Jump to content
BulForum.com

Wolfenstein Enemy Territory


furiozo

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply
da we to taka mnogo lesno da igraete s medik igraite s injiner we da vidim kolko po malko exp se hvashta

с инжинер се двига също много опита. Но динамиката не е толкова голяма като при медика да кажем.

На мен ми е втръснало да играя инжинер, но във важните фази се прехвърлям такъв, понеже нямам вяра на някои хора, че ще се справят. :)

 

Но наблюденият ами показват, че народа почва да се учи здраво и да прилага хитрости, което ме радва :)) Става по-интересно.

 

Мисля е време за следващия урок. Очаквайте го когато съм allies заедно с xway или lg_Badluck.

 

xway е източника на информацията до нас, а с lg_Badluck успяхме да я осъществим.

Link to comment
Share on other sites

abe gleam go toq topic, mnoo q falite taq igra, q kajete dali ima mqsto za o6te edin 4e ako ste prekaleno mnogo da ne vlizam.

a kajete kakvo to4no trqq da si svalq za da q igraq, 4e dosq samo onq internet test sam vidql s takova ime, koi wolfenstein mi trqq za da sam v edna mreja s vas

Link to comment
Share on other sites

"istinskata igra" ne e izleznala oshte :)

 

A sega, iskam da chuia niakolko razumni reshenia, kak da se opazi pyrvia prohod, koito tanka prokarva v rekata. Allies da ne minavat prez nego do bazata na axis.

 

Predlojeniata ot men sa:

1. Tejka kartechnica

2. Ognefyrgachka

3. Bazuka

4. Covert ops s postaven zariad okolo stylbite

 

Chovek s edno ot tezi neshta nad stylbite, kydeto da chaka nekanenite gosti.

Triabva da se testva, po kakvi nachini mogat da bydat premahvani tezi pazachi, za da se osyvyrshestva igrata na axis, poneje sa mnogo precakani v nachalnata faza.

 

Pri 1,2,3 zadyljitelno triabva da slizat dolu zaredeni na max s amunicii i sistemno field ops da gi zarejda, pri tehen request.

 

Veche mnogo hora se izhitriavat da vzimat igrata oshte v nachalnta faza na igrata i az veche axis niama da igraia, ako ne se pazi tozi prohod.

 

S pazeneto na prohodo pyrvo shte se anulira veroiatnostta niakoi da nevesti bazata ni v neochakvano za nas vreme i vtoro da si pazim gyrba ot ednata strana. /Govoria ot imeto na axis/

 

A sega mi hrumna da napisha edin predpolagaem otbor, ot hora, nad koito imam vpechatlenie ot kym igrata im.

 

Covert Ops

Crexis

Furiozo

 

Field Ops

Poznai

Xway

 

Medic

lg-Badluck

 

Engeneer

KILLERINCHO

Ted

 

Soldier

weasel

 

--

Sega, ne kazvam che tezi hora drugi ne mogat da igraiat, no ako edno rapredelenie zavisi ot men, bih gi podredil taka.

 

Ima mnogo drugi, koito igrait dobre i napredvat v igrata, no prosto niamam nujnite nabliudenia nad tiah, za da gi komentiram.

Link to comment
Share on other sites

GuardianForce ako pochakash oshte malko shte dochakaash i istinskata :D Tova zasega e test i e samo 1 nivo. Az parvite dva dni sled kato q drapnah izobshto ne igrah doakto izmislq kak da q startiram na normal refresh rate(tragvashe mi na 60hz) no zavchera napravih 12 chasa non stop :bgrin: :bgrin:

Poznai grila mi se struva dobur za experimentirane pneje tunela e malyk i sichko shto se opita da izleze ot stylbite shte byde opecheno. Kartecha mai ne e mnogo udachen poneje stava malko podvijen i trqbva da e ponazad inache otdolu moje da mu metnat 2-3 granati. Edin filedops da suplyva s monicii ognefyrgacha i pri neobhodimost da okazva pomosht.

tova bih predlojil as vapreki che ne sam igral axis mnogo no kato gledam dosega ne sa praveni opiti za seriozno odyrjane na tunela.

