Jump to content
BulForum.com

ToCA Race Driver 2


c0d3c

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Ama dosta pati sam instalval ot drugi saitove svalena igrata i vseki pat ne stava :(

DAje priqteli ot drugi Internet dostav4ici sa q svalqli ot drugite warezi i vse edna i sa6ta gre6ka dava koqto e podrobno opisana v sterite postove ot drugi Usari

Link to comment
Share on other sites

Instalnax q.Nikakvi gre6ki ne dade.slojix kraka startirah igrata piteme tam ne6to restnah PC-to i posle pak startiram i mi pi6e TOVA

 

P.S.IGrata ne q startiram ot Dekstop shortcuta a ot direktoriqta na igrata,poneje ot desktopa ni6to ne stava :confused

Link to comment
Share on other sites

Zna4i natiskam start i mi iska6e kade se namira daemon-a ama az togava nqmax :( A kogato go instalnax ve4e ne mi iska da pokaje kade e daemon tools .

a kato natisna sega start mi pi6e ot lqvo

 

"Bootlog"

Start tequested , setting up ...

writing game serial (refer to NFO)...

 

i tova e taka si sedi

 

Probvax da natisna Reset Drivers restna se PC-to i pak ni6to instalirax q nanovo tocata i pak sa6toto !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Значи до колкото сам разбрал може да се сваля играта вече и ще тръгне така ли е ? А и тои е DVD диск и това не пречи нали ? Благодаря !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Инсталирам играта...слагам крак...и когато давам старт ми дава грешка "16 bit MS-DOS Subsystem-ncrwait.exe" и съответно в "C:\WINDOWS\SYSTEM32\AUTOEXEC.NT" Вариантите са Close или Ignore ! Някой ако може моля да помогне !

Благодаря предварително !!!

Link to comment
Share on other sites

az imam edin problem.. nachi instalirah si igrata.. sichko si e OK obache kato si igraq i izvednaj me izhvarlq i stava edin SIN EKRAN na koito pishe che nqkav software mi pravil problem i trqbvalo da REMOVE-a programite koito sam instaliral skoro shtoto ot tqh bil problema.. neshto ei takova.. i che trqabvalo da si restartna PC-to.. ako i na nqkoi drug mu se e sluchvalo ako moje da mi pomogne.. PLS

Link to comment
Share on other sites

Horca niznam na vas kvi problemi vi pravi ama az si q drupnah taq igra .... pri installiraneto siko mina normalno ..... sled tva q igrah si4ko e na 100% .... volana si go pusnah pak igrah pak bez nikvi griji :confused niznam na vas ot kvo da vi e ama .... :confused :huh: az nqmam nikvi problemi i to ne samo az :D

Link to comment
Share on other sites

Horca niznam na vas kvi problemi vi pravi ama az si q drupnah taq igra .... pri installiraneto siko mina normalno ..... sled tva q igrah si4ko e na 100% .... volana si go pusnah pak igrah pak bez nikvi griji  :confused  niznam na vas ot kvo da vi e ama ....  :confused  :huh:  az nqmam nikvi problemi i to ne samo az  :D

оff:Ти колко пари си взе волана?

Link to comment
Share on other sites

оff:Ти колко пари си взе волана?

hmmm stranen vapros ...... mi tai kato zeh ot edin friend .... s golqma otstapka demek za 42 lv. se dogovorihme i go zeh de ..... ina4e toi go e kupuval predi nqkolko meseca ot technopolis za 120lv. :D dalavera a ? a pak kato ima6 na predvid 4e volana e kato nov s kutiq s si4ko ...... ima pedali skorostna i o6te sumati gluposti :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...