Jump to content
BulForum.com

Хапи Бъртфдей, Shade ! :)


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Броени минути ни делят от едно важно събитие - рождения ден на Сянката!

Да си жив и здрав, Митко :) :P

Бих ти пожелал да порастнеш голям, но в твоя случай няма да е много здравословно :D

Така че - бъди HAPPY !

Наздраве от мен!

Link to comment
Share on other sites

Ха.... това не го знаех. Ми ха честито! При други обстоятелства и от други хора можеше да чуеш - И умната! Ама аз бихи ти пожелал да продължаваш с простоиите така, както можеш най-добре! Нека е весело, нека става купон, това е най-важното! После само спомените остават. Нека има повече спомени!

Link to comment
Share on other sites

Честито и от мене Митьооу!!!

Колкот високт толкоз и умен, а дано не е вярно че на високо лозе не вирее ;)

:beerchug

утре иска 2 бонбона B)

Link to comment
Share on other sites

Ей, хората се сетили за мен :blush: :love Направо съм поласкан! Балгодаря на всички за сърдечните полежания. Да се надяваме да се сбъднат (повечето :P). Ама от днешния ден не разбрах повече ли да раста, или да спирам с растежа за този живот. Много объркващи са тея пожелания :P .

Мерси на всички! С изключение на Минчо (който си получи двата бонбона :P ) позволявам на всички други, пиейки по нещо тази вечер, да приемат наздравицата, вдигната от мен в този момент. Надраве! :)

Link to comment
Share on other sites

Честито и от мен... Да станеш по-висок та да стърчиш из тълпите и да те видя и аз :woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

Оу Митьо ти рожден ден ли имаш ве :P ?!? Що ни кааш ?!? Тц и ни черпиш тц тц тц. Нищо аз пак щи честитя :P . Пожелавам ти... хъм 'сичко най - най (сори батка ни ма бива в тия неща), здраве, успехи ала бала - бе стандартните неша :Pp.

Link to comment
Share on other sites

Rexus, ти къде се скри бе човеко? Неска цял ден съм черпил. Половината даскало почерпих :) . Трябваше да дойдеш до нашата стая, та да понамажеш :P . Мерси за пожеланията :)

Енигма, аз съм си достатъчно висок (196) та бая си стърча в повечето случаи ;) :P Мерси за поздрава :)

Link to comment
Share on other sites

айди честитка от мен бате! радвам се че се ръкувах с теб на центъра :) следващия път няма само да се ръкуваме :P

Link to comment
Share on other sites

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ОТ МЕН,SHADE!ние не се познаваме лично,нито пък и виртуално,но ти пожелавам всичко най-добро,много успехи ,здраве и щастие!!! :) :laughing1: :punk :D

 

може и да дойда, малка съм и не знам дали ще мога,ще видим!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...