Jump to content
BulForum.com

какво мислите за сериала Yu-Gi-Oh


Recommended Posts

Offtopic:

 

Няма да се плашиш Midex от маитапи разбираме

Благодаря! Успокоих се....обаче и аз мисля за тебе - все пак по-лесно ще ти е да натискаш един клавиш, вместо два. А като те гледам кога си се регистрирал и с каква скорост пускаш в темите по 2 поста един след друг, нищо чудно да хванеш наградата на модератора, което ме подсеща да ти кажа, че има и софт-бутонче "EDIT" - то е за тази цел. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply
Za kwa nagrada stawa duma :huh:

 

 

Мен ли питаш, душко? Не бой се - ще разбереш. За сега си номер едно сред кандидатите. Ако не успокоиш малко неистовите си пориви да пишеш във всяка една тема дето видиш, без значение дали казваш нещо или не - ще те уважим.

 

22.8 posts per day - одавна не сме имали такъв отявлен случай на флууд маниак във форума. Всички тъгуваме от загубата на последния такъв екземпляр - уви, той вече не е сред нас. Ти нещо си тръгнал по пътя му - недей, моля те...

Link to comment
Share on other sites

Еййй, най накрая ще ме накарате да се разтърся из темите къде бях препоръчвал анимета на някой, да разберат някои разликата между "аниме" и "реклама на детски играчки"

Link to comment
Share on other sites

Както винаги БТВ се осраха и доказаха че са най-глупавата телевизия като спряха сериала.Таман почна да набира фенове и те го спряха,също като кеча.

Link to comment
Share on other sites

Spored men seriala e napraven da ima s kakvo da se zanimavat decata pak i ne samo te.Po dobre ot kolkoto da sedqt v komputarnite zali i t.n.

Ха,ха. :woot :woot А според мен сериала е направен за пари.И каква е разликата между това децата да седят в компютърните зали и това да седят и да гледат телевизия?Отговорът е НИКЪКВА.Друг е въпросът ако телевизията ги подтиква да излезнат да поиграят футбол,да потичат,да покарат скейт или какъвто и да е друг спорт,но се съмнявам Yu-Gi-Oh да ги накара да го направят.

Та какво мисля за детското.....Не съм го гледал,но по това което ми разказват приятелите ми(които са на по 16-17 години и са супер зарибени)съдя че анимацията е адски т*па(лично мнение).Така както ми го разказват детското ми изглежда така:

Някви китайци са се събрали и цъкат белот и някви чудовища се бият.Скоро си разказваха някъв епизет дето са се збили със зарчета(сигурно белота им е омръзнал и са минали на табла,обаче са се скарали и са се збили със зарчетата).

Не ме разбирайте погрешно.Нямам нищо против филмчето но просто ме изомява как същите хора,които казваха че Покемона е глупаво,сега са се зарибили по детско което не се различава много от него.Аз разлика голяма не откривам между двете.Преди децата блъскаха разни пластмасови дискчета покемон,а сега разцъкват карти.

Къде отидоха анимационните филмчета от 30-те и 40-те години на миналия век??Няма вече Том и Джери,Попай Моряка и т.н.Спирам да пиша щото се разчуствах :wub: :wub: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Мно тъпо е.Ама на някои им харесва.Сериал боза.Без да се засягате от мойто мнение. :sick

Link to comment
Share on other sites

това филмче е много готинолВ него има смисъл.

На къде сме тръгнали... Леле-мале, страх ме е да си представя! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Osven ako vav foruma ne 4lenuvan nqkvi lapeta ta da go hvalqt

 

 

аа ааахаа *кхм-кхм* добре бе бате :lol: ;)

 

хехе-различни хора,различни вкусове бе :) които си го кефи-яко,да си го гледа и тфа е,които не-да не гледа ;)

аз чесно казано предпочитам да пускат тва по бТВ отколкото някоя по-голяма простотия :D макр че можеха и по-добро аниме да набарат да пускат ама тва е отделен въпрос :P

Link to comment
Share on other sites

shte perafraziram edno review na I. Asimov na kniga na T. Pratchett... ta bi trqbval oda se poluti neshto takova - ako si pod 15 i ne go haresvash- neshto ne si nared. ako si nad 15 i go haresvash..i na teb neshto ne ti e nared" :) bez da obijdam nikoi no az sum nad 16 i sum nared ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...