Jump to content
BulForum.com

Препоръчайте FTP клиент


Grimjaur

Recommended Posts

Знам,че темата не е точно за тук,ама какъв по-добър начин да си изкарам warn :evil

Препоръчайте ми добър фтп клиент,който да е лесен за употреба,малък - и по възможност - да го има на уареза.

Благодаря предварително :woot

Link to comment
Share on other sites

Знам,че темата не е точно за тук,ама какъв по-добър начин да си изкарам warn  :evil

Препоръчайте ми добър фтп клиент,който да е лесен за употреба,малък - и по възможност -  да го има на уареза.

Благодаря предварително :woot

 

ftp voyager

Link to comment
Share on other sites

Total Commander, особенно ако си работил с Norton Commander.

 

 

Към него имам предразсъдъци.Не ме кефи общо взето.Карай да върви,вече ползвам вояджъра :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.warez.ru:8083/Win_Appz/Bullet.Proof.FTP.v2.43/

Не е от най-лесните, но за сметка на това е reliable и като го оставя да си върши работата вечерта на сутринта не се оказва, че след час е крашнал и доникъде не е стигнал.

Link to comment
Share on other sites

Айде хиляден пост....

По-рано ползвах AceFTP,обаче веднъж сбъгна,а качвах много важна информация,аз побеснях и за известно време спрях да ползвам фтп-та.

А през това време се нароиха много нови.ДеЗоекер пробвал съм го и него - наистина е добро,само дето не можах да му намеря крак.Е нищо.Вече ъплоадвам "Закон за висшето образование" *кир-кир*.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз съм фен на WS FTP Pro (в момента текуща е версия 9.0). Богата е на функции и е невероятно стабилна...

 

WS FTP Pro - втори път? Някой каза ли трети? :P

Не я ползвам, но четох специална статия за нея и щом ми направи много добро впечатление...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...