovni , zashtoto neznam (pone do sega) nqkoi maj da e otkazal na nqkoia krasiva razbira se jena nejto! E tova mnogo me drazni! Vseki e mnogo otvoren , 4e she prai nqkoia roshava i kato mu se usmihne i vednaga rabotata e gotova!!! Porok , k`vo da praij!? :D :D

 

Mi kvo da ti kaja bratle to4no takiva sa pove4eto nali razbira6 se6ta6 nli sa karat te da var6i6 gluposti zaradi nqkoi drug ;) a v sa6toto vreme ti si :wub: lud po neq e mi tva e jivota seki sam izbira kav da e ....... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Мда. Използвачки са !

Например - мен майка ми ме използваше да й осигурявам мръсни пелени за смяна и задник за бърсане,също така и червене по родителските срещи заради глупостите ми в школото.

Преди години тогавашното ми гадже ме ползваше като дъмбел - след пет облака ме носеше към нас със спортно-тренировъчна цел.

В момента жена ми ме използва за да осигурявам мръсни чинии за миене, мръсни чорапи за пране и ризи за гладене. Също така ме използва и за да събирам разни военни железа и да ги трупам у нас. Особено ми е гадно, когато ме използва, за да си калява нервите с мен, когато с кума се натряскаме, пуснем си Горан Брегович (Пуцай куме!!!) излезем на терасата и се разпищолим до привършване на боеприпасите.

Повечето ми приятели жените им също ги използват! Една съученичка използва нейния мъж като канал, в който да изсипва бирите, с които спортува от магазина до вкъщи. Друг пък приятел го използват да ръси из къщата пепел от цигари и изрезки и фишове от Еврофутбол. Баси жените, няма сами да си цапат, ами използват нашего брата.

Друг един комшия пък жена му го използва, за да си тренира рефлексите - той замахне да й прасне поредния шамар, тя бяга и повишава квалификацията си по ИБИ, звярът й със звяр!

Като цяло жените ни използват да им бъдем оправдание и причина да мрънкат от просташки намеци и изнудване на началници, от подсвирквания по улиците и балканска нежност от всякакво естество.

Експлоататорска сган са си и това е !

Link to comment
Share on other sites

Emi izpolzva4ki sa. Taka si e. E ne vsi4ki ama pove4eto.Kvo da se pravi. I te sa vinovni i nie sme si vinovni. Na tqh prosto im haresva nqkoi da gi razhojda nalqvo-nadqsno po kafenca, po morenca... i da pla6ta smetkite. Nie oba4e su6to sme vinovni 6toto vse pak na koq jena nqma da i haresa tova? Ako i osiguri6 vsi4ko estestveno 4e nqma da otkaje dori i da ne te haresva.

Link to comment
Share on other sites

BuPoC , май наистина това е целта на тия теми, майна ...

 

Jaguar, нищо лично, ама много бих искал да видя как отказваш някоя дама да те гледа, да ти плаща сметките, да те води по моренца и прочее !!!!!!!! Айде стига смехории от типа "Не щеме ний богатства".

При определена душевна нагласа всеки използва някого, независимо от това клекнал ли пикае или прав! Използвачеството няма пол.

Link to comment
Share on other sites

Еми Jaguar,bobo vieri ще внимавате ;> Избирайте ги малко от малко :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...