Jump to content
BulForum.com

тъжни филми


Recommended Posts

Puska6 mu A "Walk To Remember" i pe4eli6 basa gledai go pyrvo ti da vidi6 za6to filma e stoinosten mnogo tejina ima v nego koeto e dobre v tvoq slu4ai i soundtrack i stzenarii i igra na aktiori tova e koeto ti trqbva.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Ми според мен Титаник(макар като го гледам да ми е пълна боза) и естествено некои български като например Време разделно(класика). :punk

 

 

 

 

YO

Link to comment
Share on other sites

Аз бих ти препоръчал "Без дом".

Филма е анимационен, но въпреки това тежък!

Същото важи донякъде и за "Търсенето на Немо"!

От българските можеш да пробваш със "Сезона на канарчетата", само че не знам как ще го намериш!

Link to comment
Share on other sites

Аз пък на Титаник никаква тръпка не усетих , гледал ли си Клетниците?Много повече ша та трогне от Титаник. :bgrin: Ама аз даже и на него не съм ревал, няма филм , на който да съм го правил. :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък на Титаник никаква тръпка не усетих , гледал ли си Клетниците?Много повече ша та трогне от Титаник. :bgrin: Ама аз даже и на него не съм ревал, няма филм , на който да съм го правил. :blink:  :blink:

Хмммм ми АРМАГЕДОН и имаше още един като него ама му забравих името , където пак едни трябваше да се пожертват и даже майката се сбогува с децата си по пц-то и ....... направо ..... :punk

Link to comment
Share on other sites

Хмммм ми АРМАГЕДОН и имаше още един като него ама му забравих името , където пак едни трябваше да се пожертват и даже майката се сбогува с децата си по пц-то и ....... направо .....  :punk

Дам-мм сещам се за тоя , в който майката се сбогува с децата си и защото към земята май се задаваше метеорит и тя отиваше на мисия по спирането му.

Даваха го няколко пъти по БТВ ама ся му забрайх името, наистина е бая тъжен.

:cry :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Само на 2 филма съм плакал през целия си живот Brave Heart с Мел Гибсън незнам защо ама съм го гледал 10 пъти и винаги по една сълза пускам.А другия е Gladiator и той винаги ме разчуства пак незнам защо ама ми става много тъжно особенно като засфири мелодията накрая :cry

Link to comment
Share on other sites

Време разделно,Козият рог...

Напълно подкрепям.

Също така много трогателни са Гладиатор, Красив Ум, Английският пациент, Мостовете на Медисън, Страстите Христови и Да напуснеш Лас Вегас.

Link to comment
Share on other sites

Аве как може да плачете на филми :blink:  :confused За мен тва са лиготии и досега смятах, че са преимущество на жените... :wacko:

ти пък и ти нищо не каза!

тва че не можеш да плачеш гледайки филм не значи ,че трябва да разделяш плаченето изобщо на жени и мъже :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

На няколко филма съм се разчувствал,но съм плакал само на Бригада.

Колкото и да е странно. А според мен няма нищо лошо да се разплачеш от филм...

:huh:

Link to comment
Share on other sites

Аве как може да плачете на филми :blink:  :confused За мен тва са лиготии и досега смятах, че са преимущество на жените... :wacko:

хахахахах!

Сега си спомних как на "Последния самурай" до мен в киносалона имаше един мъж, който пророни доста сълзици и непрекъснато искаше кърпички от приятелката си....

 

"Часовете"-винаги го гледам абсолютно сама и се потапям много надълбоко в него. Това е филмът, който е най-близко до мен, а след като свърши, се чувствам в страхотно настроение. Май обира негативизма ми.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...