Jump to content
BulForum.com

Циците на Камелия


Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply
Яки са, ама да ти кажа не са точно мойта представа за перфектните гърди! :(

awe ei ti v chas li si?Gurdite sa super bravo na doktora proizvedenie na izkustvoto:) Aplodismenti.mnogo mi e interesno kakva e tvoita predstava za perfektnite gardi?moje bi 6ruknali kozi ili si padash po malkite vuzvisheniq xaa

Link to comment
Share on other sites

Абе биват,ама аз съм фенка на натуралните неща :>

С тая веднъж гледах случайно едно интервю "Не е важно дали са истински,или не важното е,че изглеждам добре"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Нещо не мога да разбера какво им се кефите на тези протези? Все едно да се възбуждате от дървения крак на някоя инвалидна лелка :sick Има много по-готини мадами с натурални цици, дето явно не ви правят впечатление, щото на ги дават по ПланетаТВ. Ами като толкова ви харесват силикони, що не си купите от някоя клиника две протези силикон и си мачкайте, мачкайте... :D :D :P

Пък и я и вижте лицето на тая : http://warez.ru:8080/FTP/Pictures/KAMELIA/Image11.JPG - ЕБАТИ ВАМПИРА! кво като има грамадни силикони. Грозна е като таласъм, Виждал съм я и на живо, и е още по зле! Да си беше оправила мутрата вместо циците. :sick

Link to comment
Share on other sites

Ти знаеш ли как се казва госпожица искам да ме ****? ;)

Тел. 1 друго :confused

 

Pi4 moje6 li da mi prevede6 na Bylgarski kakvo si napisal 4e az ni6to ne moga ti shvana!!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...