Jump to content
BulForum.com

какво мислите за сериала Yu-Gi-Oh


Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Mejdu drugoto az sum gledal i filma , mnogo e qk maina !!!!! :punk :punk :punk :punk :punk :punk Trqbva da si go svalite , oba4e tam Yu-gi durji vsi4ki gospodni karti a kaiba samo edna mnogo brutalna oba4e :punk Are pove4e ni6to nqma da vi kazvam

Link to comment
Share on other sites

kazva se "its time to du-du-du-du-du-duel!" "du-du-du-du-du-du-du-dubre" :music  :music

a otnosno novite serii YESS i pravilata ve4e sa kakto v igrata i vsi4ko stana super qko osebno onaq priatelka na yu-gi  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub: pomna kogato se organiziraha turniri po neta beshe luda zaribqvka  :music  :music

miii...ne sum golqma fenka i ne znam kakvo kazvat to4no :)

Link to comment
Share on other sites

Сериала го гледам редовно по простата причина, че е единственото аниме, което мога да гледам (освен тези, които мога да си сваля). Както преди време писах в един друг форум, не е нещо особено, но за нещо, правено по игра на карти, е дори много добър. На моменти е дори интересен. Във всеки случай Shaman King ми беше по-интересен.

 

Poprincip men seriala me kefi i kogato moga go gledam s udovolstvie,no ima i ne6ta koito mnogo me draznqt v nego:

Mnogo zle e preveden(kak vi zvu4i tova:4erniq drakon s 4ervenite o4i...)

Ne sa go dublirali mnogo dobre-mojelo e i pove4e da se postaraqt

Istina e 4e vsi4ko trugna ot pokemon sled tova bayblade sled tva kapa4kite-i yu-gi-oh e malko po-razli4no.

Trqbva da vnesat malko raznoodrazie v replikite,dvuboite i samite serii-mnogo sa ednotipni.

Az ne znam kolko sezona sa no na men o6te toq po4va da mi pisva.

DAno da napravqt ne6to po vuprosa za da zapazqt auditoriqta si.

Превода наистина е много зле. Не знам кой го е правил, но явно не са същите хора, превели предния сезон. Там "Red Eyes Black Dragon" беше преведен като "Червеноокия Черен Дракон" (което е доста близо до английското име).

Аниме с хубав дублаж на български? По Бтв (или някоя друга от националните телевизии)? Get real!

Покемон и Бейблейд ми бяха много по-интересни, когато ги гледах по RTL2 - сигурно защото бяха на немски, а аз този език го научих от гледане на анимета по RTL2.

Сериала има поне три сезона, като и трите са вече готови, така че няма какво да направят (освен свестен превод). Третия май е по-интересен. Но като го пуснат ще видим.

 

kazva se "its time to du-du-du-du-du-duel!" "du-du-du-du-du-du-du-dubre" :music  :music

a otnosno novite serii YESS i pravilata ve4e sa kakto v igrata i vsi4ko stana super qko osebno onaq priatelka na yu-gi  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub: pomna kogato se organiziraha turniri po neta beshe luda zaribqvka  :music  :music

Ти си мислиш, че са като в играта. Преди време попаднах на сайт, където правилата на играта с карти бяха подробно описани. Съгласно въпросния почваш с 8000 точки и не от всички карти можеш да имаш по 3 броя - от някои можеш да имаш само по два, от някои - по един, а някои са направо забранени за използване в официални тунири - можеш да си ги ползваш само в приятелски. Например от петте части на Exodia The Forbidden One можеш да имаш само по една, а не като оня, с който Yugi се би преди няколко серии и който имаше няколко комплекта Exodia.

Виж, за приятелката на Yugi си прав. :wub: :wub: :wub:

Link to comment
Share on other sites

Ман значи от сериала има към 300 епизода има още доста да се гледа иначе оригиналните карти ги има вече и в плд но се скъпо удоволстие като magic the gathering иначе сега турнира в боиния град е готин особено днеска битката на джоуи със тоя тип с насекомите..

Link to comment
Share on other sites

Сериала го гледам редовно по простата причина, че е единственото аниме, което мога да гледам (освен тези, които мога да си сваля). Както преди време писах в един друг форум, не е нещо особено, но за нещо, правено по игра на карти, е дори много добър. На моменти е дори интересен. Във всеки случай Shaman King ми беше по-интересен.

Превода наистина е много зле. Не знам кой го е правил, но явно не са същите хора, превели предния сезон. Там "Red Eyes Black Dragon" беше преведен като "Червеноокия Черен Дракон" (което е доста близо до английското име).

Аниме с хубав дублаж на български? По Бтв (или някоя друга от националните телевизии)? Get real!

Покемон и Бейблейд ми бяха много по-интересни, когато ги гледах по RTL2 - сигурно защото бяха на немски, а аз този език го научих от гледане на анимета по RTL2.

Сериала има поне три сезона, като и трите са вече готови, така че няма какво да направят (освен свестен превод). Третия май е по-интересен. Но като го пуснат ще видим.

