Jump to content
BulForum.com

какво мислите за сериала Yu-Gi-Oh


Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Yu-Gi-Oh е най-малоумното детско което съм виждал някога!!! :angry:

Тва е една голяма комерсиална простотия с цел реклама на всякакви

простотии свързани с него.

Колкото до самата игра такива игри с карти съществуват от край време

и няма нищо лошо в тях.

Link to comment
Share on other sites

Деда знам, нещо ми трепна ръката, та без да искам пуснах първа и даваха една тъпня, пазители на земята май беше.

Link to comment
Share on other sites

A nqkoi shte m kazhe li zashto mogat da sazdavat takiva prosti ama naistina prosti film4eto koito decata posle da gi gledat(i az sum dete)i zashto im haresva filma tolkova tolkova :confused :confused :blink:I ako tva e vqrno 4e shte ima i dr sezoni prosto me razo4arova :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ne moga da razbera kvo ob6to ima vuzrasta s animaciite az poznavam hora koito sa na po 20 i nad 20 i pka gledat animeta i mn se zaribqvat taka 4e spored men nqma zna4enie vuzrastta Yu-Gi-Oh is the best

Link to comment
Share on other sites

Yu-Gi-Oh е най-малоумното детско което съм виждал някога!!!  :angry:

Тва е една голяма комерсиална простотия с цел реклама на всякакви

простотии свързани с него.

Колкото до самата игра такива игри с карти съществуват от край време

и няма нищо лошо в тях.

 

Точно!!!

Link to comment
Share on other sites

Mejdu Anime i IU-GI-OH(boli) ... ima razlika ot tuka do nebeto.

 

ps. za muzikata: Metallica, U2, Lacuna Coil, Anathema, Pantera, Iron Maiden, 2pac, DMX, Eminem, G-Unit, Limp Bizkit, Linkin Park, Enigma, Chicane, Prodigy .. i tn. oba4e za jalost no 4alga at all :)

Link to comment
Share on other sites

Абе аз доколкото знам аниме е филм, а манга е комикс. Ако се бъркам извинявайте.

Link to comment
Share on other sites

Вчера гледах филма http://warez.ru:8080/FTP/Moviez/@Replace/Yu.Gi.Oh.(2004)/ бива го :D

 

Ne moga da razbera kvo ob6to ima vuzrasta s animaciite az poznavam hora koito sa na po 20 i nad 20 i pka gledat animeta i mn se zaribqvat taka 4e spored men nqma zna4enie vuzrastta Yu-Gi-Oh is the best

Respect :punk аз още малко ще стана на 20 ама супер много му се кефя на тва детско :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

лелееее :blink:

(тая сутрин станах по-рано и реших да прегледам каналите ... и се задържах на бтв)

к'ва е тая тъпня бе?! такива анимацийки ли гледате вече :huh:

не мога да повярвам с какви неща баламосват малчуганите .... не мога да се сетя в момента за точно определени, но едно време бяха ... детски ;)

 

... и каква е разликата между манга и анимация? :woot

Link to comment
Share on other sites

Аз мнооо си обичам анимациите :) тва Ю ги о е зарибено детско :P даже и играта я играя мноо яка :punk

It`s time to dueeel :)

Link to comment
Share on other sites

Ю Ги О е пълна помия!!! За малките деца, че го гледат......разбираемо е, нямат още много акъл, обаче да го гледат хора на 17-18 години :wacko: Или са мръднали или са бавно развиващи се.

Link to comment
Share on other sites

... и каква е разликата между манга и анимация?  :woot

Най-просто казано мангата е комикс, а анимето - филм/сериал.

 

Ю Ги О е пълна помия!!! За малките деца, че го гледат......разбираемо е, нямат още много акъл, обаче да го гледат хора на 17-18 години :wacko:  Или са мръднали или са бавно развиващи се.

Имало е дни, в които от всичко, което дават по телевията, Yu-Gi-Oh! е най-интересното. Иначе ако трябва да сме честни, има разкази на тема Yu-Gi-Oh!, които са по-добри от сериала. Но това е друга тема.

 

За превода и дублажа няма да говоря, 'щото не искам да си изпрося първите 20% Warn.

Link to comment
Share on other sites

За превода и дублажа няма да говоря, 'щото не искам да си изпрося първите 20% Warn.

тва да не са мист форумите че да си изпросиш 20% ей тайа :laughing:

Link to comment
Share on other sites

seriala e otvratitelno imbecilen, glupav, detski i sgomnqsan spored men! za nishto na sveta ne bih si gubil vremeto s nego!!!

osven tova napravo mi se dosira kato vidq lapetiie da igraqt na igrata Yu-Gi-Oh-Cakat-Ma-V-Gaza

Link to comment
Share on other sites

Според мен в чудовищата има нещо зарибяващо(странно ми напомнят нещо което съм гледал преди доста време, но не мога да се сетя какво), но смисъл - Sry Bro, тук ще прескоча :blink: . А за отекчителните и разтегливи разговори - No comment :sick

Като цяло 3 от 10.(от човек който е гледал 3-4 епизода поради принуда).

Link to comment
Share on other sites

Според мен в чудовищата има нещо зарибяващо(странно ми напомнят нещо което съм гледал преди доста време, но не мога да се сетя какво), но смисъл - Sry Bro, тук ще прескоча :blink: . А за отекчителните и разтегливи разговори - No comment :sick

Като цяло 3 от 10.(от човек който е гледал 3-4 епизода поради принуда).

podkrepqm no dobavqm ocenka 1/10, shtoto se otvratih oshte sled parviq epizod, sluchajno zasechen po tv-to, a v chudovishtata nqma nishto zaribqvashto, mnogo sa kelqvi!

Link to comment
Share on other sites

... част от една рецензия, за едно друго детско в Light [Капитал]:

 

" Винаги се ядосвам (безмълвно), когато второкласникът ми се устреми в ранните уикенд зори към телевизора с деловото: "Имам детско!" Това, което гледа захласнат, си е чист хорър, маскиран като япоснко аниме. Неговото "Ю-Ги-О!" е единствено агресия, дуели с чудовища и стратегиите за тях, в един момент отнемат душата на главния герой, а лошият се казва Пегъсъс. Сигурно с такива филмчета превръщат японците още от малки в познатите корпоративни еничари.

Според мен поне на 8 години е редно да се гледат клсическите "Дисни" - хуманизъм и консервативни семейни ценности, красота и нежност в рисунката, а песните - мелодичен поп. Сигурно съм безнадеждно старомоден... Чуйте обаче радостните реакции на най-малките по време на прожекцията на "Слонбалон" и ще разберете, че има неща, които не остаряват. ....."

 

мда ... :)

Link to comment
Share on other sites

Аз го гледам и съм много зарибен.Гледам го почти от самото начало.За разлика от Pokemon тя е много по-яка.

Не си ли малко голям за това? Но както и да е. И аз му бях фен преди, но сега ми омръзна. Иначе е измислен интересно. :zzz

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...