Jump to content
BulForum.com

Streaming платформи (Netflix, HBO, AppleTV+, Disney+)


Recommended Posts

5 minutes ago, w00x said:

image.png

Опа. Това не го знаех. Извинявам се. Онлайн стрийминг дето буквално има всичко, което аз искам да гледам. Включително всички сезони на Топ Гиър с Джереми Кларксън... И всички нови филми. 

 

Ще проверя все пак за точното име още един път като се прибера. 

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mIRCata said:

Има някъв moviesjoy.is  Да не е той?

Изглежда на него, да. Извинявам се за подвеждането. Сайта ми седи на отворен таб от 1 година и един път не съм се заглеждал в цялото му име :D

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, w00x said:

Язък ти за хубавите телевизор и аудио система. :D 

Аз като казвам, че не съм аудифил. СумА филми изгледах с КАМ качество... Няма време, майна. Не се ебавам. 

Link to comment
Share on other sites

Не е нужно да си **фил, за да оцениш качествено съдържание.

За какво няма време бе? :D Всичко е автоматизирано в днешни дни. Ти сам губиш време като опъваш HDMI кабели, вместо да си пуснеш филма по мрежата.
Докато навигираш из тоя малоумен сайт с рекламите и се опитваш да си пуснеш филма на телевизора (я с браузър, я с cast някакъв, я пак с HDMI кабел) през 4-тия сървър, защото предните 3 не работят, можеш да си добавиш торента в списъка, той да се свали автоматично и да ти се появи директно на телевизора, за да натиснеш ОК и да го пуснеш.

 

Сам си създаваш пречки и после казваш "Няма време." Ами, няма да има. Като го губиш в безсмислени операции. Липсата на време трябва да е още по-голям стимул да улесниш процеса.

Link to comment
Share on other sites

Нищо от това, което описвате не се случва. Май съм успял да инсталирам някъв адблокър, който помага в голяма степен с рекламите. Изобщо не се мъча с никви кабели. Телевизора е с "твърда" връзка към компа. Само го пускам от дистанционното, но и това не се случва често. Имам 6 таба със сериали, които вече гледам месеци на реди щото повече от 1 час на ден - няма как. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...