Jump to content
BulForum.com

Koq muzika vi razplakva?


snejko

Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

ami moje da prozvuchi malko stranno no samo edno parche me razplakva i to e neshto kato mnogo kratka simfoniq na chuvstvata, koqto az sym pisal i kompoziral... razplakva me zashtoto tova parche beleji period ot jivota mi v koito prejivqh bolkata ot othvyrlenata liubov, koqto me zastigna v takava stepen za pryv pyt...

 

Edit:parcheto se kazva DJ CyberGod - Dying Simphony

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Bon Jovi - Always

Dire Straits - Tunnel of love

Metallica - Nothing Else Matters

Snakebites - Looking For Love

Snakebites - Love Ain't No Stranger

Dire Straits - Brothers In Arms

Whitesnake - Is This Love

Whitesnake - Sailing Ships

Whitesnake - Lonely Days Lonely Nights

Snakebites - Ain't No Love In The Heart Of The City

Joe Cocker - Unchain My Heart

Djoni - Iskam da piq

Vasillis Karas - Vte Sesi

Notis Fakianakis - Soma mu

 

За сега толкова че целия лист не ми се пише( Джони само при спец случаи се пуска ;) ).

Link to comment
Share on other sites

рева на 4алга като си помисля 4е има хора дето слу6ат тая помия и дори си вярват 4е тва е мусица и възхваляват 4алгаджииките .направо ми се пла4е

Link to comment
Share on other sites

Бе аз до ся от песен не съм плакал ма знам ли един ден кво ша стане

 

Иначе:

 

ATB - Let U Go

ATB - Ecstasy

ATB - Marrakech

ATB - You're Not Alone

ATB - Hold You

ATB - I Don't Wanna Stop

ATB - Long Way Home

ATB - Humanity

ATB - In Love With The DJ

ATB - Don't Stop

ATB - Believe In Me

Chicane - In Praise of the Sun

Chicane - Locking Down

Chicane - Spirit

Chicane - Arizona Part 2

Chicane - Early

Chicane - From Blue To Green

Chicane - Lost You Somewhere

Chicane - Offshore '97

Chicane - The Drive Home

Blink182 - All of this

Blink182 - Down

Blink182 - I Miss You

Armin Van Buuren - Birned With Desire

Armin Van Buuren - Yet Another Day

Alien Ant Farm - Attitude

Coldplay - Trouble

Depeche Mode - Precious

Depeche Mode - Enjoy The Silence

Gorillaz - El Manana

Korn - Pretty

Moby - We Are All Made Of Stars

Moby - In This World

Moby - I'm not Worried At All

Moby - Why does my heart feel so bad?

Deep Dish - Say Hello

Paul Van Dyk - Nothing but you [berlin mix]

Paul Van Dyk - Crush

The Prodigy - One Love

The Prodigy - Out Of Space

The Prodigy - No Good (Start The Dance)

The Prodigy - Voodoo People

 

:)

 

рева на 4алга като си помисля 4е има хора дето слу6ат тая помия и дори си вярват 4е тва е мусица и възхваляват 4алгаджииките .направо ми се пла4е

 

:punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

рева на 4алга като си помисля 4е има хора дето слу6ат тая помия и дори си вярват 4е тва е мусица и възхваляват 4алгаджииките .направо ми се пла4е

 

 

Браво!!!Точно така си е....на песни съм плакал най-вече на стари хитове като No Doubt-Dont Speak и на

други такива подобни...

Link to comment
Share on other sites

Drugoto veliko za men parche e na Electric Universe - One Love ot 1995-a godina ne me razplakva a mi navqva someni ot detstvoto.

Link to comment
Share on other sites

Всъшност ако се замислите не ви разплаква самата музика :cry , а това което свързвате с нея. :music

 

Cutting Crew - I just died in your arms tonight (обичаш няква мадама ... ама тя пак ти го подава)

Roxette - Losing you ....

Iron Maiden - No more lies .... etc.

