Jump to content
BulForum.com

Има ли някой от ПГЕЕ?


Recommended Posts

баааси колко съм дърт!

Господинова жива ли е бе? що никой не се е оплакал от нея досега?

Балева и НЛОто още рулират като гледам, Модева още е там, а Асата плаши, Колева се старае поне електротехника да ва научи. с тях нищо не се е променило.

ама къде е исте(о)ричката Тончева? а Тихата стъпка- Благоева по литература? и как така никой не е казал една добра дума за Андреева? малиии колко типажи са изчезнали ама сигурно си имате нови.

 

 

Благоева аз я уважавам.

 

Господинова си я има,за нея ми казаха следното:

 

Видя ли я в двора на къщата и да копае градинката по пенюар,слушайки чалга....Ноу Комент!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply
Станислава Дражева... еххх Даскалката по немски от мечтите ми. Тя последно беше бременна и сега трябва да е в майчинство, ама все пак които я помни я знае: червенокоса и секси...

 

аааааа помня я.

таман завършвахме и я назначиха тази. стегнато миньонче със червена коса. мислехме я за "зайче", пък тя била даскалка - изобщо не я пускаха близо до нас(бяха ни скрили в крилото отзад, далече от хорските погледи, изолатор направо) щото бяхме един набор и щяхме да й разкажем играта. последния курс кат се бяхме разхайтили нахлувахме няколко пъти да й се любуваме ама тя ни пъдеше - егоистка! :)

 

Благоева аз я уважавам.

 

Господинова си я има,за нея ми казаха следното:

 

Видя ли я в двора на къщата и да копае градинката по пенюар,слушайки чалга....Ноу Комент!!!

А господинова спря да е цербер след нашия набор, преди да влезем ние е била пък Директорка. Беше оставила един пич от съседната паралелка на изпит в 4ти курс=12ти клас , после и на поправителния го скъсала, и пича от отличник в ТЕТа отива в Автото с двойка и повтаря(губи и годината със специализацията) - малко бесен. един ден нахлува в часа на Господинова и без дума да каже вдига кофата с мръсната вода и я нахлупва на главата й. докато реагира някой той си тръгнал най-спокойно. без една дума да си кажат. от тогава е малко по-мека.

а на мен ми дигаше луди скандали за скъсани дънки и обицата ми. мамка й. караше ме да я свалям в часа й и загубих 2 златни обици за 3те години. И съответно в оценките ме сечеше яко.

 

Благоева и аз я уважавам, но пуска безценни лафове от вида на " Аз като пчеличка прехвърчам от цвят на цвят да събирам мнения" - и тва като си го представиш с нейните килограми......

Link to comment
Share on other sites

... а Тихата стъпка- Благоева по литература?

 

Стискайте палци да не сте при нея ако ще кандидаствате с математика, тъй като се оказва че трите най-важни оценки (тоест единствените предмети които трябва да учите най-здраво) са Математика, Литература и Физика

 

Ако Благоева ми беше и последната година нямаше да мога да пиша сега тъй като нямаше да имам интернет :) нямаше да влеза в университета, нямаше да имам кинти..

 

Изобщо кво ме интересува. От какъв зор тя ще ме кара да уча литература в техникум по електротехника на академично ниво :angry:

 

Е .. някои от вас ще кажат: не може без култура.. Е не искам да се хваля но според мен съм доста напред с материала от много мои познати. Така че да не си правим илюзии че е свясна Дебелата... Само ми създаде допълнителни грижи :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Стискайте палци да не сте при нея ако ще кандидаствате с математика, тъй като се оказва че трите най-важни оценки (тоест единствените предмети които трябва да учите най-здраво) са Математика, Литература и Физика

 

Ако Благоева ми беше и последната година нямаше да мога да пиша сега тъй като нямаше да имам интернет  :) нямаше да влеза в университета, нямаше да имам кинти..

 

Изобщо кво ме интересува. От какъв зор тя ще ме кара да уча литература в техникум по електротехника на академично ниво  :angry:

 

Е .. някои от вас ще кажат: не може без култура.. Е не искам да се хваля но според мен съм доста напред с материала от много мои познати. Така че да не си правим илюзии че е свясна Дебелата... Само ми създаде допълнителни грижи  :wacko:

напред си точно щото тя те юрка........

