Jump to content
BulForum.com

ToCA Race Driver 2


c0d3c

Recommended Posts

sorry ako ne6to ne sum spazil pravilata.. prosto mi e spe6no i iskam nqkoi da go vidi.. Instalirah si Toca Race Driver 2 kakto be6e ukazano ot .nfo-to ama pak kazva 4e nqma disk.. i da sum go slojil v drug device.. molq ako nqkoi znae kak da si q pusna 6te sum mu mnogo blagodaren ili ako ima deistva6t crack

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

^Virgo^ гледай какъв е точния случай преди да "помагаш" така :)

 

@c0d3c - изключи ли физически CD-тата и DVD-тата(ако имаш) ? Не се лъжи, че става от device manager-а. Освен това, надявам се си наясно, че се маунтва малкия имидж(mini image-а) за игра, а не този от който инсталираш

Link to comment
Share on other sites

ami az sum s notebook( HP compaq nx7010) ... iii fizi4eski nemoga da disable dvd drive-a a ina4e instalnah ot .mdf svalih si ot gamecopyworld mini-image.. iska mi disc key.. pi6a toq deto e daden v .nfo ii pak si kazva 4e ne e nameren diska..

Link to comment
Share on other sites

sorry ako ne6to ne sum spazil pravilata.. prosto mi e spe6no i iskam nqkoi da go vidi.. Instalirah si Toca Race Driver 2 kakto be6e ukazano ot .nfo-to ama pak kazva 4e nqma disk.. i da sum go slojil v drug device.. molq ako nqkoi znae kak da si q pusna 6te sum mu mnogo blagodaren ili ako ima deistva6t crack

 

Трудничко ще я подкараш без да изключиш физическите си устройства от кабелите. ;)

Това е играта с най-силната защита която съм виждал.

Link to comment
Share on other sites

как така физически?

 

Ем има виртуални дето си ти ги създава някоя програма като Alcohol 120% или Deamon Tools, а физчното си го купуваш от магазина ;)

Link to comment
Share on other sites

махни си ги от BIOS-a. няма смисъл да ги разкачаш. и все пак.. тва е гадно. ще чакам да излезе както си му е реда. макар че.. тя излезе преди няколко месеца.. сигурно са се отказали да я кракват.

Link to comment
Share on other sites

t.e. kvo da pravq... da piq edna studena voda iii da 4akam v wareza da ka4at.. dea znam .iso , .bin .. ne6to po-lesno za install.. :) :)

 

Може да пиеш и две ама работата нема да се оправи.

Номера е там че на страшно много файлове има всякакви защити и е много трудно да се преодолеят. ;)

Link to comment
Share on other sites

/OFFTOPIC/

само искам да питам що хората,които са големи ботевисти не присъстват на историческата среща с Поморие,в която Ботев води с 2:0 и май ша има и историческа победа/OFFTOPIC/ :lol: :lol: :lol:

@veseo:10x :P

btw безСмислено ;)

Link to comment
Share on other sites

Физически - от кабела :)

Чувал съм че и от BIOS-а също става, но откак последния път ми скъса нервите докато го подкарам наново(CD-ROM-а) си го спирам от кабела. И без това бюрото ми е удобно ;)

 

@Dulgia - специално ще се погрижа да получиш сериозно наказание за безмислено OFFTOPIC заяждане. Приятен ден

Link to comment
Share on other sites

There is not enough space on the disk.

! Write error: only NTFS file system supports files larger than 4 GB

 

Towa mi izpisva pi razarhivirane na rarovete na igrata!

Kvo da pravq HARD diska mi e FAT32

Link to comment
Share on other sites

trqq da ti e ntfs... 6toto ako ne se luja sa NTFS sistemata poddurja takiva golemi failove.. a ako ne6to gre6a, molq da buda popraven i btw ima li i drug na4in (software-n) da se disable cd-roma osven v device manager..??

Link to comment
Share on other sites

trqq da ti e ntfs... 6toto ako ne se luja sa NTFS sistemata poddurja takiva golemi failove.. a ako ne6to gre6a, molq da buda popraven i btw ima li i drug na4in (software-n) da se disable cd-roma osven v device manager..??

 

казах ти от биоса!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...