Jump to content
BulForum.com

Jenite - Izpolzva4ki!!!!


Recommended Posts

Момчета, тогава Азис и Евгени Минчев ви зоват! Вижте ги само - снажни, зализани, изискани и честни - никого не използват! Вземете си от аптеката по един вазелин и тичайте!!

 

Жените остават за балами като мене, дето не забелязват, че цял живот са долно и подмолно използвани. Ах, как боли !

Link to comment
Share on other sites

Мда, аз като ви казвам,че както е тръгнало скоро няма да останат нормални мъже... Ние "използвачките" май ще закъсаме откъм мъже... Дано се намери някой друг балама, дето да харесва жени, иначе скоро човешката раса ще се затрие... :(

Link to comment
Share on other sites

Мда, аз като ви казвам,че както е тръгнало скоро няма да останат нормални мъже... Ние "използвачките" май ще закъсаме откъм мъже... Дано се намери някой друг балама, дето да харесва жени, иначе скоро човешката раса ще се затрие... :(

 

Naprotiv 6te ostanat :D

Vsi4ko e do 4ovek taka 4e -glupava tema

az sam ZA ako sa hubavi tva si e tiahno predimstvo

vseki kakto moje da se spasiava :D

:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Ето най-после една разумна приказка! Да, всичко си е до човека! Независимо дали този човек ходи в пола или в панталони.

 

Айде, стига сме се обвинявали взаимно, сипете по едно и да настъпи мир !!!

Link to comment
Share on other sites

Nqmam ni6to protiv jenite stiga da sa naqsno kvo iskat ot myja do tqx...

Slednata slu4ka me spoxodi naskoro...:

Praznuvam si az imenniq den i edno priqtel4e idva s edna negova poznata...

I ko stana dokat se opomnq posred no6t vaiii tq rabotata stanalaaa...

I trygvam az s neq oba4e sled 2 sedmici izvednyj mi vika "kvot bilo bilo.Krai".

i az trygvam da razpitvam za kvo staa vapros pyk to kvo bilo.?.?.?.?

Priqtel4eto mi razpraa 4e imalo pone o6te dva petela v koko6arnika...

VaaaAAAaaaAAA... Seda kat grymnat ama xa de !

Ta dali sa izpolzva4ki jenite - v izvesten smisal SA !

Oba4e ot nas zavisi dali 6e im se xvanem v kapana...

 

Veseli praznici na si4ki...

 

I po Fnimatelno s jenskiq pol...

Link to comment
Share on other sites

В нашия клас има 3-4 по-хубави момичета, и когато нямат домашна или изкат да им подсказваш (всеки ден се случва това) отиват при двамата ни зубари и започват да го прегръщат и целуват да им даде да препишат или да им подсказват...Но когато отидем на някоя екскурзия, когато тези зубари нали искат нещо от момичетата, нали се сещате , и женките тогава отказват и отоват при другите момчета (като мен да не се хваля).Тогава зубарите се заканват да не им подсказват и да не им дават да преписват, но още след екскурзията като имаме контролна или нещо друго и ,като им е помолят те веднага се съгласяват, и така до другата екскурзия

Link to comment
Share on other sites

Eto go i moito mneniece!

 

Nqkoi 4erti,bilo to polojitelni ili otricatelni sa zalojeni v prirodata kakto na maj, taka i na jenata!Nikoi ne moje i nqma pravo da sadi drugiq za ne6to ot tozi sort!

Eto vi edin primeren otgovorna tova za6to jenite sa izpolzva4ki:"Za6toto nie im pozvolqvame"

E da, ama kato jni e tolkova kofti, za6to ajaba im pozvolqvame???Za6toto tova ni e zalojeno, na nas majete, v prirodata!!!

Vzemete za primer koeto i da e jivotno.Majkite ili se biqt ili se pokazvat po nqkakv na4in pred jenskite, za da badat izrani za razplod!E nie, bratq sme proizlezli ot maimunata(ili pone taka se govori).I sled kato ne mojem da se sbiem, 6tot 6a si skasame qkenceto HARRISON, sled kato nqma kvo da pokajem, tai kato 1/2 ot majeta sa napompani do nemai kade, to kvo da praim???6a im ugajdame estestveno.Ta kolkoto i da sporite tva e polojenieto! VESELA KOLEDA!!

