Jump to content
BulForum.com

ToCA Race Driver 2


c0d3c

Recommended Posts

И аз преди се мъчех да я подкарам, ама като пусна exe-то и там се отваря това за залъгването на защитата. Но работата е, че не свършва. Един път го бях оставил да стои сигурно пет часа и нищо. Ама ся гледам, че са качили играта наново и май са вкарали пача за версия 1.2. Дали не са я оправили.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

баси и шитните дето са с тая игра ... аз се омотах от обясняване как се подкарва т'ва

 

играта я подкарах. само ще кажа, че exe-то в crack директорията не върши работа. трябва ви , прочетете инструкциите и с малко джигъркане може и да я подкарате ... а, свалете си и т'ва за всеки случай. мисля, че беше необходим

Link to comment
Share on other sites

Ами тази дето я качиха преди няколко дена, т.е. втората TOCA ми тръгна отрас...Инсталваш я, ъпдейтваш я и после реплейс с крака и си 6 :D

Иначе оная старата не можах да я подкарам...с ония тъп StarForce(май така беше)...ама кат се замисля си е много умен - нали за тва е направен :)

Link to comment
Share on other sites

Ами тази дето я качиха преди няколко дена, т.е. втората TOCA ми тръгна отрас...Инсталваш я, ъпдейтваш я и после реплейс с крака и си 6 :D

Иначе оная старата не можах да я подкарам...с ония тъп StarForce(май така беше)...ама кат се замисля си е много умен - нали за тва е направен :)

 

Това че е много умен, се подсилва и от факта, че бяха нужни месеци, за да се пробие.

Link to comment
Share on other sites

... значи играта се подкарва и без да се mount-ва DVD-то. само с mini image-a ... то прецедурата е следната (ако е използва начина с крака от link-а, който дадох) ... стартирва се играта от кракнатото exe - > получава се съобщение, че не е поставен диск в устройството (не затваряйте прозореца) -> mount-ва се mini image-а -> натиска се бутона Try Again на съобщението за грешка ... и играта би трябвало да тръгне

Link to comment
Share on other sites

Аз инсталирам тая кракнатата, слагам пача, след тва крака, и като я стартирам ми дава оная грешка-Dont send error report-сещате се.Къде може да е проблема?

Link to comment
Share on other sites

Аз инсталирам тая кракнатата, слагам пача, след тва крака, и като я стартирам ми дава оная грешка-Dont send error report-сещате се.Къде може да е проблема?

... ами аз първоначално бях на този етап :D ... проблемът се реши като направих точно това, което съм описал по-горе.

Link to comment
Share on other sites

Тая игра е баси омазвацията :sick По някакви неведоми пътища след като с 300 зора изтеглих кракфикса, уж тръгна и ме пита за хардуерни настройки, пита ме виждал ли съм един куб, дадох му yes и до там...Аз тъкмо се бях наточил и нищо-таск мениджъра казва, че никаквапрограма не върви.И оттам като почнаха да хвърчат едни кракове и имиджи и се омаза тотално :sick

Link to comment
Share on other sites

значи тук имам един проблем с тази игра .... като играя известно време (5-6 мин), звукът се прецаква и почва да "бръжди". при опит за излизане от играта се появява "синия екран", обаче размазан ... в смисъл, че има някакво съобщение, но не се чете :confused

Link to comment
Share on other sites

Уф, като чета какви зорове са покрай подкарването...направо ми умира желанието да я свалям, нищо, че съм фен на поредицата.

 

 

И друго нещо - 6 страници са изписани за проблеми с играта и няма нито един пост, в който някой да даде инфо за самата игра, след като я е подкарал :) Интересува ме има ли промени в управлението, в кариерата, има ли бизнес елемент и разни там други нещица. Разкажете!

Link to comment
Share on other sites

Уф, като чета какви зорове са покрай подкарването...направо ми умира желанието да я свалям, нищо, че съм фен на поредицата.

