Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1.Една арабска или индийски  :D  мноо известна , пускат я по радио СИТИ и  най-вече по ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА....

2. Мелодийката от рекламата на FAMOUS GROUSE /уискито/

1-Baby H - Mere Naseeb Mein

 

Tarsq Pesni Na "National Entertainment" - tfa e leibala te sa Bg Rapari Ako Nqkoi Moje Da Pomogne Da Pishi

Търси ги тук и прочети правилата на форума :rulez:

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Тези от рекламата са направили кавър на песента на черно фередже.

 

Много ми е интересно да знам защо пишеш два последователни ПОСТ-а с един и същ текст :wacko:

 

А някой знае ли кои са изпълнителите на песента "I will be there for you", от сериала FRIENDS

Link to comment
Share on other sites

Zdraveite trqbva mi pesenta na

 

IVAILA - Kogato seksa klati fesa

 

oba4e na Turski Ezik

 

molq vi ako nqkoi znae da mi kaje ot kade da si q svalq i kak se kazva

 

Blagodaria vi

 

тук, мисля че е това обаче не съм сигурен, и не ми се сърди, ако не е това :)

Link to comment
Share on other sites

Абе напоследък съм се сетил за една дърта чалгия и ми се иска да я дръпна.Значи пее се нещо от сорта "Скара,бира,плаж,морееее....всичко супер яко е"Само че за тва "всичко супер яко е" може и да си го измислям :)

Link to comment
Share on other sites

Абе напоследък съм се сетил за една дърта чалгия и ми се иска да я дръпна.Значи пее се нещо от сорта "Скара,бира,плаж,морееее....всичко супер яко е"Само че за тва "всичко супер яко е" може и да си го измислям  :)

 

 

ето това,което търсиш:Тутурутка-лято

Link to comment
Share on other sites

na rumaneca i en4ev novata mislia 4e se kazva jili auu ili ne6to takoa.tarsih q no nemoga da e namera :confused

 

EDIT: pesenta e namerih v klasaciite na radiocity kazva se : giliai ili GiLiYa pi6e6e e na ednoto miasto taka na drugoto taka :) ako nqkoi e ima da q ka4i plsss

Edited by Lud_Canar
Link to comment
Share on other sites

Ако може да ми кажете как е точното заглавие на една песен на Backstreet boys.В заглавието на песента имаше нещо I want to to know-tази песен е старичка ама мен много ми харесва.Проверих във вареза,ама не намерих.Само помна,че в заглавието има думата "know",а и клипа май е на някакво летище и се появява самолет от време на време.Дано сте се досетили за коя песен говоря.10x predvaritelno :)

Edited by Divaka
Link to comment
Share on other sites

Ако може да ми кажете как е точното заглавие на една песен на Backstreet boys.В заглавието на песента имаше нещо I want to to know-tази песен е старичка ама мен много ми харесва.Проверих във вареза,ама не намерих.Само помна,че в заглавието има думата "know",а и клипа май е на някакво летище и се появява самолет от време на време.Дано сте се досетили за коя песен говоря.10x predvaritelno :)

Заповядай Backstreet.Boys.-.I.Want.It.That.Way мисля, че е това. И другия път ползвай търсачката тя не е за красота :)

 

10x тази е.btw ползвам търсачката,ама не знаех как се казва песента :)

peace

Ok де няма проблем. Аз щото админите мрънкат и ти го казах да не ти праснат някой warn за нищо :P . Весели празници :)

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

В песента се пее "чуваш ли как сърцето ми бие" Ама не знам кой я изпълняава! Чалгичка е!

This?

 

И аз да попитам на кой е песента дето се пее Bang bang you shot me down. Благодаря ви предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...