 

 

P.S.:Da ne zabraite da kupite podarak na jenata!!!! :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Good god, как така хем ти си "топнал чушката" , хем са те използвали.

Престанете да говорите глупости, мама му стара!

Аман от лапешки изрази в стил "гроздето е кисело" . Е ми като са използвачки, карайте на "ножки" или обърнете резбата!

Когато човек не е доволен от нещо, трябва или да го се махне от него, или да го търпи. Е, за вас (подчертавам - за ВАС) жените са използвачки, но нито спирате да имате вземане даване с тях, нито приемате нещата такива каквито СПОРЕД ВАС са. Само мрън-мрън . Всички сте категорични като конниците от Апокалипсиса, че жените са извор на всякакво зло, ама нещо не забелязвам нежният пол да се оплаква от липса на популярност и проявяван към него интерес.

Че вземете едно собствено решение де! Или спрете да ръсите безсмислици, или вървете да се гушкате с Азис.

 

Жена не може без мъж. Мъж не може без жена. Иначе ще измрем като биологичен вид. Е, тогава, кой кого използва !??????????????

А !??? Колата ли използва бензина или бензинът-колата.

 

Желая на всички поумняване през новата година! По-малко чалга и рап и повече четене. И яжте, преди да пиете!

Link to comment
Share on other sites

Малеее, природопознавачи ! Момчета, извинете за прямотата, ама говорите за неща, които не познавате и не разбирате. Да имаш вземане-даване с жена не се изразява в "цомбенето на женките" в училище. Един ден ще го разберете. Успех! Времето е ваше ! А времето почти винаги е свързано и със заменянето на пуха с истинска перушина.

Link to comment
Share on other sites

В нашия клас има 3-4 по-хубави момичета, и когато нямат домашна или изкат да им подсказваш (всеки ден се случва това) отиват при двамата ни зубари и започват да го прегръщат и целуват да им даде да препишат или да им подсказват...Но когато отидем на някоя екскурзия, когато тези зубари нали искат нещо от момичетата, нали се сещате , и женките тогава отказват и отоват при другите момчета (като мен да не се хваля).Тогава зубарите се заканват да  не им подсказват и да не им дават да преписват, но още след екскурзията като имаме контролна или нещо друго и ,като им е помолят те веднага се съгласяват, и така до другата екскурзия

И форумЪт се разтресе в неудържим смях.

Link to comment
Share on other sites

Good god, как така хем ти си "топнал чушката" , хем са те използвали.

Престанете да говорите глупости, мама му стара!

Аман от лапешки изрази в стил "гроздето е кисело" .

 

Pi4 izbyrzva6 s izvodite...

A za lape6kite izrazi...az taka si se izrazqvam i ako tova me pravi lape zna4i sym SI lape.

Ta...po vaprosa !

Tam be6e rabotata 4e slu4kata stana (malko ili mnogo) i pod vliqnieto na alkoxola.

Trygnax s pi4kata poneje tq pokaza 4e iska da xodim...

De da znam az LAPETO 4e ima o6te edin-dvama deto imat vzimane-davane (predimno davane) s neq...

A za izpolzvaneto 4ak v posledstvie razbrax 4e imalo nqkaf nein biv6 deto q tormozel postoqnno i sigurno e iskala da mu pokaje 4e ve4e ne e negova...

Ae aferi kolkoto 6te6 (ne xodete v Stamboliiski !!!).

Ta kak misli6 sega Cheese, kato se ima v predvid 4e 4ak v posledstvie razbrax kakva bila cqlata rabota dali me e izpolzvala ili ne a ?

Obqsni sega na LAPETO deto ne gi razbira tea raboti...

Link to comment
Share on other sites

No Comment. Не се напъвай, просто си дай време.

 

И не ползвай думички като "имало" и "сигурно" за да правиш генерални заключения за половината население на планетата, защото ще ти се смеят и кокошките!

