Jump to content
BulForum.com

Vote For President


бат Ицо

Vote For President  

172 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Честно ли.....?Не ми пукаааа,ама изобщо.

xa, ami neka ne ti puka.. kato se svar6i petrola sled 10-15 godinki (dano da sa pove4e)... 6te vidim dali nqma da ti puka dali polovinata svqt ima atomni bombi ili ne....

Link to comment
Share on other sites

xa, ami neka ne ti puka.. kato se svar6i petrola sled 10-15 godinki (dano da sa pove4e)... 6te vidim dali nqma da ti puka dali polovinata svqt ima atomni bombi ili ne....

След 10-15 години няма да е, ама след около 50-60 и това ще стане , тогава много много не ме интересува какво ще става, още повече, че сигурно ще има алтернативни източници на енергия дотогава. Колкото до този момент, аз не си спомням някога в БГ бензина да е бил 1$.

Ако можеше щях да гласувам за Клинтън . Тогава живота по света беше друг , а това винаги рефлектира и върху БГ . Така че кой е президент на САЩ засяга всички хора по света макар и коствено , друг е въпроса че ние нямаме глас в тези избори! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ми като истински БЪЛГАРИН казвам NULL VOTE хич не ме грее за Американците

хаха и кво излиза че "истинските" българи не ги грее за американците така ли? :P :P а за кво тогава пишеш "А"мериканците с главна буква? ;)

 

Ми нека те си го избират тоя президент на света.-е Fallen 213 то пак те си го избират ние само си запълваме времето с нещо тъпо

а като не ви харесва темата и изведнъж се извъдихте такива патриоти не я четете

Link to comment
Share on other sites

Temate e dobra no se pak nie ne opredelqme amerikaskiq prezident!!Pak i smqnata ne prezidenta ne vqrvam da okaje nqkvo vliqnie na Bylgariq!!Za tova az smqtam 4e e vse edno i sa6to koi 6te e prezident na USA! :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Според мен по добре Кери да спечели,защото заяви пред американският народ,че ще изтегли силите от ирак,по хубаво да се махнат и да остват тъпите чалми да са праат квот щът.В едно списание бях чел,че буш не е с всичкия,бил фанатик на тема война като баща си,току виж разпалил и трета световна :starwars:

KERRY---по-добрия избор ;)

Link to comment
Share on other sites

ej,kato gledam poll-a,se vijda 4e za razlika ot tupite amerikanci nie sme dosta po-umni,kofti 4e ne nie im izbirame prostite prezidenti.

 

FUCK the FUCKING BUSH

 

p.s. ako nqkoj ne znae, bush ozna4ava hrast. onova govedo e to4no tolkova umno.

Link to comment
Share on other sites

Гласувах за Кери, надявам се да спечели, макар че опита показва, че изборната система в Щатите е меко казано съмнителна и не винаги броя на гласовете решава :angry:

 

Последствията от този вот, за всички, които си мислят че няма значение, ще се усетят след година - две ... и едва ли ще ни харесат много, въпросът е кой е по-малкото зло. Гледайки Буш, не мисля, че може да има някой по-зле от него, освен ако не изберат някой сдухан генерал за президент :pirate

 

Хайде и приятно гледане довечера на феновете на CNN :D :D

Link to comment
Share on other sites

Jozo, за съжаление не си прав. Целия свят зависи от това, кои ще са на власт в САЩ.

 

Snatch, те не я четат темата, само пишат, че не ги е еня ;)

 

Абсолютно съм съгласен. B) Много здраво ще усетим кой ще е новият президент :angry1 В такова положение сме,че.... :blowup:

Аз лично съм за Кери и смятам ,че Буш въобще не става за този пост,големи л....на забърка

Link to comment
Share on other sites

Да ни е честит!

:cry

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...