и не се сърди за академичната литература - помага все пак да изградиш характер и да съставяш СОБСТВЕНО мнение.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък и аз съм от ПГЕЕ (или поне в известен смисал, бях, защото сега се водя 13-ти клас уж :P ) и мога да кажа че много кеф ми прави т'ва даскало... повечето даскали са точни (особенно Парпулов :punk :punk :punk , който вече не е там :( , но все още се мярка с колелото да каже по някой лаф :punk ) ... Като всяко даскало има и гадни... аз лично най-много мразих оная по Литература (Анастасова) която ми прееба цялото кандидатстване защото ми писа по една калпава тройка за последните две години :( :( , а някой тъпанар е решил да се взима литературата за кандидатстването в университетите :angry1

Иначе изобщо не съжалявам че съм влезнал в тета (едно време беше ТЕЕ по мое време :P )

Link to comment
Share on other sites

Само да кажа на хората на които им преподава Модева да внимават какво говорят, защото синът и разглежда този форум и да не се преебът сами :П

А иначе за Балева, тя ми беше класна цели 3години и сам много доволен от ней :) Хич не разбирах този предмет, но ми писа 5, можеби защотот е класна, а другите класове ги юркаше много здраво :)

За Господинова кво да каже иска да ни научи на нещо, но тва за обиците, кичурите, късите гащи немога да го разбера. Спомням си когато бях с кичуре (даже 2 пъти) яко юркане ми правише, но не ги махнах :)

А сега искам да попитам по-големите, аре да ми кажите 2-3 думи за Лили Попова, ако може добри :П

Link to comment
Share on other sites

А сега искам да попитам по-големите, аре да ми кажите 2-3 думи за Лили Попова, ако може добри :П

Ами малко сме контактували с нея. Да знаеш че много обича да играе кючеци. Най - вече на високо. Върху стол, маса и т.н. Сериозно ти го казвам това :). Ще видиш като станеш абитюрент ;).

Link to comment
Share on other sites

Само да кажа на хората на които им преподава Модева да внимават какво говорят, защото синът и разглежда този форум и да не се преебът сами :П

Че нали форума е анонимен :P

Link to comment
Share on other sites

Балева-РУУУУУЛЗ!НОМЕР ЕДНО!!!имах 3 двойки ,4 на изходното ниво-4 са годината.

 

 

Благоева-извинете,но аз при нея не съм учил..колкото и да е академично-ако имате акъл в главата и можете да го използвате си хващате 5-та без проблем!

Link to comment
Share on other sites

П.П Аве Стельо стига се прави на мъж.Кога пък със Семкаров си се еб*вал?!Макар да не общувам много с него мога да кажа че си е свестен пич.А тва че е написъл 3 страници не означава че има нещо смислено на тях.То и Накта на входното по География написа 6 страници ама имаше 3(като се замисля кво беше писал и тва май му беше много)

:tongue

Ами какво ще кажеш за уцелването с тебешир в окото му ? Или пък в устата го лепнах 1 път ;) Но както и да е това са глупости...За Балева верно е че нищо незнаех и имах 3 ;) (то не че сега знам де :woot :lol: ;) )

За господинова кво да кажа - пълна овца - прави се на най-великата,а пък за Модева не ми се говори - тя е просто еидн шемет.Абе има и готини даскали общо взето,но са много малко за съжаление :(

Link to comment
Share on other sites

ами аз какво да кажа-от 11ж съм и сега в началото на годината решихме целия клас да се чупим от ИЦТ(специален предмет)...е така и стана...

ама на другия път влиза тя и почва(като автомат)шишете това,онова :wacko:

прави се на интрересна

аз ще помня неввротните изцепки на Катя Колева-ей тая е опасна(в добрия смисъл)ама се иска и да учи6...малко...

и Михайлов е точен-винаги ни е пускал когато не ни се кара час

ама балева е друг въпрос!

Link to comment
Share on other sites

ами аз какво да кажа-от 11ж съм и сега в началото на годината решихме целия клас да се чупим от ИЦТ(специален предмет)...е така и стана...

ама на другия път влиза тя и почва(като автомат)шишете това,онова :wacko:

прави се на интрересна

аз ще помня неввротните изцепки на Катя Колева-ей тая е опасна(в добрия смисъл)ама се иска и да учи6...малко...

и Михайлов е точен-винаги ни е пускал когато не ни се кара час

ама балева е друг въпрос!

Вече знам кой ще е "любимия" клас на Лили Попова. Доста ще се позанимава с вас... Просто неам думи... Съжалявам ви :cry

Link to comment
Share on other sites

Аз също съм от ПГЕЕ-то. 10Е клас съм. :)

К'во да кажа за даскалите има си готини има си и тъпи. Мен лично най-много ме кефи Ганка Иванова, а най-много ме дразнят Господинова и Благоева. Тая Благоева миналата година в 9 клас ме прецака много яко.Праихме класна и тя нали дава на 1 до еди кой си номер една тема и така нататака и още две допълнителни. Аз имах първата допълнителна на пищов и писах по нея. Като дойде време да връща класните в г**а сещаите се майна 2. И аз отивам и викам госпожо к'во става тука и тя ми вика "Такава тема не е спускана. Да ти вида гърба" аз и викам, че темата я имаше и си поврякахме малко и ни изгони целия клас. Между другото бяхме в кюпа четерима човека. Както и да е 2-ките си останаха ама бая разправии бяха(директори, замесник директори, оплаквания :woot ) все пак ми писа 4 за срока. А аз се бях уплашил, че ще ме остави на испит ама както и да е всичко мина.

