Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Преди малко по Господари на Ефира , когато танцуваха Теди и Ели ... ,ако някой ми каже как се казва песничката ще съм благодарен  :D

П.П. Голямо инфо дадох нали  :P

Hem gledah predavaneto i pak q zabravih...Abe i az q tarsq ot nqkolko dena shtoto chesto q puskat po City-to...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Преди малко по Господари на Ефира , когато танцуваха Теди и Ели ... ,ако някой ми каже как се казва песничката ще съм благодарен  :D

П.П. Голямо инфо дадох нали  :P

Не беше ли Gadjo- So many times?

Link to comment
Share on other sites

Търся онази Японската песен дето я пяха в шоуто на Слави.Май се казва "Островна песен" но не съм сигурен.Ще съм благодарен ако някой ми помогне да я намеря...

Link to comment
Share on other sites

Златен си  :D

Нали си мой човек :P

Сега по радио 1 пуснаха една dance. Пее францизин нешо от сорта на :ta ta ta, he he. hei tua ade upla(sorry ама не знам френски) . И една жена се появява. Много е известна песента. Ако някой се сеща да пише плс.

 

ПП:майка ми каза,че пеят на френск, но на мен ми прилича на италиянски :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Значи как се казва една чалга дето се пее "ти сърцето ми разсеча, с половин сърце съм вече" :lol: и някой може ли да каже къде я има.Или по-точно трябва ми текста на тази песен. :lol:  :P  :)

Magapasa - S polovin surce, tuk ima texta i pesenta

Link to comment
Share on other sites

От "Бандата на Оушън 2", когато ония им обясняваше как е откраднал Златното яйце и когато минаваше през лазерите песента която върви е къртеща.Някой знаели как се казва??

 

Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Значи, преди 1-2 дни ми казаха за една песен(даже я чух, но не помня почти нищо само това, че ми хареса :) ), която реших да си изтегля. Казаха ми, че песента била на някакви си Discoteka Boom, потърсих из интернет, но не намерих нищо. А този човек едва ли ще го видя отново да си я сваля от него. Ако някой се сеща за какво става въпрос да пише. Въпреки че това ме съмнява поради оскъдната и непълна информация, но...толкова знам!

Link to comment
Share on other sites

Значи, преди 1-2 дни ми казаха за една песен(даже я чух, но не помня почти нищо само това, че ми хареса :) ), която реших да си изтегля. Казаха ми, че песента била на някакви си Discoteka Boom, потърсих из интернет, но не намерих нищо. А този човек едва ли ще го видя отново да си я сваля от него. Ако някой се сеща за какво става въпрос да пише. Въпреки че това ме съмнява поради оскъдната и непълна информация, но...толкова знам!

Информацията ти хич не е оскъдна.Ето я тук песента и със здраве да си я слушаш:)

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам за глупавия въпрос, но с майка ми вчера спорехме от коя година е ето тази песен Pink Floyd-Another Brick in the wall. Ако някой знае да каже, благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам преди малко по Big Brother пуснаха една много яка балада когато Виктор танцуваше (или каквото там правеше :D )някой ако знае да каже :confused

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам преди малко по Big Brother пуснаха една много яка балада когато Виктор танцуваше (или каквото там правеше :D )някой ако знае да каже  :confused

 

Амй песента е на КАНЗАС, ама не разбрах как точно се казва, а иначе си е супер и ако някой каже името й , ще е хубаво! :bgrin: :excl:

Link to comment
Share on other sites

Има една песен дето я въртят по TMF доста често, и съответно е норвежка или там к'вато народност са...

И занчи на клипа има двама типове дето рапират такива а пред тях върви едно момиче и пее.... И на клипа има едни такива нарисувани работи... А накрая на клипа дават как целия град е тръгнал с по една факла.... :blink: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ot baq vreme tyrsq edna pesen ispylnqvat e,pichkata ot guano apes i ace cub ili ice-t ne sym siguren koi ot dvamata beshe,parcheto se kazva stay alive.nqkoi ako znae kyde moga da q namerq da pishe.blagodarq predvaritelno!

Edited by BurnRus
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...