Jump to content
BulForum.com

Koq muzika vi razplakva?


snejko

Recommended Posts

Мен ме разплаква чалгата! :cry

 

Разплаква ме, защото ми напомня за умиращата българска култура и нация и нарастващата простотия! :cry

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

:cry

The 69 Eyes - The Chair

Paradise Lost - Forever Failures

Ostava - Shokolad

My Dying Bride - My Wine In Silence , Sear Me

Long Voage Back - Oceans

Кирил Маричков - Моят Свят

и така нататък-има доста

Link to comment
Share on other sites

Imashe edno parche koeto BG raparite napraviha po neshtastniqt povod na smarta na 7te bg dechica v indigo.To mi barka samo v chustvata.

Link to comment
Share on other sites

:cry

 

Ето го моя списък от парчета които някога са ме разплаквали. Не е задължително текста на конкретната песен да съвпада с реалните ми преживявания в момента когато съм я слушал. Значение за мене има единствено мелодията която някога съм свързвал със определени чувства. Текстът не винаги е важен.... поне за мен :)

 

Сълзите са били от мъка и от... гняв.. според мен границата между любовта и омразата е изключително тънка, но това е друга тема..

 

enjoy:

 

(в азбучен ред... не по важност!)

 

A Perfect Circle - Weak and Powerless (слушам apc отскоро така че не е имало много поводи..)

 

Aphex Twin - Grass

Aphex Twin - Gwely Mernans

Aphex Twin - Heliosphan .. (направо целите албуми Selected Ambient Works 85-92 [1992] и Selected Ambient Works Vol.2 [1994] ... very deep depression!!)

Aphex Twin - Analogue Bubblebath 1... аве... Aphex RULE!!!

(отплеснах се малко :) )

 

Deftones - Battle-Axe

Deftones - Change (In The House of Flies)

Deftones - Feiticeira (после като прочетох текста, малко се разочаровах ама ...)

Deftones - Kinfe Party

Deftones - Lucky You

Deftones - Passenger (feat Maynard from A Perfect Circle)

Deftones - When Girls Telephone Boys

много deftones стана ама ... какво да направя като правят божествена музика

 

Fear Factory - Албума DemanuFacture и по точно DemanuFacture, Self Bias Resistor, Zero Signal, Replica... и A Therapy for Pain (не че другите са лоши, напротив ;) )

Fear Factory - Drones

Fear Factory - Never End

прослушах Fear Factory в един тежък период...

 

KoRn - A.D.I.D.A.S.

KoRn - Blind

KoRn - Daddy

KoRn - Faget

KoRn - Thoughtless

KoRn - Trash

какво друго да кажа освен KORN!!! :punk

 

Requiem for a Dream OST (Darren Alfonovski... :rolleyes: )

 

Slipknot - Everything Ends

Slipknot - Slipknot

Slipknot - Gently (даже пред хора ... :cry )

Slipknot - Iowa (рулз!)

Slipknot - Wait and Bleed

:punk :punk :punk :punk

 

Strapping Young Lad - Detox (не че съм плакал.. просто съм се депресирал..)

 

The Prodigy - Skylined

 

хаиде стига толкова... че ще ме обвините че съм ревльо :)

 

За да има баланс във темата (винаги трябва да има баланс!!!!) искам да заявя открито че съм плакал на Азис - Обичам те.. във тежък момент за мене.. примесен със солидна доза Slupknot преди и Fear Factory след това...

 

Това е ...

Link to comment
Share on other sites

Има една песен,Angie,на Rolling Stones...тя ми е свързана с много моменти от живота..винаги ми става мъчно като я слушам дееба.Снощи слушах Боб Марли,обаче незнайно как и тая песен се беше промъкнала между хавите на батко Боб...и без това ми беше криво..тая песен ме довърши,ама много здраво

Link to comment
Share on other sites

Imashe edno parche koeto BG raparite napraviha po neshtastniqt povod na smarta na 7te bg dechica v indigo.To mi barka samo v chustvata.

 

песента е на Проект България,казва се "обединение".

Link to comment
Share on other sites

Сетих се за още две уникални песни! Едва ли някой ги е чувал така че ще дам линк. Чуйте ги наистина си заслужава - доста са тъжни особенно ако се вслушате в текстовете. Е все пак са саундтраци на Сайлънт Хил. Ето ги и парчетата:

Room of Angel

http://warez.ru:8084/mp3/101/*Soundtracks/...%20SOUNDTRACKS/

и Tender Sugar пак от същия сайт!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

:music :music :music

jean michel jarre - ethicolor :D

enya - only time :love

era - ameno :love

era - impera :love

era - sepire d`amor

sarah connor - from sarah with love :punk

sarah connor - skin on skin

sarah connor - just one last dance

richard clayderman ... all

i o6te mnogoo o o o o o o o o o :devil

:music :music :music

Link to comment
Share on other sites

Днес като бях на фитнес по радио milagold пуснаха Георги Стачев-Ти ужасно закъсня. За 1-ви път я чух тази песен но текста направо ме потресе. Едвам се сдържах да не се разплача. Това е една от най-добрите БГ песни за мен. Ето ви и линк за download

Link to comment
Share on other sites

Сетих се за още две уникални песни! Едва ли някой ги е чувал така че ще дам линк. Чуйте ги наистина си заслужава - доста са тъжни особенно ако се вслушате в текстовете. Е все пак са саундтраци на Сайлънт Хил. Ето ги и парчетата:

Room of Angel

http://warez.ru:8084/mp3/101/*Soundtracks/...%20SOUNDTRACKS/

и Tender Sugar пак от същия сайт!

Оле Room of angel наистина е страхотна.Кара те да се разчустваш доста,особено ако се вслушаш в текста.

Link to comment
Share on other sites

Ne pla4a mnogo 4esto na pesni,pove4e na filmi,oba4e mi stava mnogo ma4no kat sly6am 4alga 6tot e palna tragediq :D i prosto me e jal za tezi momi4eta(i mom4enca)4e samo za tva stavat :cry

 

 

:( ...na bate tapi4kite :woot :punk

Link to comment
Share on other sites

Abe zabraih i imeto ama edin den beh se narqzal i pusnaha edna pesen deto se pee "otvori mi maaaaaikooo... samo teb si iiiiimaaaam..." ta na neq.eeei mnogo mi deistva 4algata ma piene bre TOVA E MUZIKATA NA MASA

Песента е на Константин Стефанов - Отвори ми майко.Наистина е много добра,но аз ще добавя и още:

Б.Т.Р. - Спасение

Сигнал - Сбогом

Link to comment
Share on other sites

Аз когато слушах песента на "Титаник".Ама не знам дали беше от филма , от песента или , че седях много близо до телевизора , които беше МНОГО стар.Представете си за какво облъчване ставаше въпрос. :tongue

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...