Jump to content
BulForum.com

Има ли някой от ПГЕЕ?


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Струва ми се че преди време имаше такава тема.Иначе аз съм от ПГЕЕ и с LOKOMOTIVcho сме в един клас:)9Д за историика не се сещам ама за оплаквания от даскали бол.Най-скорошната беше от Петък.Тъй като по Физика бяхме при Мара Антонова,а тя се махна имаме нова даскалка.За първи път ще имаме при нея и си викаме "ся ще каже учебника ще си полафим....",дори името не и знаем още,а тя влиза и казва "извадете по 1 листче напишете си името и класа и зе да раздава едни листове да правим кнтролна.Целия клас седим и се гледаме и не можем да зацепим за кво става въпрос.И ся всички май ще имаме 2-ки :angry1 :angry1 :angry1 Така и не разбрахме името и нито по кой учебник ще учим.

 

За впечетленията ми:

В тва даскало почти всички даскали са пълни изроди.За легендите Ассата,Колева(която ми е класна),UFO.....няма да говора ще ми се :sick :sick от тях.

Аре стига съм писал че се дразня. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Струва ми се че преди време имаше такава тема.Иначе аз съм от ПГЕЕ и с LOKOMOTIVcho сме в един клас:)9Д за историика не се сещам ама за оплаквания от даскали бол.Най-скорошната беше от Петък.Тъй като по Физика бяхме при Мара Антонова,а тя се махна имаме нова даскалка.За първи път ще имаме при нея и си викаме "ся ще каже учебника ще си полафим....",дори името не и знаем още,а тя влиза и казва "извадете по 1 листче напишете си името и класа и зе да раздава едни листове да правим кнтролна.Целия клас седим и се гледаме и не можем да зацепим за кво става въпрос.И ся всички май ще имаме 2-ки :angry1  :angry1  :angry1 Така и не разбрахме името и нито по кой учебник ще учим.

 

За впечетленията ми:

В тва даскало почти всички даскали са пълни изроди.За легендите Ассата,Колева(която ми е класна),UFO.....няма да говора ще ми се :sick  :sick  от тях.

Аре стига съм писал че се дразня. :angry1

Аз дори не разбрах как се казваше тая тъпата по физика :P Абе карай ти пък ся за една 2ка ли си :) "Важното е шоу да става и к**а да ти е ДИВ" :)))

Link to comment
Share on other sites

Аз дори не разбрах как се казваше тая тъпата по физика  :P Абе карай ти пък ся за една 2ка ли си :) "Важното е шоу да става и к**а да ти е ДИВ" :)))

Аз не съм за едната двойка честно казано болима х*я ама ако продалжава така скоро ще си говорим "Ти ся за 5436524-тата двойка ли си ;) "

Link to comment
Share on other sites

12клас.Жак Асса остави това лято 12-13или 14 човека от моя клас(само де...от други 3 класа още по толкова :) ) на изпит...аз си го взех с 4 без да уча :) ( е почти...)

 

Физика: Марчето(тва е онази пълната даскалка,ниската)

 

"(Уригва се!)Охх...тука една колежка има рожден ден и черпеше и аз ударих едно голямо и сега ми се замая главата!" :)

Link to comment
Share on other sites

Физика: Марчето(тва е онази тумбестата даскалка,ниската)

Знам я коя е.В 8 клас ми преподаваше и в сравнение със сегашната си е направо ангел.Но уви вече няма да преподава :(

 

П.П Много от рано пиеш.Тва не е хубаво :P :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Знам я коя е.В 8 клас ми преподаваше и в сравнение със сегашната си е направо ангел.Но уви вече няма да преподава :(

 

П.П  Много от рано пиеш.Тва не е хубаво :P  :rolleyes:

 

 

е те я почерпили за рожден ден на колежка,бе!не се счита за алкохолизъм :)

Link to comment
Share on other sites

И аз съм от тва умряло даскало отгоре на тва от класа на Zyntherius с който лятото се гледахме на поправителните сесии. Мнооо смотано даскало за мен тва ми е грешката в живота за вас не знам как точно е но няма да е много по-розово.

Link to comment
Share on other sites

А сега де... и аз сам от тета :P просто 12д клас. Просто неам думи... Мислех да не пиша тука за да не се излагам, защото от тета излизат или с обратна резба или с акъл на блондинка(ако някоя изобщо има). Иначе кафетата около тета рулират... Особено Spiral(гълъба или дървеното както го знаят повечето). Там съм редовен посетител. Правете си изводи колко съм в училището :) Срам ме е и от класа ми защото има един екземпляр дето е уникален... Мария Ангелова(една такава изпляскала зубърка). Това същество какво ли не е правело да привлече вниманието на обществото ама... нестава просто защото е много зле, който я знае се сеща за какво говоря... Сега последна година в тета... нямам думи.. и Данчето мустака ми липсва :( (последно се беше обръснала :) ).

