Jump to content
BulForum.com

Най-красивата игра?


Огромен

Recommended Posts

Според вас, коя е

 

1. Най-красивата игра?

2. Най-красивата игра с най-добрия gameplay?

 

Вторият въпрос означава, че освен да е красива играта, да става и за игране, а не като ДумТри :woot

 

 

Благодаря ви!

 

 

 

 

П.П. А да... имам предвид нова игра! От тази или от миналата година най-рано!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Определено Need For Speed Underground :punk :punk

Красота просто. Кефиш са на коли и на gameplay. Лесна е за игране.

 

Естествено говорим за максимални детайли. ;)

Link to comment
Share on other sites

Извинявай ще обясниш ли първо според теб какво означава "най-красива" игра? Може би говориш за качество на графиката, но може и да греша. Та би ли обяснил първо?

Link to comment
Share on other sites

Според вас, коя е

 

1. Най-красивата игра?

2. Най-красивата игра с най-добрия gameplay?

 

Вторият въпрос означава, че освен да е красива играта, да става и за игране, а не като ДумТри  :woot

Благодаря ви!

П.П. А да... имам предвид нова игра! От тази или от миналата година най-рано!

A най-красива не означава ли с най-хубава (детайлна) графика което от своя страна означава с по-големи системни изисквания което пък означава точно doom3

Link to comment
Share on other sites

Добре , но в какъв жанр трябвa да е. Защото как ще сравняваш 3/1 person shooter с някое ртс например.

Иначе точно doom3 е наи-красива засега. И FarCry на 2-ро място.

Link to comment
Share on other sites

IL-2 Sturmovik:Forgotten Battles AEP(поред мен де ;) )И като gameplay и като графика е най-добрата в жанра.

Иначе на Doom3 графиката е може би най-добрата която съм виждъл ама геймплея е :sick(пак лично мнение) .

 

Наистина не е лошо все пак да поясните в какъв жанр да е.Зщото не може да се сравнява симулатор с FPS ;)

Link to comment
Share on other sites

Извинявай ще обясниш ли първо според теб какво означава "най-красива" игра? Може би говориш за качество на графиката, но може и да греша. Та би ли обяснил първо?

 

Същото :) Просто красива 3D графика, по възможност VS/PS 2.0+ без значение дали играта е RTS, FPS или CRPG.

 

Вярно задал съм лошо въпроса.

 

Всъщност търся игра с която да си тествам новия компютър и евентулано такава, която и да поиграя малко, макар че не съм gamer.

Link to comment
Share on other sites

S.T.A.L.K.E.R .. тя май още не е излезла но е със жестока графика , а пък може и да е излезла :blink: като се замисля те даже май са 2 игри нямам си идея обаче коя съм гледал , ....нооо тва е играта де която търсим :punk

Link to comment
Share on other sites

S.T.A.L.K.E.R .. тя май още не е излезла но е със жестока графика , а пък може и да е излезла  :blink:  като се замисля те даже май са 2 игри нямам си идея обаче коя съм гледал , ....нооо тва е играта де която търсим  :punk

 

Тази я отложиха за догодина!

 

Специално за Doom3 ще ви кажа мнението си, а вие ако искате кажете вашето. Още в началото един приятел ми обърна внимание на следното: тесни коридори и малко на брой обекти, за това са успяли и да постигнат такъв детайл. Реално погледнато нищо не са направили.

Друго си е както беше Serious Sam - 50 - 100 кончета да тичат срещу теб на открито поле. Съвсем малко съм гледал Unreal 2, но ми се струва, че с малки модификации играта ще надмине Doom 3 като качество ("малки модификации" в случая е малко пресилено казано)

Link to comment
Share on other sites

Ако става въпрос за графика нещата стоят много по-различно. Определено Far Cry е най-красивата игра.

 

 

 

 

Тествай си компютъра на нея. Може и да я подкараш на максимални детайли ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами напоследък нямам много време да пробвам както преди всяка нова игра. Имам поглед напр. над FarCry, Thief3, Painkiller i Doom3. От 4-те бих сложил на първо място като най-впечатляваща FarCry, разбира се ако човек си пусне всичко на мах и я играе в поне 1024Х768 (аз за щастие го мога :) ). На Т3 също не е лоша графиката, но не чак толкова....обаче идеята и геймплея на играта са уникални(също както и Т-Голд и Т2). Painkiller-а ме кефи с нелошата си графика, нула-та интелигентност на противниците и якото пукане през цялото време. За DOOM3 съм доста скептичен, както писах и в специално отворената тема за нея. Извинявайте, дори като сложа ултра + АА на 1024Х768 (и имам прилични fps без насичане), за съжаление не мога да видя тези "красоти" дето всеки ги превъзнася (ами да....то в таз постоянна тъмница к'во да види човек :sick ). Не казвам, че графиката е лоша...дори напротив, но не е "невероятната" такава. И както някой каза, много различно стоят нещата да правиш хубава графика на тъмно, респективно - на светло. Просто нещата не са съпоставими. Не е работата само в сенките (който е играл Т3 знае какви са сенките там :P ). Това е...някои сигурно няма да са съгласни с мен, но това си е тяхно мнение....аз си имам свое. А вероятно има и по-красиви игри, дето просто още не съм ги виждал.....а като гледам новия 3DMark05....не ми се мисли за игрите (и изискванията им) след година-две.

Link to comment
Share on other sites

Играта с най-хубава графика е Farmer Dan

 

А с най-хубав gameplay - River Raid

 

:ph34r:

Тези цифри на картинките, годината на създаването на играта ли означават? :P

Хахаха. Всъщност не 

Просто се ядосвам на подобни теми: коя е най-великата не знам какво си... Та реших да контраатакувам с игрите на мойта буйна младост

Като ги гледам...доста познати ми изглеждат...май трябва да сме набори с тебе. :)

Link to comment
Share on other sites

Хахаха. Всъщност не :lol:

Просто се ядосвам на подобни теми: коя е най-великата не знам какво си...

 

Та реших да контраатакувам с игрите на мойта буйна младост :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...