Относно Господинова никога не съм я разбирал. Т'ва за дрехите, прическите, обиците и др. е пълна простотия.

А бе да питам по големите к'во толкова му е на Ботьо? :confused Аз ся за първа година съм при него и е много див. По цял час почти нищо не правим.

Link to comment
Share on other sites

А бе да питам по големите к'во толкова му е на Ботьо?  Аз ся за първа година съм при него и е много див. По цял час почти нищо не правим.

Пич не знам как можеш да му се кефеш на този алкохолик? Само не пражи една основна гешка - не сядай на предните чинове, колкото по назад по-добре. Ако можеш цяла година да не говориш от близо си перфектен. Щото един път се ядосах за нещо и го викнах кат ми дъхна едвам се сдържах да не си изповръщам чевата. :sick

А за Господинова кво да ви кажа трябва някой да ни кара кат нея да учим защото математиката е основен предмет за кандидатстване във ВУЗ.

Иначе Балева Рууууууууууулз :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Колева...

 

влизам (не ми е предавала) да искам гъба(подчертавам Катя Колева,Не Маргарита(която е супер точна))

 

-Извинете ,може ли гъбата?

тя: Имаш 34 секунди да ми я върнеш...

връщам се след 5 минути,оставям я,тя си гледа часовника и казва:

-Браавоо,пак заповядай!

 

 

ахахахахаххаха

Link to comment
Share on other sites

30.9.2004 г. в час по Елекротехника, Катя Колева : "Лягате да спите и мислите,че лягате да спите"

Който както иска да го разбира :) :D :P ;)

Ха ха.само да ни бяхте видели мутрите като го изръси.Каточили ни беше казала да сметнем 24234142 по 3645723 на ум за 3 секунди.Абе голямо мислене(по-точно чудене) стана.

Link to comment
Share on other sites

Виждал съм как Катя Колева решава задачи с комплексни числа на ум. С груб към дъската и диктува на едно момиче което едвам смогваше да записше :wir.

Link to comment
Share on other sites

Вече сам трета година в Електрото(10 е клас) и имам чуството че при нас е най гадно. Поне като не сам в кафето, нямам свободен или не чупя от час. Според мен най-гадната даскалка е г-жа Господинова. Мразя я нищо че минавам без проблеми при нея. И Кузманчо щото се ми пише отсъствия и забележки щото съм с дънки.

 

Новата по химия(оная русата Rulleeeezzzzzzzzzzzzzzzz). Тя ми е и класна.

Link to comment
Share on other sites

.......... ........... Според мен най-гадната даскалка е г-жа Господинова. Мразя я нищо че минавам без проблеми при нея. И Кузманчо щото се ми пише отсъствия и забележки щото съм с дънки.

 

ще ти дам малко акъл от многото си спорове с въпросната Господинова. Учител няма право да ти пише отсъствие ако си в час, независимо в какъв вид си, стига да не противоречи на правилника на училището. по мое време в него се изискваха само дълги панталони и да си трезвен. трябва да го прочетеш да видиш да не те фанат по някой скрит параграф. иначе аз с едни скъсани дънки и обица на ухото я докарах до истерия и няколко пъти сме ходили да се разправяме при директора. почна се с тва че се опита да ме изгони от час, а аз и казах че като не й харесва може тя да напусне, защото аз съм там да уча, а не да гледам как се обличат хората. и се оказа че тя няма никаво законово право да ме изгони от час :) а дори и забележка не може да ми направи. направо побесня. после се разправяше с нашите ама и те й прочетоха правата и оттогава часовете при нея бяха голямо приключение.

та така - в закона за образованието не е записана никаква рестриктивна мярка "изгонване от час" - това е въпрос на вътрешния ред на училището, а дори и то не може да ти забрани да посещаваш часовете в него, само заради външния ти вид. могат да те гонят, за отсъствия, за изпити и за други престъпления, но неносенето на униформа не е сред тях:). Освен това даскал който ти пише отсъствие извършва престъпление "попълване на документи с невярно съдържание", щото дневниците се водят на държавен отчет - в районния инспекторат, и носи наказателна отговорност. все пак имаш един клас съученици за свидетели. може да му обясниш следващия път тези тънки моменти.

пожелавам ти успех в борбата за свобода на мисленето и облеклото!

и не си мисли че в техникума е най-гадно - има и къде-къде по кофти места. единствено се усеща липсата на жени....

Link to comment
Share on other sites

Тъй като почнахме с лафове на даскалки:

Балева връща контролни и вика

"В тия работи има много общи работи,много лоша работа"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...