И друго нещо - 6 страници са изписани за проблеми с играта и няма нито един пост, в който някой да даде инфо за самата игра, след като я е подкарал :) Интересува ме има ли промени в управлението, в кариерата, има ли бизнес елемент и разни там други нещица. Разкажете!

 

Зоровете са защото когато е пусната темата, нямаше читава версия с crack. а вече има...

 

До колкото играх демото.. нещо куцаше управлението. беше доста тромаво.

Link to comment
Share on other sites

.. и на мен много ми допадна, ама понякога като се завъртя и побеснявам :D

иначе съм мераклия да се пробвам с някой на мулти ... ама съм много слаб, да знаете :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Зоровете са защото когато е пусната темата, нямаше читава версия с crack. а вече има...

 

До колкото играх демото.. нещо куцаше управлението. беше доста тромаво.

Добре свалих я инсталирах я сложих крака, ъпдейта/пача 1.2 и като я стартирам ми иска СД КЕЙ?. :huh:

Едит: т.е. не сд кей, ами код на диска, сложих го и ми каза че нямало диск, а в Д-тулса е имидж-а на играта. :(

Помогнете де. :(

 

След това пък се появи онова досадно прозорче Send/Don`t send. :sick

Link to comment
Share on other sites

сложи крака наново

Ами слагах го 3-4 пъти и пак същото. Нека ако някой е инсталирал новата версия от тайвана да каже първо пача ли да сложа и тогава да я кракна или първо крак-а и след това пача?

Link to comment
Share on other sites

Не може ли да си правиш настройки на колата на кариера? Щото онея на правите все ме изпреварват (ако не им се пречкам), а единствения ми шанс да ги мина е на завоите. А вече съм на 61% и е адски трудно. Затова искам да си скася малко предавките.

Link to comment
Share on other sites

Не може ли да си правиш настройки на колата на кариера? Щото онея на правите все ме изпреварват (ако не им се пречкам), а единствения ми шанс да ги мина е на завоите. А вече съм на 61% и е адски трудно. Затова искам да си скася малко предавките.

 

Радвайте се че цъкате . Мен постоянно ми блокира играта. Слага ли се пача към нея или не Помогнете ми малко ПЛССССС

Link to comment
Share on other sites

Радвайте се че цъкате . Мен постоянно ми блокира играта. Слага ли се пача към нея или не Помогнете ми малко ПЛССССС

Желателно е. Аз го слагам и нямам проблеми. А ако и ти го слагаш може да опиташ без него.

Link to comment
Share on other sites

Нали на Simulator modes->Free Race най-долу има три шампионата, предпоследните два се отключват като се минат съответно 10 и 20 други, а третия след като се минат тези двата. Аз вече съм минал повече от 10 и съм изпълника кариерата на 100%, но не ми отклюва този пред, пред последен шампионат. Що така?

Link to comment
Share on other sites

Играта вече има и ДЕМО

става въпрос за

TOCA Race Driver 3 demo (131mb)

ще изчакам да го метнат някаде из БГ че вмомента свалям други неща

 

Minimum Requirements

 

- Windows XP

- DirectX 9c

- Pentium 4 or Athlon at 1.5GHz

- 512Mb RAM

- Supported 64Mb Graphics Card

- DirectX 9 Compatible Sound Card

- 400 Megabytes Hard Disk Space

 

Recommended Specification

 

- Windows XP

- DirectX 9c

- Pentium 4 or Athlon at 3.2GHz

- 1024Mb RAM

- Graphics Card: ATi Radeon 8xxx and above, nVidia GeForce 4 and above

 

Supported Graphics Cards

 

- ATi Radeon 8xxx, 9000, 9100, 9200, 9500, 9600, 9700, 9800

- nVidia GeForce 2, GeForce 3, GeForce 4, GeForce FX 5200, 5600, 5700, 5800, 5900, 5950

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Аве кво е глупавото ИП на сервера вевеве ?!? Тва #warez_gamers изобщо не ми помага ;) :D :) Дайте ИП адресче ... И ако някой толкова е закусал и не може да си направи играта да си качи радмин RADMIN и мога да му я направя :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...