Jump to content
BulForum.com

какво мислите за сериала Yu-Gi-Oh


Recommended Posts

Хора не знам за вас, но все пак това е детски сериал.Предназначен за детска пулика,Това означава че в него няма да има кървища, убииства и други такива.Не знам но на мен идеята за 8 годишно дете, което гледа как някви се колят и навсякаде фърчи кръв ми се струва леко ... даже не знам как да го кажа.Ае вие си преценете.

Иначе сериалът е доста по добър от другите, които са давали досега. А покемон беше наи голямата боза от всичките.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply
:lol: :rolleyes: Imam mnogo wazhen wypros.Kogato Pegasas zawli4a Yugi w carstwoto na senkite i zalaga onazi karta,koqto sled 2 hoda 6te wzriwi Dark Magician-a na Yugi i 6te go pobedi,kakwo stawa.Kakwa karta izwazhda Drugiqt Yugi?Mnogo 6te sym wi blagodaren,ako me swetnete,za6toto naprawo nqmam mira i ne moga da spq! :cry
Link to comment
Share on other sites

това филмче е много готинолВ него има смисъл.

 

Драго мое подрастващо юначе когатобъде открит смисъл в Ю ГИ О

То тогава ние ще живеем на марс.

Във филм предназаначен с индостриална цел само да взима парите на родителите за карти и така нататък аз смисъл не намирам.

Пък ако си зарибен по аниметата.Гледаи нещо качествено Берсерк,Каубой бебоп,Наруто,Кеншин

Link to comment
Share on other sites

Драго мое подрастващо юначе когатобъде открит смисъл в Ю ГИ  О

То тогава ние ще живеем на марс.

Във филм предназаначен с индостриална цел само да взима парите на родителите за карти и така нататък аз смисъл не намирам.

Пък ако си зарибен по аниметата.Гледаи нещо качествено Берсерк,Каубой бебоп,Наруто,Кеншин

Ей сега е момента някой да ти отговори с "Yu-Gi-Oh Руууулллззз...."....ама няма да съм аз. :P Абе това не го ли спряха отдавна по телевизията?

Link to comment
Share on other sites

W seriala wizhdam samo edno hubawo ne6to.To e,4e Yugi nikoga ne se predawa i ima wqra.Ako malkite,koito go gledat nau4at towa i prenebregnat wsi4kite diwotii,mislq,4e dori 6te ima polza ot serial4eto.Ina4e igrata w daden moment(sled okolo 2-3 sedmici pri men)stawa bezinteresna i po4ti bezsmislena.Wse pak towa sa karti i mnogo raboti ne zawisqt ot teb.Ako na nqkoj mu se igraqt karti po-dobre da wikne 3-ma priqteli i da naprawqt edna 4etworka belot.Mnogo po-dobre e.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

animaciqta e dosta qka neska shte davat novite epizodi a to ne sa seasoni a sa razdeleni na tri otdelni 4asti YU GI OH, YU GI OH REALMS, YU GI OH THE GOD CARDS. Ina4e 224 epizoda nqma kak da gi dadat po BTV. Za tova na istinskite fenove prepora4vam saita.

 

http://yugioh.headoff.com

 

Tam gi ima vsi4kite epizodi.

Link to comment
Share on other sites

1. Аз съм над 18.

2. Много е яко и ми харесва! :punk

3. Гледала съм почти всички серии, когато го пуснаха през лятото - гадно беше, че го спряха по никое време, та не разбрах какво става нататъка... а сега ми е малко каша.

4. Може да има за цел продажбата на картички - който иска да си ги купува така е решил.

НО, за загрижените, не се безпокойте толкова много, че ще се изпразнят родителските портфейли! Няма такава опастност - българският пазар не е чак толкова доходоносен, та да разчитат на него да им увеличи сметките... и смятам, че малко български родители могат да си го позволят, и то в големи "зарибителни" размери.

 

 

П.П. С това съм съгласна - класиката си е класика! :wub:

 

Къде отидоха анимационните филмчета от 30-те и 40-те години на миналия век??Няма вече Том и Джери,Попай Моряка и т.н.Спирам да пиша щото се разчуствах  :wub:  :wub:  :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Yu-Gi-Oh e nqkva klasika v janra. Sq stana super izvestno. Imen mnogo me kefi. Cqlo lqto go gledah i kogato go sprqha super mnogo se izdraznih. Posle kato go pusnaha othovo se nadqvah 4e 6te produlji no za sejalenie ne. I nai nakraq se re6iha da pusnat produljenieto to4no sega kogato sem 2-ra smqna i ne moga da go gledam. :D

Link to comment
Share on other sites

И аз като всички се разочаровах много здраво но това не става само с Yu-Gi-Oh и с Shaman King направиха така и се наложи да го дърпам от bubu.to но дано с новите серии не стане така ами си ги докарат до край като хората :)

Link to comment
Share on other sites

Уффф....начи първо не знам аз ли нещо съм тъпа и нещо не можах да го схвана тва сериалчееее......то ли е тъпоооо....ни змам

А тая мания,с тия карти.... абеее-съвсем лапешка работа....то не че аз не съм лапе :bgrin:

ама съм лапе и пак ми се струва лапешко :lol: :lol: :lol:

АБЕ С ДВЕ ДУМИ: ни ми аресва :D

i'ts timeeeee to do-do-do-dob...TO STOP!!! :wir

Link to comment
Share on other sites

Poprincip men seriala me kefi i kogato moga go gledam s udovolstvie,no ima i ne6ta koito mnogo me draznqt v nego:

Mnogo zle e preveden(kak vi zvu4i tova:4erniq drakon s 4ervenite o4i...)

Ne sa go dublirali mnogo dobre-mojelo e i pove4e da se postaraqt

Istina e 4e vsi4ko trugna ot pokemon sled tova bayblade sled tva kapa4kite-i yu-gi-oh e malko po-razli4no.

Trqbva da vnesat malko raznoodrazie v replikite,dvuboite i samite serii-mnogo sa ednotipni.

Az ne znam kolko sezona sa no na men o6te toq po4va da mi pisva.

DAno da napravqt ne6to po vuprosa za da zapazqt auditoriqta si.

 

TIME TO DUEL!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Бавно се развива действието ,но иначе много ми харесва (ставам в 6.00 за да го гледам ) :)

Link to comment
Share on other sites

Явно само аз смятам,че това детско е доста глупаво и не става за гледане......

Link to comment
Share on other sites

Явно само аз смятам,че това детско е доста глупаво и не става за гледане......

Ми явно само ти и gerry^^ не ви кефи!

Според мен е супер яко!Особено тия новите серии цепат бара!Дуелите в бойния град са супер яки!Абе изобщо Yu-Gi-Oh е супер филмче!

Link to comment
Share on other sites

Уффф....начи първо не знам аз ли нещо съм тъпа и нещо не можах да го схвана тва сериалчееее......то ли е тъпоооо....ни змам

А тая мания,с тия карти.... абеее-съвсем лапешка работа....то не че аз не съм лапе :bgrin:

ама съм лапе и пак ми се струва лапешко :lol:  :lol:  :lol:

АБЕ С ДВЕ ДУМИ: ни ми аресва :D

i'ts timeeeee to do-do-do-dob...TO STOP!!! :wir

kazva se "its time to du-du-du-du-du-duel!" "du-du-du-du-du-du-du-dubre" :music :music

a otnosno novite serii YESS i pravilata ve4e sa kakto v igrata i vsi4ko stana super qko osebno onaq priatelka na yu-gi :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: pomna kogato se organiziraha turniri po neta beshe luda zaribqvka :music :music

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...