Jump to content
BulForum.com

тъжни филми


Recommended Posts

мм.. та значи обещал съм (всъщност се хванах на бас) на един приятел да му дам филм, на който 100% ще се разплаче.. :) щото той твърди, че не може да се разплаче на филм.. та както и да е..

 

ще ми препоръчате ли филм, на който и най - коравосърдечния човек да се разплаче.. или поне да се разчувства адски много :) тъкмо и аз да гледам, щото и аз обичам такива филми..

 

чакам предложения (без зеления път, американска история х и реката на тайните, които много хора смятат за много тъжни)..

 

а верно ли "момчетата не могат да плачат" е някакъв много тежък? и ако да, откъде да му дръпна субтитри?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

I az sam navit na podoben bas...samo kaji kakvo to4no pe4elq, da znam dali shte si struva zagubenoto vreme...

Ako 4oveka ima volq, bolkite po princip si gi izjivqva vav vatreshen si negov svqt, to toi ne bi prolql sulza ako shte da gleda kak pred nego razpuvat isus...vsi4ko e do na4in na naglasa na mislene i vazpriemane na sabitiqta.

Link to comment
Share on other sites

хехе, не става въпрос затова.. човека го познавам и знам, че дори и да не се разплаче ще ми каже дали филма го е разчувствал или не и дали му е станало тъжно.. както и да е..

 

имаш ли предложение?

Link to comment
Share on other sites

"Последният самурай" - поне на мен ми въздейства разчувстващо. По-скоро защото и сега няма самураи :) .

Link to comment
Share on other sites

мм.. та значи обещал съм (всъщност се хванах на бас) на един приятел да му дам филм, на който 100% ще се разплаче.. :) щото той твърди, че не може да се разплаче на филм.. та както и да е..

 

ще ми препоръчате ли филм, на който и най - коравосърдечния човек да се разплаче.. или поне да се разчувства адски много :) тъкмо и аз да гледам, щото и аз обичам такива филми..

 

чакам предложения (без зеления път, американска история х и реката на тайните, които много хора смятат за много тъжни)..

 

а верно ли "момчетата не могат да плачат" е някакъв много тежък? и ако да, откъде да му дръпна субтитри?

 

 

Lilja 4ever-ujasno tajen film

Link to comment
Share on other sites

Принципно зависи от конкретния човек. Ето че има такива които се разчувстват на The Last Samurai и такива с Titanic. Аз лично може би бих казал Patch Adams но дали ще свърши работа...не мога да кажа.

Link to comment
Share on other sites

The Green Mile - или побългареното заглавие "Зеленият Път". На тоя филм и най-коравосърдечния тип ще се разреве като малко дете :( . Сериозно. Филма е много тъжен, сериозен и т.н!

Ако не можеш да пробваш и с Hearts In Atlantis

Link to comment
Share on other sites

Снимай му на една касетка истинския живот и му го пусни... Или по-добре намери документален филм за страните от 3-тия свят. По-тъжно от това не се сещам...

Link to comment
Share on other sites

Smokie ако не си забелязал човекът е казал специално да не му предлагате Green Mile... Колкото до Hearts in Atlantis...язък за Антъни Хопкинс...много калпав филм според мен.

Link to comment
Share on other sites

Shindler's List, Le Grande Bleu (The Big Blue), I am Sam, ...ама наистина зависи от човека, както каза GeorgiK...

Link to comment
Share on other sites

Принципно зависи от конкретния човек. Ето че има такива които се разчувстват на The Last Samurai и такива с Titanic. Аз лично може би бих казал Patch Adams но дали ще свърши работа...не мога да кажа.

ем аз се баизках за титаник бтв :)

Link to comment
Share on other sites

Billy Eliot, The English Patient, Philadelphia, Leon, La Fabuleux Destin D'Amelie…, The Pianist, Iris, Wings Of Desire, Savior, All About My Mother, Scent Of a Woman, City Of Angels, The Million Dollar Hotel, Marvin's Room, The Bridges Of Madison County, The Fisher King,

Link to comment
Share on other sites

Като гледах за първи път Терминатор 2 (2-3 клас) и много ревах като го спуснаха накрая в метала, и потъна с вдигнат нагоре палец :(

И на The Land Before Time като умира майката на Little Foot пак много съм ревал...

 

Big Fish - накрая е много въздействащ!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...