Jump to content
BulForum.com

Фирма занимаваща се с ремонт на покриви.


Recommended Posts

Здравейте,

 

Имам един покрив на стълбище и тераса покрит с вълнообразен Ондулин. 

 

Искам да го преправя с битумни керемиди, но нямам представа към кого да се обърна. Отделно, ще е необходима и хидроизолация на една плоча.

 

Благодаря предварително. 

Link to comment
Share on other sites

Мога да препоръчам AlpSky като фирма, но само за хидроизолацията евентуално. Керемиди не редят.

 

Правиха ми топлоизолацията и съм много доволен. Много прецизни и коректни. В страницата им пише, че правят и хидроизолация, та нищо не пречи да питаш.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за насоките. 

 

Ще ги разпитам. Масово "братята" предлагат подобни услуги, но съм им ял попарата и не ми се занимава. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Danzki said:

Благодаря за насоките. 

 

Ще ги разпитам. Масово "братята" предлагат подобни услуги, но съм им ял попарата и не ми се занимава. 


Циганите в никакъв случай!!! НИКОГА! Ей сега гледам как съседния вход им сърбат попарата на 4-та година нищо чудно ново хидро цялостно. И ги предупредих.

Послушай ме и няма да сбъркаш - VJF не мисля, че кой поне в българия има да им стъпи на тема материали. Отделно контактуват с маса изпълнители. Вършат го и те, но не мисля че се занимават с дреболии.  

Link to comment
Share on other sites

Разгледах сайта им и едва ли ще се наемат за малък обект, но може да дадат някакви насоки към кого да се обърна.

 

Все пак пуснах запитвания и до двете фирми, ще видим какво ще отговорят.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...