Link to comment
Share on other sites

онази с мустака рулираше !!! :)

 

Иначе тета си е готин. Сега съм 2-ри курс в ТУ Пловдив и като гледам какви предмети са ни сложили започвам да си мечтая за времената при Катя Колева (със която не съм имал проблеми между другото) Отностно УФО-то, тя ми беше класна до 11-ти клас, малко гадно изпитваше ама иначе беше готина ;)

 

Жак Асса е педерас... Предпоследния час ми каза че съм между 3 и 4 и ще ме изпитва за 4 последния път. Когато той дойде питам го: за колко ме изпитвате и той вика: за 3!!! :angry1 :angry1 :angry1 а аз съм на дъската с мисълта за 4. Просто беше много в гз. от тогава съм го намразил щото нищо не струва. (бтв - още ли е с невероятната комбинация от костюм и маратонки :D )

 

така че радвайте се на ТЕТ-а докато можете щото после е същата че и по лоша гадост.

 

Stay (SIC) :sick

Link to comment
Share on other sites

онази с мустака рулираше !!! :)

 

Иначе тета си е готин. Сега съм 2-ри курс в ТУ Пловдив и като гледам какви предмети са ни сложили започвам да си мечтая за времената при Катя Колева (със която не съм имал проблеми между другото) Отностно УФО-то, тя ми беше класна до 11-ти клас, малко гадно изпитваше ама иначе беше готина ;)

 

Жак Асса е педерас... Предпоследния час ми каза че съм между 3 и 4 и ще ме изпитва за 4 последния път. Когато той дойде питам го: за колко ме изпитвате и той вика: за 3!!!  :angry1  :angry1  :angry1  а аз съм на дъската с мисълта за 4. Просто беше много в гз. от тогава съм го намразил щото нищо не струва. (бтв - още ли е с невероятната комбинация от костюм и маратонки  :D )

 

така че радвайте се на ТЕТ-а докато можете щото после е същата че и по лоша гадост.

 

Stay (SIC)  :sick

Аз съм чувал,че Катя Колева обичала спортистите такаче се надявам да нямам проблеми с нея ;) А относно УФО-то - един път ми направи много гаден номер като ме изпита в 2 поредни дни и аз естествено не бях много подготвен :) А пък за Жак Асса - естествено,че си ходи с оръфания костюм и мръсните маратонки :P :woot :D

Link to comment
Share on other sites

... и вечното куфарче.. (между другото говорейки за костюма веднъж се сещам че в часа забелязахме странни кафяви петна отзад :sick :sick :punk )

 

Бих добавил че аз изобщо не съм спортен тип, така че никои да не се надява че ще се измъкне от лапите на Катя Колева :D

 

Уважавайте Ганка Иванова - Бамби! Верно че ме прецака с оценката и ми създаде проблеми при кандидатстването после, но последната година в 13-ти клас подготви трима от мойте хора на частно при нея и единия изкара 6.00, другия 5,80 а третия авер - 5,20 така че... правете си изводи.

 

На мен лично ми помогна като ми реши задачите по физика в първи курс като бях (миналата година) на академично ниво, даже една от задачите беше решена по два начина единия с диференциални уравнения :punk

 

Разбира си жената така че на който не му върви с математиката да се радва да набляга на физиката при нея!!

 

:music

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахахахха Асса-та рулз...

По последни данни чувам, че януари ще го изритват... да се маха гадния евреин(единствено от филми разбира).

 

НЛО-то ма кефи тотално като класна в 9ти клас тя ми беше :)

Случката е такава:

Отиваме половината клас един петък на Бойково(без нея). Тя имала работа и се разбрахме в събота сутринта ние да идем до хижа Здравец в 9:00 сутринта да я заберем и да се върнем до Бойково(да разясня на тези които незнаят пътят е към 25км.). И естествено вечерта имаше мошен запой придружен със сериозни последствия за здравословното състояние на всички(като изключим Гогата- един зубър дето не пие). Събота сутринта ставаме към 11:30-12:00 всичките сме се нарязали като прасета преди Коледа и нокой не отиде да я забере... Извънземното ни чакало до 2:30 и си хванало рейса обратно за Пловдив. Следващия час оная хипер нервна започна да ни се кара, ама нищо не ни направи.