Aide da vidim kakvo shte izmislqt axis po toq vapros i dali alies shte imat otgovor :tongue

Link to comment
Share on other sites

Ami mene ako pitate za tunela ama ba6 si e nai dobre karte4nicata. Ot tva nqma bqgane. Po skoro flamethrowera 6te zakysa ako mu metnat edna dve granatki gore 6tot tva e oryjie za blizyk boi. Vij ako sloji6 karte4nicata na maximuma vidima distanciq ot kraq na stylbite nqma minavane. Prosto nqma na4in. Varianta e da se naleqt 2-3 du6i edin sled drug po stylbite i s mnogo kysmet edin moje i da mine. Pri tova polojenie edin ne mnogo dobyr igra4 moje da zadyrja dosta vreme taq dupka. Redovno oba4e trqbva field opsa kakto i medika da minavat ot tam da go zarejdat. Za bazukata zabravi prosto nqma na4in da se zadyrji. Dvama du6i minavat bez problem dokato prezaredi bazukata. Zarqda na covert opsa ne e lo6 ama ako sa pove4ko hora da re4em 3-4 nqma udyrjane. Kato grymne zarqda i stava voinik sys kofti oryjie za blizyk boi i 6te zagine geroiski. Govorim za nqkakva postoqnna strategiq ne za momentna iznenada. 6tot se6ta6 se 4e sled pyrvata iznenada s bazukata ognehvyrga4kata i sys zarqda sled tova vseki pro4el kakvo pi6a tuka 6te znae kak da mine. Vij ako tam e karte4nicata 6te se pozamislqt dali ima nujda ot tolkova jertvi izli6ni :D No tazi taktika pak iska team play. I iska jertva v pyrvata faza ot nqkoi koito ima tyrpenieto da sedi bez da pravi ni6to i da pazi. 6tot ne minavat 4ak tolkova mnogo hora otdolu. I 6te stane sku4no po nqkoe vreme i moe da mu pisne na 4oveka. Ta bi bilo dobre trima du6i da se smenqt v trite 4asti na igrata. E kogato alies probiqt toi si e ve4e pylnopraven igra4 i otiva v bazata da pomaga :D Ta tova mislq az za tunel4eto. Ne e trudno da se zadyrji samo da ima koi da sedi 10-15min da pazi :D

Link to comment
Share on other sites

Az imam drug pogled varxu neshtata.

Ako 2-3ma dushi da re4em Medic,FiledOp i Engener ospeqt da stignat v nachalto otdrugata na mosta i prichakat tam. V parvia moment shte izbiqt valnata koqto idva da stroi mosta po natakatuk Eng. shte minira dobre i s pomoshta na Medic-a i Field-a nqma da ostavat bez patroni i krav. Taka moje po-efektivano da se zadarjat ALLIES v parva faza dori predi da sa napravili dupka v tunel4eto.

 

P.S. No ne trqbva da navlizat prekaleno zashtoto nqkoi moje da se shmugne nezabelqzano i da podkara tanka.

Link to comment
Share on other sites

Ako nie sme ALLIES AXIS nqmat shans :D , no kakto i da e. Az nikoga ne bix se smenil s Bazooka ako nqkoi mi e okupiral mosta. Plus tva ima Medic toi shte sajivqva samo te da se pazat da ne gi Razchlenat, a FieldOps shte e dostatu4no dobar da puska Art. Strikes pred nas za da ne mogat da ni dostignat. Taka che katkikata e dosta dobra i ne e zadaljitelno da darjim 30min. ako moje da gi zadarjim i 10min. e dobre.

 

P.S. Edinstvenia ni problem shte e ako doidat ot Peshexodnia Most, no ostatuka ot TEAM-a shte trqbva da se pogriji za tezi naxanici!

Link to comment
Share on other sites

killericnho, sled akto pukant pyrvia zariad na covert ops, toi e gotov sys vtori, plus tova shte e s oryjieto za blizyk boi, ne sys sniper.

 

kartecha inache naistina si e dobro reshenie.

 

 

shto se otnasia do tova, da se pazi miastoto v nachaloto na mosta, trudna rabota.

strah me e ot artilery srike i onazi kartechnica otsreshta deto im sedi do med. i ammo punkta

 

na otkiro sme tam.