 

Не се засягай, нищо лично. Присъщо е на младостта да генерализира и да поставя под един знаменател много неща. И аз бях същата (извинете за израза) шматка преди десет години :D Нормално е.

 

Това, което искам да ви кажа на всички е, че часовникът се върти само в една посока и не се връща никога. И вместо да търсим под вола теле и да губим време да мислим кой повече използва, което като въпрос е тъпо,а и просто няма значение, може просто да се опитаме да се разбираме и да се ОБИЧАМЕ. Лесно е, повярвай! А е и приятно!

 

Ха със здраве!

 

P.S. Баси, от бързане нацвъках сума ти печатни грешки :)

Link to comment
Share on other sites

Ami Cheese tam e rabotata 4e az pona4alo sym si vliub4iv 4ove4ec ta sym se usetil 4e vkarvam malko pove4e 4uvstva v tea raboti...

I tozi slu4ai ne pravi izkliu4enie...

Taka 4e malko ili mnogo se 4uvstvam precakan.

Izumqva me fakta 4e vse po-malko xora imat mnenie kato tvoeto sire4 "da se OBI4AME"...

Da se obi4ame ama ne stava samo ediniq da e na tva mnenie a drugiq da byrza da si prai broikite dokat "sym mlad(a) i zelen(a)".Ne misli6 li ?

V dne6niq svqt qvno vaji praviloto "zabii go na drugar4eto predi to da ti go e zabilo" (s izvinenie za izraza).

 

Koeto si e napravo ne4ove6ko... :excl:

Link to comment
Share on other sites

Ох, мразя да го казвам, ама стига сте се насилвали бе, хора!!!!! Не е хубаво да се говори за "днешния свят", когато човек е налблюдавал малка част от света в продължение на малко време . За влюбчивостта - в нея няма нищо лошо, напротив. Просто внимавай, мисли преди връзките си, и един ден ще намериш подходящия човек. Важното е междувременно да се пазиш от използвачи/използвачки! Прави каквото трябва, пък да става каквото ще !

Търпението, душевната чистоплътност и постоянството получават своето възнаграждение накрая.

 

Искам пак да повторя (щото се отклоняваме от темата) !!! Използвачеството няма пол. Пък и не е зле да си спомняме от време навреме хубавата поговорка за лудия и баницата.

 

Просто не се поддавайте на изкушението да определяте единия пол като едикакъвси по презумпция ! Това е примамливо, но накрая се превръща в стереотип, стереотипът озлобява към отсрещния пол, а когато някой е озлобен, той не може да преценява правилно. Вследствие на което не търси добре и естествено, не намира правилния човек. И в резултат си съсипва живота. Внимаване му е майката! Не ограждане със стената на сексизма, просто внимаване.

Link to comment
Share on other sites

Мда.

Да кажеш, че някой се е оказал използвач и се е възползвал от тебе е все едно да кажеш "Кой ми сра в гащите" (простете за израза, просто цитирам една моя покойна роднина, която съчетаваше цялата житейска мъдрост в разни ей такива кратки пиперливи изречения).

 

Хайде, приятно празнуване на всички !!!!! И не забравяйте, твърде много независещи от нас неща ни тровят живота! При това положение си е направо тъпо сами да си измисляме още условности !!!!!

 

PEACE !!

Link to comment
Share on other sites

Използвачки звучи много грозно.Не ми харесва думата,не съм й фен.Определено умеят да манипулират(то това си е изкуство),но е човешко да си наивен.Трите всеизвестни изкушения на подсъзнателно ниво...жени,пари и власт...опияняват с най-голяма сила.

Наивността е свързана с правенето на прекалено големи компромиси.И някак си в съзнанието ми изниква асоциацията за това,а именно "Приказка за стълбата".В нея героя продава своите качества,своята същност и по този начин се издига в йерархията.Наивността се състои в това дали си е струвало...т.е. съзнавайки компромисите,които сме направили,постигнали сме целта,сме удовлетворени и тогава всичко е наред,но ако се почувстваме изиграни и жертвите,които сме направили,не са си заслужавали...тогава наивността ни подава ръка и се запознаваме с нея...