 

LOKOMOTIVcho и bratmito внимавайте, защото братовчед ми е във вашия клас. Малко зубър си пада ама иначе не е толкова зле...

Говоря за Антон Семкаров. Ако има някакви проблеми гледайте да не сте намесени... че лошо :P

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахахахха Асса-та рулз...

По последни данни чувам, че януари ще го изритват... да се маха гадния евреин(единствено от филми разбира).

 

НЛО-то ма кефи тотално като класна в 9ти клас тя ми беше :)

Случката е такава:

Отиваме половината клас един петък на Бойково(без нея). Тя имала работа и се разбрахме в събота сутринта ние да идем до хижа Здравец в 9:00 сутринта да я заберем и да се върнем до Бойково(да разясня на тези които незнаят пътят е към 25км.). И естествено вечерта имаше мошен запой придружен със сериозни последствия за здравословното състояние на всички(като изключим Гогата- един зубър дето не пие). Събота сутринта ставаме към 11:30-12:00 всичките сме се нарязали като прасета преди Коледа и нокой не отиде да я забере... Извънземното ни чакало до 2:30 и си хванало рейса обратно за Пловдив. Следващия час оная хипер нервна започна да ни се кара, ама нищо не ни направи.

 

LOKOMOTIVcho и bratmito внимавайте, защото братовчед ми е във вашия клас. Малко зубър си пада ама иначе не е толкова зле...

Говоря за Антон Семкаров. Ако има някакви проблеми гледайте да не сте намесени... че лошо :P

Тая случка съм я чувал,а относно Семката - много бой яде тва момче миналата година.Един път на контролно по математика му викам : "Семка кажи нещо уе" а той ми вика : "Нищо незнам и едновременно отгръща 3тия лист" :woot ;) Тая ще се постарая да не яде много бой :D :P :woot :lol: :)

Link to comment
Share on other sites

А по последни данни чух че Ганчето се е здухала тотално. Била класна на некви зайци ся и влизат първи час при ней и тя казва "Аз съм госпожа Лафчева", те после разбрали че е Г. Иванова и я питали а тя казала "за вас сам Лафчева и така ще ме пишете и в бележниците си". И дала пояснение че това Лафчева идва от LOVE :)

 

ЕDIT: Катето Колева направо ма кефи, първата година беше много зле, но втората беше супер - никви изпитвания, контролни от дъжд на вятър и накрая вдигна на много хора оценката с 1 единица и никоий не остави на испит(а трябваше поне 4-5човека да остави) :П

Link to comment
Share on other sites

Дам аз съм от 11д. Най-гадния даскал според мен е Ангел Грънчаров. Трябвало да си копуваме негожите помагала==>педерас. Мраза го трябва да го набием както в дървото едни познати на брат ми за да се премести!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Дам аз съм от 11д. Най-гадния даскал според мен е Ангел Грънчаров. Трябвало да си копуваме негожите помагала==>педерас. Мраза го трябва да го набием както в дървото едни познати на брат ми за да се премести!!!!!!

Този да не е оная грамада с куфарчето и ходи като някъв президент :woot :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Тая случка съм я чувал,а относно Семката - много бой яде тва момче миналата година.Един път на контролно по математика му викам : "Семка кажи нещо уе" а той ми вика : "Нищо незнам и едновременно отгръща 3тия лист"  :woot ;) Тая ще се постарая да не яде много бой :D :P  :woot  :lol:  :)

Той не ми се оплаква ама ти внимавай и да не му се наложи защото тогава...

И не му викай семка защото може и запознанството ни да не е от приятните...

Link to comment
Share on other sites

Той не ми се оплаква ама ти внимавай и да не му се наложи защото тогава...

И не му викай семка защото може и запознанството ни да не е от приятните...

Хехе "бате" не ме плаши така де :woot Споко ние само ташак си правим с него.Иначе класа си има друга черна овца :) ;) :P :D

Link to comment
Share on other sites

Хехе "бате" не ме плаши така де  :woot Споко ние само ташак си правим с него.Иначе класа си има друга черна овца :)  ;)  :P  :D

За Спас ли говорим или намен така ми се струва :woot :woot

Мен много ме кефи Балева.Супер точна си е.И преди LOCOMOTIVcho да почне да ме опровъргава нека се сети с колко завърши и за колко беше(щом чак ме черпи);)А пък колко пъти са бягали и нямат отсъствия.....То тва за нямането на отсъствия е заради един друг субект който няма да споменавам щото ме избива на смях B) .Аз лично трябваше да имам около 6-7 броя обаче в бележника имам 0 :D .Малкото зло като я видя и настръхвам.Не че е много лоша ама как гледа.....малии...При нея наи много съм бягъл:rolleyes: А пък за Модева няма кво да говоря :woot :woot Такова заспало и разсеяно животно нивга не бях виждал. :zzz Най-съм щастлив че по математика ми преподава Михайлова :lol: При нея математика няма да науча ама ша имам се хубави оценки.

