Jump to content
BulForum.com

Уредба Aiwa не иска да се включи


Roskata996

Recommended Posts

Здравей Пичове които не се сърди да ми отговори. Миналата седмица в сряда взех една уредба марка айва уредбата не е поузвана 10 години и аз като я взех първоначално не иска да се включи но после се оправи и след черти дни уредбата пак отказа да се включи какво може да и е моля да ми помогнете даите ми няква идея какво може да и е после ще пробвам да кача клип да види те за какво става на въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Дефинирай " не иска да се включи"... Постоянно е в режим стендбай или изобщо все едно няма ток?

 

Ако няма ток:

- в контакта има ли?

- щепселът БГ стандарт ли е или не, ползва ли се преходник, има ли бушон в него... пробвай да го вкл на обратно, да размърдаш кабела, отвори щепсела, смени го, виж отзад на уретбата дали има копче за вкл/изкл...

 

Ако е само в стендбай:

-от дистанционно или копче се мъчим да я пуснем, нещо свети ли..?

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, chasti said:

Дефинирай " не иска да се включи"... Постоянно е в режим стендбай или изобщо все едно няма ток?

 

Ако няма ток:

- в контакта има ли?

- щепселът БГ стандарт ли е или не, ползва ли се преходник, има ли бушон в него... пробвай да го вкл на обратно, да размърдаш кабела, отвори щепсела, смени го, виж отзад на уретбата дали има копче за вкл/изкл...

 

Ако е само в стендбай:

-от дистанционно или копче се мъчим да я пуснем, нещо свети ли..?

Няма дистанционно за не я с копче се включва и се изключва относно светили нещо да една лампичка и при натискане на бутона за включване тя премигва и вътре в уредбата нещо щтрака след малко ще пробвам да ви изпратя клип да видите благодаря че се отзова 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Lucky Luciano said:

Захранването е с проблем. Вероятно някоя защита сработва. Обърни се към @pamporov, ще я оправи. 

Благодаря ти писах му чакам да видя кво ще ми отговори. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, w00x said:

Да. На мен ми изглежда като копчето да не работи.

Нз може и да е то но ако е копчето тя изобщо няма да штрака вътре в нея 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Пичове разбрах защо уредбата неще да работи на токоизправителя има едно електромагно реле марка Omron след малко ще ви напиша координати на релето и ще бъда много благодарен ако някои от вас намери същото

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...