Jump to content
BulForum.com

Размера няма значение


Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Не е невъзможно, но точно в тоя случай мисля, че е правено. Има доста неща, които ме навеждат на тая мисъл, като замазаните квадратчета при силно увеличение и черния фон.

Link to comment
Share on other sites

Тва са Цици.На едната лягаш,а с другата са завиваш.

Пък и върши работа за кърмене.Има за кво да са хванеш.

Link to comment
Share on other sites

Блях Блях бахти гадните цици :sick А за първата снимчица ако не е колаж кой ще е тоя пич дето с удоволствие ще си покаже членчето на целия свят по интернет?Най вероятно е колаж.

Аз ако имах такова нещо в гащите никога нямаше да си го снимам и да го сложа в ИТ ;)

Link to comment
Share on other sites

Pfuu...Baxti fena... :sick

Toq gorkiq xi4 ne mu zavijdam...

A za cicite...tfa ne e ni6to !!!

Vijdal sym snimka deto edna gi e slojila na nqkaf kantar i poznaite kolko pokazva6e kantara...???...??? :confused :confused :confused

 

A ? Predavate li se ? .........Za dvete cici =>>> 35.2 kg..... :evil

Link to comment
Share on other sites

.........Za dvete cici =>>> 35.2 kg..... :evil

Олииийййй майко мила, стана ми интересно я дай снимката да я видим :evil .Ся нещо ми се гледат грозни неща и аз не знам за кфо :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Млъкни Саке,не ме изнервяй,и без това ми е леко нерврно.Писна ми от някакви цицомани,които са и девствени кретени или абсолютно малоумни.Перфектна цица,ми направи си една чикия майка му стара

Link to comment
Share on other sites

Млъкни Саке,не ме изнервяй,и без това ми е леко нерврно.Писна ми от някакви цицомани,които са и девствени кретени или абсолютно малоумни.Перфектна цица,ми направи си една чикия майка му стара

 

Както се казва не е важно количеството, вежно е качеството! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...