Jump to content
BulForum.com

за или против брака?


За или против брака?  

208 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

/офтопик/

Аааа!!!Колко теми вече възкръснаха през последните 3 денонощия?!

/край на офтопика/

.

Клони към безкрайност. LadyBlue няма спирачки. Скоро и тази тема може да възкръсне... Или пък може да се сети да помага ето на този индивид, нищо,че е пуснал темата си преди 3 години...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply
Не е брака това което убива любовта ,подписа не променя чувствата.Убива еднообразието,убива липсата на твърда решимoст да обичаш,да се бориш и пазиш любовта

 

 

Абсолютно съм съгласен с теб

 

OFF:

 

The`ScorpioN', какво от това,че LadyBlue няма спирачки?

Link to comment
Share on other sites

The`ScorpioN', какво от това,че LadyBlue няма спирачки?
Той иска да е Спамър номер 1 (базикам се :lol: )

Относно брака - зависи, ако е за "пари" (т.е. заради някаква сделка ...) няма смисъл :), ама ако хората се обичат, защо не ? :)

Link to comment
Share on other sites

(базикам се :lol: )
Както във форума "Buy/Sell" има тема "пише се кУпувам" така май и тук трябва да се направи sticky тема "пише се бЪзикам", щото е пълно с бАзикчии...

 

Иначе малко статистика, защо се женят мъжете (извадка от женски вестник :lol: ):

 

1. Защото така пожела жена ми - 64% от мъжете:

Ако един мъж има добра връзка св една жена, той е удовлетворен от жената и се съгласява...

 

2. За да направя кариера - 59% от мъжете:

Известно е, че в множество фирми считат, че жененият мъж е по-отговорен, по-солиден партньор...

 

3. Тя чакаше дете - 44%

Тук няма какво да се пояснява...

 

4. За да опитам поне веднъж - 40%

За немалко от мъжете това е просто една авантюра...

 

5. От самота - 38%

На някои мъже просто им писва да бродят сами по нощите и да се прибират в празната къща и студеното си легло...

 

6. По традиция - 33%

Странно, всеки трети мъж смята, че ТРЯБВА да се ожени...

 

7. За по-голяма представителност - 29%

Само жените били суетни ;) голяма част от мъжете считат съпругата си като луксозна част от тоалета си :)

 

8. За да получа помощ - 27%

За да знае, че има някой зад себе си, някой, който да го подкрепя...

 

9. От лоялност - 25%

Една четвърт от мъжете се чувстват длъжни да поемат отговорност за своята приятелка...

 

10. Защото жена ми има доста пари - 23%

Ето на кое място е брака по сметка. Интересното е, че още не сме стигнали до брака по любов...

 

11. Боя се от старостта 19%

Това е валидно повече за ммъжете над 35 годишна възраст.

 

12. Така настояваха родителите ми 12%

А уж патриархалните нрави бяха останали в миналия век... Родителите решават, сина се подчинява... Обикновено по-активната в това решение е женската част от родителите, бащата просто поддава под натиска на жена си...

 

13-то място - По любов 10%

Е, ето на кое място е брака по любов...

Когато фактите говорят и боговете мълчат. Хайде говорете ми сега глупости - слушам ви!

Link to comment
Share on other sites

Тези проценти от какво са взети? 423% общо ? Ти знаеш ли че 55% от мъжете били педерасти, 64% от тях не били, а 43% искали да станат, но само 20% са пробвали секс с друг мъж... :WTF

Link to comment
Share on other sites

Аз съм твърдо ЗА БРАКА.Не мисля че ще живея дълго време с някой ако не сме женени.Ако си женен този пръстен на ръката някак си те кара да оправиш неща или поне така си мисля аз :D още незнам.

Link to comment
Share on other sites

Тези проценти от какво са взети? 423% общо ? Ти знаеш ли че 55% от мъжете били педерасти, 64% от тях не били, а 43% искали да станат, но само 20% са пробвали секс с друг мъж... :WTF
Ufo т'ва е от женско списание... не питай как попадна в мен...
Link to comment
Share on other sites

Ufo т'ва е от женско списание... не питай как попадна в мен...

 

Пак си надничал в женските съблекални, коя мацка ще си ... забрави "Блясък"-а ;))

 

Иначе твърдо НЕ на брака! (преди 30год възраст НЕ) Дойдат ли децата, КРАЙ! Ако до 30г не си поживее човек, все едно не е живял. :inqn

Link to comment
Share on other sites

какво значи "да си поживееш"?

 

За всеки човек е различно. За мен е - да ти щукне да се чупиш някъде из страната за 2-3-4 дни, без да имаш взимане даване с никой, да пообиколиш в чужбина няколко години, да нямаш задължения към жена/деца, общо взето да опиташ доста работи преди да стамеш БРАКУВАН.

Link to comment
Share on other sites

Ами...това си е просто съставна единица на обществото такова каквото го познаваме днес.Принципно според мен лично си е нещо твърде ненужно и в никакъв случаи не е предвидено от майката природа,но векове наред това се е превръщало в част от бита ни и от държавният апарат...т.е. бракът ще се толерира от обществото още известно време,поне няколко деситилетия преди да умре като институция.Аз лично съм навита да сключа брак ...някой ден^^

Link to comment
Share on other sites

Бракът е нещо нормално, както е нормално да се раждат деца и да се създават семейства. Разбира се, че бих се омъжила, когато открия човек, с който бих могла да живея до края на живота си в някакво разбирателство (и той да ме търпи :P )В противен случай-развод, пък след време друг :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

42 души са отговорили "На кого му пука" ! :wtf:

Това не го разбирам!

Link to comment
Share on other sites

Хм интересна тема. Брака си струва заради децата иначе просто не виждам смисъл за нещо толкова обвързващо. Иначе наистина е добре човек да опита от живота колкото може повече, преди да се обвърже, що то просто после отговорностите са големи, парите малко, а времето въобще го няма.

Link to comment
Share on other sites

бих се оженил за жена която наистина обичам...но бих го направил само когато чувствам опора на която да мога да стъпя с нея на главата си. : /

Link to comment
Share on other sites

Да се оженя за жена, която обичам... хм, по-скоро не. Бих се оженил за жена, която ме обича достатъчно, за да ме изтърпи. И да готви мусака :]

Link to comment
Share on other sites

Да се оженя за жена, която обичам... хм, по-скоро не. Бих се оженил за жена, която ме обича достатъчно, за да ме изтърпи. И да готви мусака :]

ама няма будали :D

Link to comment
Share on other sites

Има, има... Будали колкото щеш ама едно свястно момиче не можеш си намери... Само курви и мастии.

 

Твърдо ПРОТИВ брака!!!

Link to comment
Share on other sites

Има, има... Будали колкото щеш ама едно свястно момиче не можеш си намери... Само курви и мастии.

 

Твърдо ПРОТИВ брака!!!

Ти ако чакаш идеалната жена, да те обича, да те подкрепя, да бъде винаги до теб, да не ти изневерява, и ала-бала идеализми - по-добре се замонаши и иди я чакай в някой манастир :D Шанса ти е по-голям, а и поне ще правиш нещо добро :P
Link to comment
Share on other sites

Има, има... Будали колкото щеш ама едно свястно момиче не можеш си намери... Само курви и мастии.

 

Твърдо ПРОТИВ брака!!!

не може да ходиш по бърдаци и да очакваш да срещнеш там благородни девици :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...