Link to comment
Share on other sites

Абе няма песни на които да рева но Rammstein - Ohne dich ме кара да се замисля поне малко... :unsure: :smile: :P

Link to comment
Share on other sites

vseki moje da se pohvali che e plakal na tozi ili onzi film, no mi e interesno koi na kakva muzika se razchuvstva dotolkova che da mu se nasylzqt ochite. az v momenta se seshtam za 1-2 neshta.... Beethoven - Symphony 7, 2nd part; Mozart - Lacrimosa from Requiem; Brahms - Intermezzo op.118 N2; Warren Berdhardt - First Love; Eric Clapton - Tears in heaven; Бинка Добрева - Даньова мама; Деси Слава - Забрави за мен.... sigurno i oshte ima, no ne se seshtam vednaga.

 

Sega ste vie!

 

Ами всъщност не всеки може да се похвали че е плакал по филми... :huh: Не мога да разбера как може да плачете по филми или на някви песни? И по интересното е защо слушате такива песни след като явно ви депресират :confused

Link to comment
Share on other sites

Айде моля ти се ,'ми ти за какво постваш ,като няма да разбереш, в тая тема.Просто такива песни има.Мен чак до рев не са ме докарвали ,но ми е трепвало сърцето като ги слушам.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

помня веднъж - сядя си аз в ъгъла на стаята (в една хижа) , мн съм зле аам мн , разни приятели и не толкова седят и ми наливат на главата нещо , аз се си мисля за Момата с главно М и в тоя момент се пуска

Bee Gees - Words

аз се отпускам назад и се обливам със солени сълзи

 

малко ми е тъпо като се сетя сега за кви гупости съм си хабил нервите

ама кво да се прай 3 в 1 --> алкохол(не само :P ) , любов , 15 години

Link to comment
Share on other sites

Няма музика,която да ме разплаква,но има песни въздействащи ми по начин ,необясним дори и за мен самия! Сега се сещам за George Michael - Careless Whisper! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Най-често на Savage Garden-Truly Madly Deeply.Може да е банално,защото е балада...

Не мога да си сдържа сълзите,като се заслушам в искрените обещания,които аз никога не съм получавала...(поне не от когото е трябвало).

А вчера половин нощ не съм спала,мислех си за най-безобидни неща,започна Come undone на Duran Duran и нещо се повредих...

Link to comment
Share on other sites

Как ще ревете на песни бе :blink: :blink: и се пак ето няколко добри баладки :

Bon Jovi - I will be there for you

Bon Jovi - Bed of roses

Bon Jovi - BOrn to be my baby

Julio Iglesias(mai ne se pishe "Iglesias" nz...) - I keep telling myslef

Rammstein - Stirb nicht vor mir (ако бачкате немски ще я заобичате 100% )

Kiss - beth

Б.Т.Р - Оловният войник

Б.Т.Р - Елмаз и стъкло

Сигнал - Да те жадувам

Disturbed - Darkness

Disturbed - Overburdend

Nirvana - about a girl

Nickelback - Hero ( не е балада но ме натъжава )

Link to comment
Share on other sites

Не, че се разплаквам, но Savage Garden - To The Moon Аnd Back ми е една от любимите. Мн е трогателна, осбено ако я свържеш с някой важен човек. Другата песен, която има голямо значение за мен е Keti Garbi - Esena Mono - леко чалга ще каже някои, но не е точно така.

 

Най-често на Savage Garden-Truly Madly Deeply.Може да е банално,защото е балада...

Не мога да си сдържа сълзите,като се заслушам в искрените обещания,които аз никога не съм получавала...(поне не от когото е трябвало).

А вчера половин нощ не съм спала,мислех си за най-безобидни неща,започна Come undone на Duran Duran и нещо се повредих...

 

Само вчера ли? Аз в продължение на седмица и половина съм седял до 3:30 сутринта, потънал в размисли и мечти :(

Link to comment
Share on other sites

Savage Garden-Truly Madly Deeply . Определено на това не мога да спра , имам си и лични причини ,но предпочитам да ги запазя за мен си .

 

Поне знам,че не съм единствена :rolleyes:

 

Само вчера ли? Аз в продължение на седмица и половина съм седял до 3:30 сутринта, потънал в размисли и мечти

 

Познато ми е...Знам,че трябва да си лягам,обаче не искам.Като си легна трябва да заспя,но не мога...и това все между 3 и 4 сутринта...не знам какво ми става напоследък,някаква мисъл не ми дава покой...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...