Ти си мислиш, че са като в играта. Преди време попаднах на сайт, където правилата на играта с карти бяха подробно описани. Съгласно въпросния почваш с 8000 точки и не от всички карти можеш да имаш по 3 броя - от някои можеш да имаш само по два, от някои - по един, а някои са направо забранени за използване в официални тунири - можеш да си ги ползваш само в приятелски. Например от петте части на Exodia The Forbidden One можеш да имаш само по една, а не като оня, с който Yugi се би преди няколко серии и който имаше няколко комплекта Exodia.

Виж, за приятелката на Yugi си прав.  :wub:  :wub:  :wub:

znam 4e sa s po 8 000 :angry1 na 1-q turnir po neta [organiziran v irc kanala #yo-gi-oh] bqh 2-ri a na sledva6tite 5 ne sum padal pod 4-to mqsto ===>zapoznat sum mn dobre susu 3-te 4asti ;) ne se zaqjdam nito se hvalq prosto te oprovorgavam

P.S: moje da napraim fen club na Tea :)

Link to comment
Share on other sites

Бива сериалчето въпреки,че действията наистина се развиват много бавно и мудно и това е малко дразнещо лично за мен.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Maliiiiiiiiiiiiiii nemoga da go traq tva, spored men e super typotiq!!! neznam kak go gledat horata i ne umirat ot typotiq... ama tva si e moito mnenie de nqkoi da ne se zasegne... :P

Link to comment
Share on other sites

Е тва е трагедия WERE ALL GONNA DIE!!!!!!

Прощо незнам от де да започна дали от лошото рисуване,тапите идеи или

самата тъпа реклама.Според мен това е една реклама която тъпите

американци са опитали да направят в Аниме стил,но не много добре абе говоря вижте ги от 20 човека 15 със едни и същи очи и форми на лица прощо мизерия.

Тва си е точно реклама направена да манипурира малките деца да си купуват карти мен ми става лошо само кат ги видя, оня 30 годишен(на един приятел брат му)женен с едно дето и си играе с лапетата на карти.

А доколокото за картите абсолутно сички са открадната от една руска игра Entherlord само де са сменени имената,ама само с една дума се упишва и тя е суууууууууууупер ТЪЪЪЪЪЪЪЪЪПООООО!!!!

Link to comment
Share on other sites

аз съм на 18 години но супер много ме кефи,просо е яко замилено :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Suglasen s Optimus ... to4no tova shtqh da napisha ako ne bqh mu pro4el posta. Tova e nai-tupoto detsko EVER. Anime sux at all (li4no moe mnenie). Kato stil imam predvid ... ina4e ima strahotni film4eta koito shtqha da stanat blockbusteri ako ne beshe toq grozen stil na risuvane. A specialno Yu-Gi-neznam si Kvo ... e tolkova lisheno ot smisul ... Daje da bqh na 5 godinki nqmashe da go gledam...

Link to comment
Share on other sites

Suglasen s Optimus ... to4no tova shtqh da napisha ako ne bqh mu pro4el posta. Tova e nai-tupoto detsko EVER. Anime sux at all (li4no moe mnenie). Kato stil imam predvid ... ina4e ima strahotni film4eta koito shtqha da stanat blockbusteri ako ne beshe toq grozen stil na risuvane. A specialno Yu-Gi-neznam si Kvo ... e tolkova lisheno ot smisul ... Daje da bqh na 5 godinki nqmashe da go gledam...

 

Uvazavam tvoeto mnenie no ne sym syglasen 4e stila e grozen.

Vi6 sega za Yu gi oh da mnogo gaden styil no ostanalite sa ne samo na nivo no i sa si blokbusteri

 

A seriala ne me kefi mnogo"no stava za gledane"

Link to comment
Share on other sites

Abe interestno e,no mnogo bavno se razviva deistvieto i osobeno kato zapo4nat s oniq gluposti za priqtelstvoto da gi povtarqt po 20 minuti vseki den...osven tova purviq put kogato go pusnaha,prevoda be6e mnogo po-dobur,a sega dokato mu pusnat novite serii,6te zabravq starite :wir

Link to comment
Share on other sites

За всички тези които са с негативно отношение към серияла.Как да не ти хареса,анимацията е зарибена сюжета е доволени на ПЪРВО МЯСТО-митологията на играта.Не съм запознат кое е първо дали играта на карти или филмчето,но определено има какво да се види :)

Link to comment
Share on other sites

DMX - ti si oligofren .... KAKVO MU E ZARIBENOTO WE .... Vie glavi nqmate li ? Nqkoi 4el li e Capitain Blood ??? Vseki nad 10 koito mu se kefi e MA-LO-U-MEN ... predpo4itam da gledam Planeta (ne 4e bih gledal dori i da e poslednata programa po TV-to).

 

ps. Ot4aqn sum .. kakvo shte stane s nas sled 10 god ... nito slushame ka4estvena muzika .. nito gledame ka4estvena televiziq. Vqrno vseki sam izbira, no puk nito ima izbor, nito ima hora koito imat intelekta da izbirat.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...