Jump to content
BulForum.com

Размера няма значение


Recommended Posts

Ауе вие не сте ли чували че колкото е по-малък толкова повече се увеличава при полов акт.Тaка че не се учудвайте  като изкара 50 милиметровия  :hump:

 

E tva ne6to za sefte go 4uvam :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

:angry1 За първата снимка не виждате ли че човекът е инвалид, може по рождение. Не видяхте ли че има шев на корема, сигурно са му скъсали шушоните от операции като мене аз съм инвалид от 21 години, а снимката сигурно е била публикувана в медицински сайт, а разни перверзници като вас са я разпространили, да не мислите че на човека му е лесно и е с един крак, даже протезата не сте забелязали.

 

Това го приемам като личнаобида :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Мда не се присмивай на болен и луд че може да те застигне :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

ama vie zapo4vate da oglupyavate be kak moje da obsyjdate typi snimki s polovi organi nyama li ne6to po interesno za koeto moje da se pi6e .......ya porasnete ve4e .......ne 4e ne6to ama pone da be6e ne6to hubavo da go obsydi6....da si kaje6 mnenieto a tva sa gluposti :angry1 :angry1 :angry:

Link to comment
Share on other sites

ama vie zapo4vate da oglupyavate be kak moje da obsyjdate typi snimki s polovi organi nyama li ne6to po interesno za koeto moje da se pi6e .......ya porasnete ve4e .......ne 4e ne6to ama pone da be6e ne6to hubavo da go obsydi6....da si kaje6 mnenieto a tva sa gluposti :angry1  :angry1  :angry:

 

Ako trqbva6e da obsajdame samo hubavi temi nqma6e li da e mnogo sku4no???????Pyk i vse pak jivota ne e samo hubavi ne6ta ta da obsajdame samo tqh!!!Za tva trqbva da ima i takiva temi spored men !!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Грозно големи цици и отчайващо малка патка.Хубава комбинация нали?! :D

А за размера не знам до колко има значение,ама ако видя нещо такова направо ще си хвана партакешите и ще има чао-чао :D

Е,ся тва не значи,че съм фенка на некви суууупер големи патки :D

Нещо средно и да знае как да си върши работата :D

Link to comment
Share on other sites

razmera na penisa pri polov akt nqma nikakvo zna4enie ................ za maja ;-))

 

vinagi mi e bilo interesno za6to jenite ne si priznavat 4e biha predpo4eli po golqm penis ....

 

vsqka kazva amiiiii nqma zna4enieee ili amiiii sreden moje bi i vse v toq duh apak nikoq ne otkazva na penis nad sredniq razmer i kato zavtorqt mu se radvat kato malko dete na sladoled

 

tolkova li nqma razkreposteni jeni deto ot sartse da si kajat ohhh obi4am golemite patki , primerno ;-)

Link to comment
Share on other sites

razmera na penisa pri polov akt nqma nikakvo zna4enie ................ za maja ;-))

 

vinagi mi e bilo interesno za6to jenite ne si priznavat 4e biha predpo4eli po golqm penis ....

 

vsqka kazva amiiiii nqma zna4enieee ili amiiii sreden moje bi i vse v toq duh apak nikoq ne otkazva na penis nad sredniq razmer i kato zavtorqt mu se radvat kato malko dete na sladoled

 

tolkova li nqma razkreposteni jeni deto ot sartse da si kajat ohhh obi4am golemite patki , primerno ;-)

 

...голяма, средна, малка (чак толкова не бива), зависи как подхождаш към секса. Трябва да търсиш удовлетворението на партньора, а не да мушкаш и да бягаш (образно казано). Една жена може да бъде задоволена по много начини (и по много пъти разбира се ;) ), а когато е получила няколко броя оргазми, въобще няма да пита как и с какво (език, ръка или малка пишка).....

Link to comment
Share on other sites

Hora iskam da Glasuvata za taq po DEETOBALNATA SISTEMA,pac sled tva 6te si govorim za razmeri............sladur.com

Molqvi glasuvaite!!!Makar 4e ne sam pusnal anketa 6a sam vi blagodaren!!!!!!!!!!!(o6te ot sega x10)

Ааааа май не му е тук мястото на тоя пост!!

Пеца внимавай с warn-a!!

Link to comment
Share on other sites

Блях Блях бахти гадните цици  :sick  А за първата снимчица ако не е колаж кой ще е тоя пич дето с удоволствие ще си покаже членчето на целия свят по интернет?Най вероятно е колаж.

Аз ако имах такова нещо в гащите никога нямаше да си го снимам и да го сложа в ИТ ;)

AAA da znae6 4e si mnooogo prav

i cicite sa adski gadni i penis4eto e samnitelno

abee ujasiii kolkoto si iska6

vse pak nqma nevazmojni ne6ta

Link to comment
Share on other sites

Млъкни Саке,не ме изнервяй,и без това ми е леко нерврно.Писна ми от някакви цицомани,които са и девствени кретени или абсолютно малоумни.Перфектна цица,ми направи си една чикия майка му стара

 

hahhahhaaaaaahahaaaaa , bravo , qko tip4e si

umrqh ot smqh :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

razmera na penisa pri polov akt nqma nikakvo zna4enie ................ za maja ;-))

 

vinagi mi e bilo interesno za6to jenite ne si priznavat 4e biha predpo4eli po golqm penis ....

 

vsqka kazva amiiiii nqma zna4enieee ili amiiii sreden moje bi i vse v toq duh apak nikoq ne otkazva na penis nad sredniq razmer i kato zavtorqt mu se radvat kato malko dete na sladoled

 

tolkova li nqma razkreposteni jeni deto ot sartse da si kajat ohhh obi4am golemite patki , primerno ;-)

 

За да се задоволи една жена са нужни 4санта.Така че ако не покриваш тая норма няма да е много хубаво.

Между другото 4см е един език :punk

Link to comment
Share on other sites

Пък ако някя жена ми каже че пишката ми е малка ше я накарам да си дъвче лаината и после да си праи супа :devil :angry1 :tongue

Link to comment
Share on other sites

За да се задоволи една жена са нужни 4санта.Така че ако не покриваш тая норма няма да е много хубаво.

Между другото 4см е един език :punk

 

ole tva ako e istina sha e mnogo dobre :P :P :D

Link to comment
Share on other sites

Hah ....

Sega poglednah v edna medicinska kniga (sestra mi sledva medicina) i tam pi6e6e malko pove4e 6-7 cm . A spored men tezi nqkolko cm ima golqma razlika.

Edna priqtelka kazva6e 4e sled tezi 7cm si4ko e lakomiq .

E togava 98.7% ot jenite sa mnogo lakomi ......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...