Jump to content
BulForum.com

Има ли някой от ПГЕЕ?


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply
Оня ден имах глупоста да питам Ганка що да и викаме вече "лафчева" и оная ме...

Тя ся май като се е развела и ша си искарва сичко на нас. :( :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Брей то много работи са се променили и много са си оставали същите. Променили са се хората дето влизат в ПГЕЕ преди ТЕЕ , абе то зависи и ква специалност сте , но да вметна че най яката е Електрообзавеждане на промишлени предприятия . Имат и най яки даскали по предметите в по горните курсове. Аз съм завършил преди 3 години , тая година бях на откриването на учебната година за да вида преподавателите дето ме подготвиха за ТУ , най якия по математика преподавал в тва училище си е Марински две мнения не може да има по въпроса . Пък прякора на тая по биология го измисли един съученик . После абе хора , че са малко съчманлий някой преподаватели си е вярно ама по нагоре кат ви дойдат специалните предмети има кво да слушате и да научите . Мимито по лутература дет е , цаката е да взимате участие и мен щеше да ме прецака с матура ама аз на втората година се усетих че има някъв номер и от както почнах да и взимам участие се опрай работата. После дрехи , гримове незнам си кво някой момичета, абе вие да не сте на ревю там бре , ако сте при инж. Щерев и инж. Маргарита Колева специално за ЕОПП сигурно ще ви вкарат в трансформатора в двора на училището , да видите реално за кво става въпрос , че ония 20 KV не са измислени ми си е сериозна работа , тъй че по тия важните предмети по добре слушайте отколкото да се праите на велики . Иначе за другите специалности мога да кажа само мойте съжаления почти нищо няма да научат ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...