 

П.П Аве Стельо стига се прави на мъж.Кога пък със Семкаров си се еб*вал?!Макар да не общувам много с него мога да кажа че си е свестен пич.А тва че е написъл 3 страници не означава че има нещо смислено на тях.То и Накта на входното по География написа 6 страници ама имаше 3(като се замисля кво беше писал и тва май му беше много)

:tongue

 

А иначе "черната овца" на класа бая подигравки си изяжда(аз гледам да се здържам ама другите....) ама то за него си е напълно оправдано.В началото като не знаех що за животно е се опитвах да го защитя от време на време ама той просто си е идиот от класа.А пък колко е тъп и наивен направо не е истина.Веднъж(така де не веднъж а няколко пъти) го карахме да се въргаля по пода уж че му се кефим как играе брейк.А той горкият играе брейк по-зле от прешпорено магаре с вързани крака. :lol: (леле от къде го измислих тва сравнение и аз не знам ама просто не мога да измисля по-точен пример)Най-лошото е че се мисли за някакъв

cool guy(гъзар) което е дори по-лошо от това наистина да беше гъзар. :woot

За хигиената му няма да говоря щото скоро ядох. :sick

Link to comment
Share on other sites

Вие не се радвайте много за Михайлова,защото мен последната година при нея(11 клас),както и 10-ти ме прецака с по 1 единица(аз като му казвах на баща ми на оня мост да я блъсне-той не..)

 

I\0_Error не ги плаши,че ще вземат да правят отсъствия бе :))) (левче по левче нов тунер за пс става :))) )

Link to comment
Share on other sites

баааси колко съм дърт!

Господинова жива ли е бе? що никой не се е оплакал от нея досега?

Балева и НЛОто още рулират като гледам, Модева още е там, а Асата плаши, Колева се старае поне електротехника да ва научи. с тях нищо не се е променило.

ама къде е исте(о)ричката Тончева? а Тихата стъпка- Благоева по литература? и как така никой не е казал една добра дума за Андреева? малиии колко типажи са изчезнали ама сигурно си имате нови.

Link to comment
Share on other sites

Модева няма да я забравя как си масажираше гърдите в клас :> просто ... искам да ви предпазя от ослепяване.

 

Балева открвено ме дразни. В девети клас верно нищо не разбирах от химията и даже 3-ката не си заслужавам, ама 10-ти клас си положих усилия!!! които тя не зачете изоб6то... и имам 3.50 в дипломата....

 

Блянтов е най-здравия ако искате да се научите на математика. Благодарение на него и на още една учителка (частна) имам 5.80 на изпита по математика в ТУ-то :D

 

Грънчаров е гей! Не правете грешката (като мен) да си купувате "Универсумът на Свободата" :sick ... Е верно че ми писа 6 ама то е защото просто съм много умен :P

 

Станислава Дражева... еххх Даскалката по немски от мечтите ми. Тя последно беше бременна и сега трябва да е в майчинство, ама все пак които я помни я знае: червенокоса и секси...

 

Тъй като в ТЕТ-а имаше една кутия за валентинки на 14-ти февруари, аз реших да се възползвам от въможността да изпратя една еротична история написана от мен специално за Станислава Дражева. Естествено беше анонимно. Все пак още ми преподаваше... Дано да я е прочела :love

 

Ще предоставя историята на вашето внимание (леко модифицирана, тъй като исках да вдигна нивото и малко преди да я покажа на вас... струва ми се че леките корекции перфектно изчистиха елементарните изрази в текста от преди 3 години)

 

Еротичен разказ "Станислава"

 

До: Станислава Дражева

От: /dev/null

 

"Станислава"

 

Тя се казваше Станислава. Беше доста младичка по времето когато ми преподаваше немски език в училище. Сега, години след като се дипломирах с усмивка си спомням дългата й червена коса, божественото тяло и ... жилавият й характер. Не мога да забравя как се опитваше да смеси на пръв поглед приятелското отношение към целият ни клас, с чувствата на неприазън към отделни еденици от него. Винаги съм се опитвал да спечеля уважението на учителите, за да мога да накланям везните в моя полза при рискови ситуации. Какво ли не направих, за да накарам Станислава да бъде добра с мен, но тя явно беше решила да се прави на гадна и продължаваше да ми пише двойка след двойка. Не смяташе да ме остави да продължа, макар че това за мен беше краят на немският на този етап. През цялата учебна година многобройните удари под кръста от нейна страна не провокираха в мен омраза към нея. Напротив, все повече я харесвах заради предизвикателството което представляваше. А времето течеше...