Така,че обвинявайте наивността си,а не обекта на тази наивност,че е тъпо някак си ако оберете една банка и ви хванат...да обвините банката,а не себе си...

Link to comment
Share on other sites

Не знам аз ли нещо съм затъпял внезапно, ама смисълът на думите ти нещо ми убягва...

Я вземи да обясниш какво се опита до кажеш, че не е особено ясно.

Link to comment
Share on other sites

Не знам аз ли нещо съм затъпял внезапно, ама смисълът на думите ти нещо ми убягва...

Я вземи да обясниш какво се опита до кажеш, че не е особено ясно.

Хехехе,чеее разбира се,че точно за теб ще се постарая.Позволил съм си да заменя думата "използване" със синонима "манипулиране".И от своя страна податливоста към манипулация зависи от наивността на манипулирания...

Хмм и това може да е сложно,така че ще опитам още по-просто...

В клуб в София работи една приятелка със внушителна моделска визия и завидни форми.С три думи...доста красиво момиче.Нейните бакшиши са колко на всичките други сервитьорки взети заедно,а на всички нивото на обслужване е еднакво.Визията й играе ролята на Манипулацията,а големите Бакшиши играят ролята на Наивността у някои.И това не е някакъв частен случай.За какво повечето фолк-певици имат силикон(физиологичен разтвор)?!?Секса(като визия,а не като действие)...продава!!!

На подобен принцип се състой и основата на стриптийз-баровете."Ако погледнем на тези барове с очите на извънземно същество,ще видим тоталния абсурд един мъж да седи на тъмно и задимено,да се налива с етилов алкохол,разреден с купчета твърда вода,и да гледа без да чука!Мазихозма на цялата ситуация идва от това,че мъжете обичат да си плащат за цялата тази работа.90% от ходещите на подобни места не чукат същата вечер,защото така се напиват,че забравят за какво са дошли,но забележете-никой не си тръгва тъжен от там!"

Нима е нещо ново да използваш това,което имаш,за да получиш това,което искаш?Целта оправдава средствата...

Link to comment
Share on other sites

Те не са използвачки,а просто се възползват от мъжката наивност......И ние на тяхно място бихме постъпили така.

Link to comment
Share on other sites

....................

Нима е нещо ново да използваш това,което имаш,за да получиш това,което искаш?Целта оправдава средствата...

 

по силата на тази логика, аз кат притежател на 10тина килограма мускулна маса в повече трябва да свалям жените с лек финт и удар зад врата? или дори да не ги финтирам. дай да си ги первам зад врата и да си ги ръгам докат са топли. и така ще разменям силикони за мускули - кой каквото има - ще си го ползва. Само за да е вярна приказката с прасетата дет ядяли хубавите ябълки.

има нещо вярно в думите ти относно зависимостта на манипулацията от манипулативността на манипулирания. Но аз съм си будала и предпочитам да съм манипулиран, отколкото да съм оставил няколко трупа зад себе си, защото не всяка цел оправдава средствата.

проблема с чувството на прецаканост съм го решил като съм поставил някаква граница на търпимост спрямо манипулациите. когато тя бъде премината, просто освобождавам манипулаторката от присъствието си я оставям да търси други жертви, а аз отивам да си живея живота, защото има хиляди други начини да си прекараш приятно времето освен секса.

Link to comment
Share on other sites

Ехх @mobo,що това клише толкоз извратено си го схванал.Всеки сам си решава,коя негова цел ще оправдае средствата,с които разполага.Разбира се,че не всички цели оправдават средствата,но това става като пречупим целта през призмата си и преценим какво сме готови да направим за нея.Има си там някакви морални ценности,принципи,които за всеки са различни(ако ги има) и не всеки е готов да ги стъпче в името на нещо си.За да са материално осигурени...има хора,които работят,но има и такива,които крадът.Едните и другите са пречупили една и съща цел през главите си,но са направили различни изводи по отношение на средствата....

Граница на търпимист има всеки,но тя е поставена на различно ниво и затова едни са наивни,а други мнителни...останалите просто варират между тези граници...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...