Jump to content
BulForum.com

Ribarite da ne zavijdat


Recommended Posts

Wow.

Я кажи от де ги извади тез чудовища бре мноо са големни ,

дори и дядо ми да е вадел 3 пати по големи :tongue :wir само,

че още не са дядо имам още време тъи че plz кажи от де ги домакна.

 

PS:В банята имаш кат моите плочки. :P

Link to comment
Share on other sites

Vie trqbva da ste kulturisti ako ste gi hvanali s vadica.Bravo ne sa loshi,a nqkoi kaza neshto za grebnata,bratle mai tva sa samo sluhove.To s bashtata sme hodili ma samo da si iskapem cherveq.Samo vednaj imashe neshto hubavo i to be6e kefal kam kilo i ne6to. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Браво,браво :D Стабилни рибоци и дано все ти върви на такива прасета :lol: .Нямам скенер иначе и аз щях да кача една снимчица на едно прасенце :P

PS.Я кайи колко се изръсихте за тия рибета,защото доколкото аз знам на Татарево се плаща и да ловиш и уловената риба? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Спорен риболов - преди разклона за Цалапица - 13.11.2004

 

водоема захранката живарника улова  :beer:

 

Tva qzovir4e mai imam baq riba :) Samo4e iskam da pitam tam kato ide6 ne6to pla6ta li se??? :confused

Link to comment
Share on other sites

Спорен риболов - преди разклона за Цалапица - 13.11.2004

 

водоема захранката живарника улова  :beer:

Тоя гьол има повече рива отколкото вода как няма да хванете :)))

 

Samo vijte kakvo hvanahme v4era tuk

Колега тая рива се хвашта или на тармък или от живарника на совственика на водоема(с мрежа) :)))))))))))))))

 

~mod. edit~

16. Избягвайте пускането на няколко последователни (непосредствено едно след друго) мнения в една и съща тема. Ако има нужда да допълните или редактирате мнението си, и все още никой не е писал след Вас, използвайте бутона EDIT (редактиране). Намира се долу вдясно на всеки Ваш пост.

Два поста един след друг. Можеш да цитираш и повече от един участиник в едно свое мнение!

Оправям ти ги, но ще те помоля за напред да внимаваш за такива грешки.

Благодаря ти!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

XA XA XA. В рибарския магазин до нас ги има същите поне 20-ина такива парчета. Над 5 килограма всяка. Иначе браво де

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...