 

ne e za men miasto.

plus tova i ot stranata na peshehodnia most mogat da mi doidat

Link to comment
Share on other sites

Az nemam strax ot nishto nali shte se respawn-a! Plus tva Art. Strike ne e reshenie donre sam se nauchil da go izbegvam. A dolkoto mogat da ni vleznat prez Peshexodnia ne e problem ako az sam Medic i sam otpred shte gi izpozastrelqm si4ki kato znam kolko e trudno da se pricelish dokato si na xluzgavia led!

Link to comment
Share on other sites

Killerincho ako slojish v tunela kartechnica pod stylbite tq shte vijda max 2 metra shtoto ima chupka ako q slojish pred chupkata otvyn s edna bazuka i e out. zatova as si mislq che deistviqta trqbva se razvivat zad stylbite a tam kartecha za da e efektiven trqbva da e sreshtu tqh , obache kakto kazah granatite stigat tochno do nego. grila che e za blizak za blizak e ama kato go slojish gore nad stylbite no dostatychno nazad da ne se lovi s granati nqma minavane pone spored men.

A i da hvarlqt otdolu granati vse pak moje sravnitelno barzo da se izteglish. Vse pak as tova koeto si mislq ne sam go izprobval. |:) I ne si prav che malko hora minavat prez tunela as vinagi kato gramne tanka reshetkite gledam da mina v grab na axis. sashto piati i YoYo kolko dobre mu idva taq dupka kato igare Covert Ops. Vse pak da ne se zabravq che ima dva mosta deto trqbva da se vardqt ne e samo tozi tunel.

 

za Alies: ne e li podobre v parvite 2 min vsichki da sa eng. za svetkavichno postroqvane na mosta.

za Axis: as lichno smqtam che e po dobre da se opitvat da zadyrjat tanka otkolkoto pri parva vazmojnost da go garmqt, vse pak moje da byde i dobra spirashta sila.

 

poznai za covert ops bih slojil i YoYo, imah udovosltiveto daigarq s nego nqkolko igri , i da naucha malko tactics :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

taktikata za allies v nachalna faza za men e slednata:

 

1 covert ops, koito da kara tanka i sled kato veche ne moje da stoi na nego, da slezne i da zaeme pozicia sys snipera sreshtu raznite mu tam field ops, koito obsipvat poleto sys bombi.

S nego vyrvi i 1 injiner, koito da se probva da dade nachaloto na stroeja na mosta.

 

vsichki ostanali trygvat kym peshehodnia most, v koito triabva da ima pone edin injine, koito da go postroi. Sled kato uspeiata da minat prez nego i prechukat stranichno ili v gryb axis, edni ostavat na tiahnoto miasto, a injinerite otivat kym mosta da go dostroiat na spokoistvie.

 

drugite taktika sa neefektivni za men.

 

shto se otnasia do kartechnicata na aalies v tunela pri stylbata, da tia triabva da e sled stylbata, i to na po-goliamo razstoianie, ot kydeto moje da se vijda tia. Taka sa dalech ot bombite.

 

GuardianForce, pak shte ti povtoria, procheti temata do tozi moment. Pisano e s koi oryjia koi moje da igrae.

Link to comment
Share on other sites

Момчета какво ще кажете да я покажем на хората тая игра по-подробно в предаването "Геймъри Шоу"? Моето предложение е утре (събота) от 14:30 до15:00 да направим една игра в ефир, като ще играя аз(TED) и може би Йордан(Bronx) от студиото и естествено всеки който се пусне в сървъра evrocom.net. В ефир ще обявя играчите, резултатите и ще разяснявам стратегията за игра. Надявам се така да почнат да влизат повече хора, а не вечер да няма с кой да играя. :D

Link to comment
Share on other sites

Добре, но камерите няма ли да показват само вашата игра? Защото ако е така за да се покаже играта като цяло трябва да влезете във всяка една роля. В противен случай за да се види работата на всеки един керъктър трябва примерно ти да си dead и с интервал да сменяш камерите за да следиш хората и да се видят какви дейности извършват... и с какъв успех ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...