Jump to content
BulForum.com

Porednata bomba tip malko grumche.


fon_tomov

Recommended Posts

Predpolagam niakoi ot vas, koito si kupuvat 24 chasa veche sa videli za kakvo stava vapros..... To mai i po novinite sa kazali neshto, a ma ne sam gi gledal.

Po edna sluchainost rabotia tochno v sgradata, koiato beshe na pricel na porednia bomben atentat, koito bih kazal po-skoro ne e atentat a malko grumche za "preduprezdenie".

Tia mutri kato ostanat bez rabota se chudiat kade da si "spretnat kupona"... Dosta nepriatno se chuvstva chovek, kogato znae che darzavata nehae za sigurnostta na grazdanite si.

Mnogo mi e interesno da razbera mnenieto na poveche hora po vaprosa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

да 100% имаше някакъв взрив снощи, чу се доста силно и потрепераха прозорците

 

на центъра живея и се чу доста силно, сега ще чакам новините да видим какво ще кажат

Link to comment
Share on other sites

За съжаление това стана като ежедневие в нашата държава, убйства, зривове. Най-лошото е че ния обикновенните хора не правим нищо по въпроса, а точно от нас зависи най-много. Но това са теми на друг разговор.

Докато несе леквидира организираната престъпност, нищо няма да се оправи в тази държава, как в момента да заловят някой голям бандидт и да го вкарат в затвора, като от вън ще останат доста негови хора които на цената на много убйства пак ще го измъкнат, и каква е равносметката, виновния на свобода а някой прокурор или следовател в гробището. Е за тва сме на тоя хал

"ДОЛУ ОРГАНИЗИРАНАТА ПРЕСТЪПНОСТ"

Link to comment
Share on other sites

Оле мале, тоя взрив снощи в Пловдив трябва да е бил много силиен, щом целия град го е усетил. Аз живея близо до захарна фабрика и стъклата бая се разтресоха...

Link to comment
Share on other sites

eeeee :) metnali v Sofia 200 grama trotil i celia sviat razbra :) Tva v Plovdiv beshe s pyti po-silno,shtom se e ysetolo iz celia grad i ni dyma ni vopal . Sia celia den po novinite sha govorat za tia 200 gr trotilec v Sofia ,i nema nishto da kajat za kilogramite v Plovdiv.Typa raota.

Spoko e fon_tomov,az s 200gr trotil vzriviaam edna defektna granata za kef,nema koi znai kvi porajenia,tva e malko koli4estvo dori i za zatvoreni pomeshtenia,osobenno pak za mnogoetajni sgradi.Nema sa plashish,ko sa iskali da napraat neshto seriozno ,sia niamashe da mojesh da ni pishesh.Samo idiot sha sa probva da sloji vzriv na mesto deto ve4e e zalagano ,tyi 4e ne o4akvai pove4e podobni surprizi na rabotnoto si mesto.

Ma mi e interesno kakvo beshe tva v Plovidv v4era ? Razbiram malko ot tia neshta :),i tva ne beshe samo 200 grama :)

Link to comment
Share on other sites

mi v trakia mai beshe ili blizo shtoto alarmite na polovinata koli se vkliu4iha ...tukmo zaspivah i se onasqh i me razsuni tva na4i!!!10minuti po-kusno spah kato kupan ama puk nikoi nishto da ne znae ili da kajat mediite...nali sme ot 'proviniqta"..

Link to comment
Share on other sites

Аз само да кажа че и до стадион "Лкомотив" се чу, но беше слабо-само алармите на колите на се включиха. Иначе сигурно утре в пловдивския печат ще пише.

Link to comment
Share on other sites

То гърмежа и аз го чух а живея в Стамболийски и не ми се вярва да е от бомба аз си помислих ,че пак разбиват облаци от ракетната станция :) ама си беше доста якичък чак получих сърцетуп :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм в Тракия и се чу много здраво. Интересно от какво ще се окаже, защото като правят национална заря не се чува, а това се е чуло из целия Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

То гърмежа и аз го чух а живея в Стамболийски и не ми се вярва да е от бомба аз си помислих ,че пак разбиват облаци от ракетната станция :) ама си беше доста якичък чак получих сърцетуп :wacko:

 

oblaci ne se razbivat posrednosht :) v takiva stancii e zabraneno izstrelvaneto na protivogradni raketi sled stamniavane. A i raketite sa adski (ma naistina) mnogo skypi i gi polzvat samo kogato naistina ima nalejashta nyjda,ili kogato niakoia zemedelska kooperacia si plati da razbiat oblaka nad neinite masivi s posevi,no pak kazvam : s takiva raketi ne se strelia sled zalez slance.Ne e tova.

Link to comment
Share on other sites

Брех, живея до гербната, и тамън се бях унесъл и "БУМ!". Тва чудо ми развали сладкия сън :( (след това не успях да заспя заради лаещите кучета)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...