С тъжен поглед гледах как съучениците ми планират лятната си ваканция, а аз трябваше за пореден път да залегна над учебника по немски, за да мога да продължа напред към истинските ми мечти. Чувствах колко са далече от мен тези неща, когато осъзнах че се намирам в стаята в която се провеждаше поправителният изпит и съзнанието ми трябваше да бъде погълнато единствено от граматика и лексика. Противно на това, очите ми не се отделяха от нея: Станислава - Жената, която провокира в мен непознати досега чувства. Неистово исках да погаля косата й, да докосна кадифената й кожа... За това и дума не можеше да става! Нашето познанство беше изградено единствено на отношенията между ученикът и учителят, но за мен Станислава беше нещо повече от един обикновен преподавател. Истината е, че аз неистово я желаех, но нямах смелостта дори да си представя как бих могъл да се изправя очи в очи пред нея и да разкрия колко силно ме привлича сексуално. Единствено в безсънните си нощи, фантазирах как обсипвам тялото и с целувки, бавно спускайки се надолу до най-сладострастната й точка...

- Струва ми се че е време да ми дадеш листа! - строго каза ми тя.

Явно бях останал последен във стаята, загубил твърде много време, унесен в мислите си. Рязко станах и тръгнах към нея, за да може най накрая да докажа че мога да го науча този пуст немски език.

Никога няма да забравя изражението на лицето й, когато предавах работата си. Тя ме гледаше изненадано и аз не можех да разбера за какво става въпрос. Тогава изведнъж усетих какъв гаф съм направил - еротичните ми фантазии не бяха останали тайна за пенисът ми, които беше опънал боксерките, предателски разкриващ мислите ми...

- И сега? - изненадано попита ме госпожицата.

През това време аз бях потънал в земята от срам. Не знаех какво да правя и единственото което ми оставаше, беше да се приготвя за срещата си със следващият випуск.

- Ами-и-и... не знам... - не си спомням какво точно измрънках, просто в този момент всичко което бях градли с толкова труд изчезна в нищото. Жях се примирил и единствено дочаквах тежките удари на съдбата. Точно тогава Станислава рязко ми смъкна гащите и нежно засмука твърдият ми член. Просто не мога да опиша чувствата които изпитах в този момент. Защо игнорира тя моралните си задръжки? Не беше ли всичко това в разрез със всичко оново което съм си мислил за нея през последните две години?

Твърде много въпроси останаха без отговор, а и нямаше нужда - просто в един момент се оставих на удоволствието. Станислава започна нежно да гали клиторчето си, като същевремено движеше плавно устните си по ствола на пениса ми. След няколко минути не можах да издържа когато започна единствено да стимулира главичката ми с езиче. Сякаш усети момента и погълна члена чак до основата му. Спермата ми започна да се излива на тласъци дълбоко в гърлото й.Дори не ми даде възможност да си поема дъх, извади от чантичката си един презерватив, набързо го разпечата и рязко го наниза на все още пулсиращата ми мъжественост.

Седна на една маса, разтвори дългите си бедра така че вагината й максимално да се открие. Не чаках покана, не мислех за нищо... Просто се оставих на инстинките си. Точно тогава нашите два, коренно различни свята се сляха във един. Нищо около нас не съществуваше. Не изпитвахме никакви задръжки, а само една пълноста, споена от ритмично движещите ни се генеталии. Последователно засмуквах настръхналите връхчета на меките й топли гърди. Бяхме вплели телата си така, че загубихме представа за времето... Явно добре ме беше изстискала, така че това ми даде повечко време докато успея да напълня презерватива... Когато това стана, Станислава за пореден път ме изненада с действията си: стана, облече се набързо и излезе от стаята без да каже нито дума.

На следващият ден видях, че Станислава обективно е проверила работата ми. Писа ми тройка и от този момент пътищата ни се разделиха. Не съжелявам. Искам винаги да я помня такава каквато беше: дългата червена коса, божественото тяло и топлата усмивка.

 

Край - /dev/null 2001

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...