Jump to content
BulForum.com

тъжни филми


Recommended Posts

Съгласен съм с Vankata за "Amelie". След края на филма е трудно човек да не се просълзи... от кеф. Още по-трудно е и да не се смее искрено в същият момент. Просто така действа този силно жизнерадостен филм.

Някои хора обвиняват филма в наивност, но понякога трябва да си точно такъв - наивен, за да се почустваш щастлив.

 

В момента се сещам за тези - "Kramer vs. Kramer", "Paris, Texas", "Leaving Las Vegas", "Irreversible" (добре е 1во да се открие малко инфо за филма, преди да се гледа), "Carlito's Way", "Kolya", "L' Appartement", "Whale Rider", "City Of God".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Lion King ;)

Link to comment
Share on other sites

Billy Eliot, The English Patient, Philadelphia, Leon, La Fabuleux Destin D'Amelie…, The Pianist, Iris, Wings Of Desire, Savior, All About My Mother, Scent Of a Woman, City Of Angels, The Million Dollar Hotel, Marvin's Room, The Bridges Of Madison County, The Fisher King,

SCENT OF A WOMAn филма е невероятен просто класика но честно казано не мисля че ще се разплаче ще се разчувства верно но не и да плаче:)

Link to comment
Share on other sites

Awe neznam za vas as nikoga ne sam plakal na film,oba4e vednuj mi se slu4i o4ite mi da se napulnqt sus sulzi...tfa be6e na spored men nai-dobriq blockbuster-The Gladiator.Ne sam plakal oba4e naprao se razbih kato umrq Kurt Russel i pusnaha onaq kofti muzika.Osobeno sled onova"We will meet again Spanier,but not yet...not yet"

Link to comment
Share on other sites

Много плаках на A Walk To Remember.

Няма да правя коментар на изказването на Mechka, защото ще трябва да използвам само нелицеприятни думи...

Link to comment
Share on other sites

dancer in the dark свърши работа..

 

иначе гледах a walk to remember.. честно да ви кажа, филма не е лош, обаче има много с подобен сюжет.. но все пак е добър.

 

благодаря много иначе за препоръките.. ще ги изгледам всичките поне аз :)

Link to comment
Share on other sites

..... "Kolya" ....

този филм наистина е доста силен онова дете ... просто да се разплаче човек ... не случайно беше номиниран (за награден не знам) за Оскар.

Link to comment
Share on other sites

tva e super kerliv film-ima kade kade po-hubavi ot tozi

 

Филма не е кирлив, освен това си задръж "хубавото" мнение за себе си! Филма е чудесен и ако си нормален човек би ти харесал, виж коментарите ТУК и тогава говори!

 

ЕДИТ: Поне обиждай филмите като хората. Пише се кИрлив !!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Още един глас за A Walk to Remember

 

...щото той твърди, че не може да се разплаче...

...и гордее ли се с това? Защото аз не бих. Не се срамувам и от това, че мога да плача, дори на филм. Нито съм камък, нито животно...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...