Jump to content
BulForum.com

Wolfenstein Enemy Territory


furiozo

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

za LG-Badluck!

 

razbrah 4e predi nqkolko dena bratov4ed mi e igral s moq nick (Ribentrop) i ne6to si mu se razvikal za tova 4e ne moje da igrae.donqkade e verno,no kakvo tolkova e napravil me interesuva.toi ne moje da mi obqsni.vikal air force. :confused

Link to comment
Share on other sites

A we imashe FF i celia ni otbor napashe poslednite 3-4min bazata na AXIS a toi puska se Artileriiski Ogun na vxoda na AXIS i si4ki ni ubivash. Tva beshe imaxme nqkav shans shtoto ve4e AXIS nqmaxa ogradi i bqxa polovinata martvi, a toi ni utrepa s toq Artileriiski Ogun i to ne vednaj a 2-3pari!

 

P.S. Sorry ako sam mu vikal mnogo ama se qdosax :angry1 ujasno :angry1 !

Link to comment
Share on other sites

znachi ako ne znaesh che ima mini tam i stovaresh edin zriv tam, i da ima mina, nima da se mahne, tai li? :)

 

mi ne ste se razbrali. Niakoi da mu beshe kazal da ne puska tam. Ili ako puska postoianno, da ste probivali ot drugia vhod :)

Link to comment
Share on other sites

Az povtorix mnogokratno che attackuvame prez Centara za East-a, a i AXIS se bqxa stovarili na stenata zashtoto se obstrelvashe Glavnia vxod i ne iskaxa da mrat bez boi!

Link to comment
Share on other sites

A toi zneshe li kolko lesno ni izbivaxa tam pri stenata. Bqxa premestili si4ki mini pri stenata i ni chakaxa samo da se pokjem i are dolu, ne 4e ne se opitaxme 2-3pati ama nestava mrat nashte i nemoga da gi sajiva si4kite pod ogunq na 3-4ma AXIS.

Link to comment
Share on other sites

eee kakvo se zadarpahte tolkova :beerchug :beerchug .po dobre da mu se obqsni na tozi koito ne e se e zapoznal s igrata otkolkoto da mu se qdosvash.

Az se piatm drugo zashto nqma opciq za razgovor s microfon po vreme na igarta?? Mislq dosta po-lesno shte se koordinirat deistviqta. Nqkoi znae li dali palnata versiq shte go ima tova??

Link to comment
Share on other sites

Mislq che nqma, s microfon moje da se govoro no prez nqkva programa naprimer RogerWilco. Support za microfon na Quake3 engine ne sam vijdal oshte pak i mai si e zapazena marka na Valve.

Link to comment
Share on other sites

e kak da igraesh sia...

 

v pyrata faza, liagam i pazia tunela dolu s kartecha

 

i v syshtoto vreme, niakyv nash nasran posran zablian engeneer s nick Vladisls idva i mi slaga dinamit na gyrba.

Abe muhlio zaspal... Ei zaradi takiva typi parcheta shte si iztria igrata sigurno..

Link to comment
Share on other sites

e kak da igraesh sia...

 

v pyrata faza, liagam i pazia tunela dolu s kartecha

 

i v syshtoto vreme, niakyv nash nasran posran zablian engeneer s nick Vladisls idva i mi slaga dinamit na gyrba.

Abe muhlio zaspal... Ei zaradi takiva typi parcheta shte si iztria igrata sigurno..

XaXaXaXaXa

 

I zabolq li te :punk

Link to comment
Share on other sites

Mejdu drugoto, poneje veche nomera beshe prilojen po vreme na bitka, shte go iznesa tuk, za da moje celia otbor da go ima v predvid i da se pazi vnimatelno.

 

S 2-ma dushi bez znachenie kakvi sa po specialnost, moje da se vlezne v bazata.

 

Ogradata, na mistoto kydeto tanka pravi dupka moje da se preskochi.

 

Imaite go v predvid i pazete kakto triabva.

 

Tva e.

Link to comment
Share on other sites

Guest crexis

killerincho , cover ops-a gi nosi tiq dimki i az sum mnoo dovolen ot tqh :evil

 

lg-badluck , na4i v samata igra nqma da se polzva microfo , i idinstveniq na4in da si govorim po takuv e s nqkva programka ama deto pozvolqva na nqkolko 4oveka da govorqt po mejdu si , a Quake3 engine nqma nishto obshto s tva dali she ima ili nema da ima microfon tva si go opredelqt proizvoditelite ....

 

p.s. moje i da gresha ne sum 100% ama edno 99% :P

Link to comment
Share on other sites

A we kavto ida e tam "pazacha" moje da se mine prez nego. Ne zavisi ot tva s kvo orajie shte e. Vajnoto e da moje da strelq to4no i da ne umira bez boi.

 

P.S. Dimkata e losha, no me :angry1 nervi :angry1 shtoto neznam kade se namiram i malko mi lagva :evil

Link to comment
Share on other sites

ako govorish za tova da pusnesh niakyde dimka i vsichki da gledat tam, doakto ti hodish drugade pred ochite im.., edin pyt moje da mine, no vtori pyt ..

 

na ne si mi go pravil, no sigurno tova imash v predvid.

Link to comment
Share on other sites

poznai, kreteni ima i vinagi shte ima :> (za dinamita na gyrba govorq)

momcheto ne se e nauchilo da igrae, vqrno che ni prechi...

...i kakvo pravim?!?!

...ami spokoino mojem da otvorim conzolata i da vyvedem comandata `/callvote kick poznai`da kajem (ako ne se byrkam za sintaksisa) i v povecheto sluchai, ako naistina igracha prechi, vote-a minava... oshte poveche, ako vote se puska ot igrach, koito znae kakvo pravi

 

za tunela.. az drug variant osven mobile mg42 i fieldops do neq ne vijdam... btw fieldops vdiga qko experience s razdavane na ammo(podobno na medic-a)

 

za zvezdite i povisheniqta... pri chetiri zvezdi za "battle sense", igracha poluchava nagrada "trap awareness", koqto oznachava che igracha vijda protivnikovite mini s prosto oko, samo che ne sys flagcheta, ami takiva edni, poluprozrachni, takiva kakvito covertopsa gi vijda s binokala, malko predi da im turi flagcheta, pri lekite oryjiq, predpolagam che 4 zvezdi oznachavat dvata pistoleta(moje bi i neshto drugo), ne sym pechelil 4 zvezdi tam. pri engineera dava nqkakyv "flak jacket", koito obache ne sym zabelqzal pri kolko zvezdi i v koq tochno oblast go dava... i da pukna, ako znam kakvo tochno oznachava :) ; veche shte sledq po-vnimatelno tezi neshta i shte gi zapisvam tuk, nqkoi ako nameri online obqsnenie na rankovete i nagradite, molq da publikuva edin hyperlink da prochetem i nie...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...