Jump to content
BulForum.com

a HBO e razkodirano


IvanMM

Recommended Posts

и кво като е  разкодирано .... филми от преди 3 години не ми се гледат за 325325 пьт ..  :excl:  както казахте нищо ново не може да предложи HBO

Никой не те кара да ги гледаш. Информацията е за хора, които не знаят за това и би им била полезна.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply
при мен HBO е разкодирано незнам за какво да не идва някой празник.При вас HBO  разкодирано ли е хора.Аз съм на достъпна + това да не е промоция към нета

 

 

А ,верно бе!!!!! Еее, една хубава новинана фона на световните катаклизми!!Хайде,честито!!Може да е за Великден!!!Да е за изборите ,не ми се вярва...Но в нашата мила държава на абсурдите....що не!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

HBO - bez reklami. Drun drun za 2 chasa gledah 1 reklama na HBO kak shte davat matricata3 okolo 65 puti.

 

това че има реклама на техния си филм, не разваля правилото "без реклами". нали трябва да покажат кога какво ще дават? да си видял да ти продават Космодиск или Coca Cola примерно? не.

 

а сега като погледнах програмата, верно че глупави филми дават. мизерия. миналата седмица Bad Boys 2 имаше, а сега някакви пълни бози. дори и да сте гледали някой филм на компютъра (това лично за мен не е гледане за удоволствие), не пречи да го изгледате отново легнали или седнали някъде. има филми за които не бях чувал, но ги гледах и ми харесаха. примерно... Adam Sandler's Eight Days нещо си нещо си. не помня цялото заглавие. супер забавен филм. има и още.. филми които съм гледал, но не ми пречи да изгледам отново.. Шесто чувство, Лоши момчета 2, Матриците... :)

Link to comment
Share on other sites

това че има реклама на техния си филм, не разваля правилото "без реклами". нали трябва да покажат кога какво ще дават? да си видял да ти продават Космодиск или Coca Cola примерно? не.

 

а сега като погледнах програмата, верно че глупави филми дават. мизерия. миналата седмица Bad Boys 2 имаше, а сега някакви пълни бози. дори и да сте гледали някой филм на компютъра (това лично за мен не е гледане за удоволствие), не пречи да го изгледате отново легнали или седнали някъде. има филми за които не бях чувал, но ги гледах и ми харесаха. примерно... Adam Sandler's Eight Days нещо си нещо си. не помня цялото заглавие. супер забавен филм. има и още.. филми които съм гледал, но не ми пречи да изгледам отново.. Шесто чувство, Лоши момчета 2, Матриците... :)

Link to comment
Share on other sites

хахааххах и при мен е пуснато яко маина яко поне ще си гледам филмчета в нас като няма кво да правя ареееее

Link to comment
Share on other sites

хахааххах и при мен е пуснато яко маина яко поне ще си гледам филмчета в нас като няма кво да правя ареееее

Хахаа ми гледай ама поне филмите да бяха хубави. :) Сега дават тъпи филми,именно щото е безплатно ;) Нито един филм не ми хвана окото в програмата от вестника,а веднага като го кодират пак,ще пуснат хубавите филми ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хахаа ми гледай ама поне филмите да бяха хубави. :) Сега дават тъпи филми,именно щото е безплатно ;) Нито един филм не ми хвана окото в програмата от вестника,а веднага като го кодират пак,ще пуснат хубавите филми ;) :lol:

 

 

Програмата на канала не е правена вчера. Замисли се малко преди да пишеш безсмислици. Тъй като го пускат промоционално, демек като зарибявка /между другото Евроком ни го пуска, самият НВО много му дреме къде как се продаваи кой кога безплатно прави промоции, камо ли да съобразява програмата си с това/, логиката подсказва че трябва да пускат хубави неща, ако искат да има ефект от рекламата. Но тъй като Евроком не командва програмата на НВО от 1 до днес - квото се паднало - това е.

 

Който не му харесва да не си го пуска!

 

P.S. Мисля че е време тази тема да се изтрие

Link to comment
Share on other sites

P.S. Мисля че е време тази тема да се изтрие

Хем съм съгласен хем не.

Защото поне тук може да разбера че има НВО и до кога ще бъде. Принципно дават според мен стари филми някои от които съм ги гледал на кино. Признавам че има и филми за които не бях чувал и надали ще чуя скоро, но са американски или предимно такива, а се убедих че те "внасят" техния морал и тяхното мислене в нашия живот. Това което казват, че за тях е хубаво не бих се съгласил с доста филми. Българските филми особено повечето нови са предимно печални и драматични(ето това не ми харесва понякога особено ако е през целия филм). ...извинявам се за поста, че малко се отклоних по темата

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Съжелявам че въпроса ми се отклонява от темата,но реших да пиша в тази вместо да отварям нова.Та искам да попитам някои знае ли на каква честота се излъчва HBO по Cable Bulgaria (другият кабелен оператор в Пловдив) ?

Link to comment
Share on other sites

Съжелявам че въпроса ми се отклонява от темата,но реших да пиша в тази вместо да отварям нова.Та искам да попитам някои знае ли на каква честота се излъчва HBO по Cable Bulgaria (другият кабелен оператор в Пловдив) ?

 

Точно след bTV, 231.25MHz :)

Link to comment
Share on other sites

Pusnato sprqno se taq kwo da gledam na twa HBO

filmi ot minalata godina !!!! hitro :ph34r:

 

по-добре е от незнайните филми правени кой знае в кое забутано студио .. дето ги пускат по повечето кабелни телевизий, а дори и тях рядко взеха да ги дават вече.

Link to comment
Share on other sites

Да бе - всеки ден!

 

Joey се излъчва по NBC!!!!

 

незнам дали го казваш с ирония, но Джоуй го дават по HBO.

Link to comment
Share on other sites

Програмата на канала не е правена вчера. Замисли се малко преди да пишеш безсмислици. Тъй като го пускат промоционално, демек като зарибявка /между другото Евроком ни го пуска, самият НВО много му дреме къде как се продаваи кой кога безплатно прави промоции, камо ли да съобразява програмата си с това/, логиката подсказва че трябва да пускат хубави неща, ако искат да има ефект от рекламата. Но тъй като Евроком не командва програмата на НВО от 1 до днес - квото се паднало - това е.

 

Който не му харесва да не си го пуска!

 

P.S. Мисля че е време тази тема да се изтрие

 

(sorry za 6liokavicata,zali!!!)

1.programata na HBO ne se pravi v Bulgaria.Tazi programa e za cqla Izto4na Evropa

2.Bez saglasieto na HBO nikoj ne moje da ti go pusne razkodirano...

a i promociqta ne e samo za evrokom,a za vsi4ki/ili grupa kabelni operatori

 

a da,Joey se produkciq na HBO

i se izly4va po HBO :)

ina4e ot produkciite na HBO-serialite primerno,nqma nito edin,kojto da ne si struva:

Sex And The City

Six Feet Under

Carnavale

Joey

.......................................

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...