Jump to content
BulForum.com

Wolfenstein Enemy Territory


furiozo

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

kogato izleze, edno che shte go ima po topicite na kanalite, drugo che shte go ima v tazi tema, ami i otdelna tema daje shte napravim. Taka che stiga veche vyprosi koga sht eiliza, izliza li kakvo pravi... Vseki tova pita, ama nikoi ne znae.., chakame i tova e..,

Link to comment
Share on other sites

I az da kaja ne6to za tazi igra.

naposledak gledam,4e se igrae s misal.Ima dosta dobri igra4i,no vse o6te ima takiva,ot koito ti pisva.ti se bori6 s vsi4ki usiliq,za6toto po4ti vinagi drugiq otbor e po-silen,a nqkoi ot tvoq ili te trepe ili ti garmi minite ili ne znae za6to e tazi specialnost.neka se razberem nqkoi pat da igraem hora,koito malko ot malko e razbirat tazi igra.No i da se razdelim v ravni otbori.

 

Ribentrop (DarkBeast)

Link to comment
Share on other sites

Niakoi znae li kak se pravi video zapis na igrata?

 

poniakoga me hvashta iad, che niakoi igri gi niamame zapisani :)

 

daje i hubav guide moje da se napravi taka, deto vseki da go razbere. Az lichno bih napravil niakolko.

Link to comment
Share on other sites

Ami poznai s F12 se pravi demo to e dostatu4no. No ako ima nqkoi expert koito da mi kaje kak ot dosta kartinki tga format moje da se zglobi film4e shte sate film4e.

 

P.S. Sled kato ste zapisali demo s F12 moje da go gledate. Dokato go gledate ima razni nastroiki i moje s ot F1 do F4 da si izbirate skorost za zapisvane na .avi pone taka pishe no vsashnost zapisva .tga kartinki i to mnogo v directoriata sas screenshot-ovete. :evil

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Идеята е след като се саберем повечко, да се замъкнем на бира и на скара.... Тъй че старите пушки да не се спотайват...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...