Jump to content
BulForum.com

World of Tanks


LaN

Recommended Posts

Аз имам 3 машини Т8, определено парите са много тегави и се трупат страшно трудно и бавно. Изгубените битки с големите машини са и финансово на загуба... Това е ужасяващо в комбинация с наличието на десетки хиляди кретени в играта... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз имам 3 машини Т8, определено парите са много тегави и се трупат страшно трудно и бавно. Изгубените битки с големите машини са и финансово на загуба... Това е ужасяващо в комбинация с наличието на десетки хиляди кретени в играта... 

Именно.Първите две игри на минус с Кралския ме убедиха да си пофармя още малко с мъника

Link to comment
Share on other sites

Задръж си всички златни танкове - винаги носят пари, макар и по малко. И изълнявай мисиите за пари, повтаряй докато ги вземеш with honors.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Добре бе:

Ax3gS5M.jpg

 

MRMTYFk.jpg

 

Една лавица награди, пет танка убити, два други помляни и отборът губи...

 

Е как да искам да ги изкормя тия малоумници, които ми се падат?!??!? И това е от 3 часа... :angry1  :angry1  :angry1

Link to comment
Share on other sites

Споко!
Тия дни нивото на малоумие явно се е повишило. Снощи аз така, влизам с първа машина Б-17 Летяща крепост (4-то ниво). Изключително злобно защитена и бронирана машина, набирам си височина и докато го правя, скачам на гънър вю-то за да огледам хоризонта за врази. Направо не повярвах на очите си, когато видях, че към мен се изкачват цели ТРИ файтъра от нашите (FW 190-D 12, TA-152 H и FW-190-D , все бесни машини), с явната идея да ми правят ескорт. Такова чудо никога не съм виждал, мамка му! Викам си - Аре, тая ще я изкарам цялата с бомбъра и ще си ръся фишеци на воля, без да ме притесняват разни червени досадници. Да, ама не! На височина 5500 метра и при абсолютно свободно от вражи самолети небе (на тази височина), кютя си пак на туретките и чакам една база да ми влезе в обсег за да мина на прицел и да я окендзам. Когато се случва нещо... меко казано..., странно. Та фъркам си аз с абсолютно самодоволната увереност, че нЕма кой мА барне, когато най-близкият от ескортиращите (FW 190-D12), от около 700 метра го гледам как започва да набира скорост и височина... Идея си нямах за кво го прави, когато оня без никакви маневри просто си прасна крилото в моето дясно крило и ми помля десния вътрешен двигател. Естествено, моят самолет макар и пушещ и леещ масло и гадости си остана цял и продължи да се подава на някакъв контрол, но онова лайно се лиши от края на крилото си и започна неистово да сучи маневри с идеята да се стабилизира и да се върне на летището. Обаче най-интересното тепърва предстои!

Както си бях на туретите, обърнах камерата назад (с идеята да му пусна няколко откоса от 4-5, 50-th Cal) отворих тийм чата и започнах да му пиша псувни и мръсотии на всички езици, на които мога. Още преди обаче да приключа с псуването и да го изпратя, виждам как вторият малоумник се нахаква в тоя първия, а секунда по-късно, третият малоумник се врязва в падащия втори.... И те така..., май станах свидетел на първата в историята верижна катастрофа в небето. Мамка му, лефтнах изобщо от играта (без да съм загубил машина) и си сипах една ракия..., от онази...

 

П.п. Просто бях прекалено шашнат за да се сетя да запиша риплей и да го пусна. Бая майни си теглих за което....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Явно има и по-тежки случаи значи....  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Аз направо на копи/пейст държа това - FUCKIN INBRED RETARD MORONS!!! - най-публикуванaта от мен реплика в интернет изобщо... 

Link to comment
Share on other sites

Най-после влизам и в по-тежката лига - събрах пари за CONQUEROR и го закупих. Надявам се да е по-добър от предхождащата го консерва, която ми скъса нервите цяла година... 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

По-скоро си запазвам на лесно място важни и редки скрийнове, мисир с мисира ти канадски... 

 

Иначе като световен Гинес рекордьор, играта си знае колко народ има в нея... Но трябва да не си мисир, че да го знаеш..  :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Тия приказки ги адресирай към сериозния Танас, дет обърна резбата и стана смотан кимаф (ама само да ми падне в комбинирана битка, само него ще фрагвам, че да му е криво). И към още по-сериозния Бай Веселин, дет па се затри в дън гора Тилилейска.

А инак аз си фъркам и катеря левели. Предстои ми и повишение в чин, отделно дето за три години съм направил доста повече победи от срамните ти 7000  :)

Фраговете не ги броим, че там става интересно....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Победите са далеч извън моя контрол, както е известно. Не мога да контролирам 14 дебила в игра - квото се падне. А тука по празниците такъв кошмар преживявам, че не мога да го опиша. За 3-4 дни сериозна игра загубих 0.17% в баланса победи/загуби. При близо 17000 битки ти му прави сметката. Такъв резил не съм виждал. Счупих вече една клавиатура... Сякаш де що има малоумен дебил на света се е логнал да играе и скапаната игра е решила да ме събира с цели отбори имбецили, продукт на сериозен инбрийдинг. Никога досега вече толкова години не е било такъв резил. И сменям сървъри, влизам-излизам да убия каръка и няма - ДЕБИЛИ повсеместно. Дето се вика направих повече медали и награди в загубени битки отколкото през цялата година.  

 

Между другото не знам дали споменах, но преди месец-два неволно влезнах във войс чат... Щях да припадна като им чух гласчетата на имбецилите - все едно влезнАх в детска градина в късния следобед... Бих се по челото до посиняване...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Между другото не знам дали споменах, но преди месец-два неволно влезнах във войс чат... Щях да припадна като им чух гласчетата на имбецилите - все едно влезнАх в детска градина в късния следобед... Бих се по челото до посиняване...  :laughing:

Е ти какви искаш да играят като тази игра е само за хлапета и мисири. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е ти какви искаш да играят като тази игра е само за хлапета и мисири. :lol:

 

О, забравих, че ти играеш винаги и само игри за беловласи пенсионери с по 3 висши... Понякога се чудя дали се усещаш какви глупости ръсиш, дори и като закачка...  :laughing: 

 

Какви са мислиш играещите WOLFENSTEIN например?  :moon:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...