Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Търся една песен от мисля че преди 5-6 години.Пее я жена и се пее нещо от сорта "I'm a big big girl in a big big world it's not a big big thing if you ...."Ако някой се сети да не се стеснява да каже коя е песента :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Търся една песен от мисля че преди 5-6 години.Пее я жена и се пее нещо от сорта "I'm a big big girl in a big big world it's not a big big thing if you ...."Ако някой се сети да не се стеснява да каже коя е песента :)

 

да не е това :)

Link to comment
Share on other sites

Тази е :D .Сега се сетих за още една песен старичка.На Natalia Imbrulia и мисля че се казва Torn ама във всички търсачки ми казва че няма такава песен.Аз ли се бъркам за името на песента или никой не я е качвал тази песен

Link to comment
Share on other sites

Тази е  :D .Сега се сетих за още една песен старичка.На Natalia Imbrulia и мисля че се казва Torn ама във всички търсачки ми казва че няма такава песен.Аз ли се бъркам за името на песента или никой не я е качвал тази песен

Prosto ne znaesh imeto na pevicata ;)

 

:)

Edited by CMexyBka
Link to comment
Share on other sites

Тази е  :D .Сега се сетих за още една песен старичка.На Natalia Imbrulia и мисля че се казва Torn ама във всички търсачки ми казва че няма такава песен.Аз ли се бъркам за името на песента или никой не я е качвал тази песен

 

ето ти я :)

Link to comment
Share on other sites

Абе има една малко смешна BG песен която я пускат по Радио Сити. Някои да може да ми каже как се казва. Нещо за някакъв бар става дума... :)

Deijan pres. Svetla - Tazi Vecer (Radio Edit).mp3

Link to comment
Share on other sites

Значи търся една песен днес я чух по Радио Сити, на Еминем, обаче не я пее сам, а текста и е нещо подобно на това "Take me down...", ако някой се сети да даде ЛИНК, благодаря предварително :D !

Link to comment
Share on other sites

Значи търся една песен днес я чух по Радио Сити, на Еминем, обаче не я пее сам, а текста и е нещо подобно на това "Take me down...", ако някой се сети да даде ЛИНК, благодаря предварително :D !

 

milse 4e se kazva

 

Eminem - Mosh

 

eto q pesenta

Link to comment
Share on other sites

Ima edna pesen, deto ne i znam imeto ama v neq se pee:

 

...Baking man, is baking bread.....

i taka v sushtiqt duh, do pripeva koito e :

 

"The night train is comin', we gotta keep him runnin'"

 

Намерих си я ...изроди никой не ми помогна :angry:

Edited by do4okarako4ev
Link to comment
Share on other sites

Искам да ви питам за една песен почти във всяко кафе на главната я пускат пее се нещо на испански :D ама друго не мога да ви кажа ако някой знае да каже :P

 

 

 

 

Не е това тази я знам има няква нова която не е още много известна от няколко дни я пускат навсякаде сигурен съм че е на испански защото уча испански иначе песента е нещо като стила на The Underdog Project(не е Remember)мъжки глас я пее

Edited by THE-AGENT
Link to comment
Share on other sites

тогава кажи нещо повече:мъж или жена я пее?доста бързичка ли е песента и сигурен ли си че е на испански? :)

 

еми то и аз уча испански,за това те попитах изрично дали си сигурен.казвали са ми за новата песен на Румънеца и Енчев-"GiLiYi",в която се пее на испански,но никъде в нета я няма.единствено по Радио Сити може да я чуеш.може и това да е песента,която търсиш.

Edited by FireOfLove
Link to comment
Share on other sites

Значи търся песента на 24 от рекламата (2 път питам)и се пее нещо от рода "listen forever now"- или нещо подобно, та ако някой я знае да каже !!!10х предварително!!!

Link to comment
Share on other sites

или е Румънеца и Енчев-"giliya"

или е Arash-"boro boro",но в тази не се пее на английски посредата.

Link to comment
Share on other sites

или е Румънеца и Енчев-"giliya"

или е Arash-"boro boro",но в тази не се пее на английски посредата.

Значи Arash-"boro boro" не е, защото тази я знам, тази на Румънеца и Енчев има ли я в warez-a защото нещо не мога да я намеря?

Link to comment
Share on other sites

Напоследък доста често пускат по радиата едно парче,в което се пее нещо от тоя сорт:

You are living in a fantasy.....Far beyond my fantasy....

Гласът на изпълнителя ми прилича на този на пича от Simply Red.Търсих в google,но ударих на камък.Ще съм благодарен,ако ми я кажете :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...