Jump to content
BulForum.com

Дилема: HTC One, Lumia 925, Xperia Z


dvdrw

Recommended Posts

Здравейте,

исках да си взема iPhone5 с преподписване, но не става, искат нова активация на карта.. така, че този вариант отпада.

Спрял съм се на 3те смарт-а от заглавието.

Ревюта много, информация много, но ако има ползватели тук, които да споделят, ще съм благодарен. Нямам познати с въпросните у-ва, за да попитам тях.

Абстрахираме се от това, че са с различна ОС - WM8 ми допада като работа и функции

Много МОЛЯ темата да не се превръща в хейтърня между харесващите един или друг модел.....

 

Link to comment
Share on other sites

Все добри телефони. В офиса се размятат с лумиата и HTC-то, и са доволни.

За мен сонито стои малко подозрително, заради ъпдейтите на андроида. Докато на HTC-то може официално да му се сложи чистичък андроид и да не го мислиш след това.

Не са ли пуснали новата лумиа 1020? Тя поне изпъква с откачената си камера :)

Link to comment
Share on other sites

Вероятно са го пуснали, но го нямам в офертата. На One наистина ли може да се сложи чист Андроид, без каквито и да е шарении? Интересно..

Link to comment
Share on other sites

Аз съм за HTC-то :) 
Най-много ми харесва като работа с него.
Соните го има един колега и нещо не ми е толкова на душа 
За нокията супер е , единствено ме спират приложенията.
Та One като съм си играл с него ми е бил най-приятен - лично мнение.

Това е от мен като мнение :) 

Link to comment
Share on other sites

Xperia Z си има доволно ъпдейти-Сони ги пуска максимум седмица след Гугъл.

Не грее. бачка мазно. прави всичко, което съм поискал от него. кара по цели 2 дена ако не джиткам игри или по-точно ако не го дам на някой племенник.

 

едричък е, но е поносимо. ръбовете обаче ми идват малко твърде правоъгълни и неудобни.

а най-дразнещото е с капачетата за водоустойчивост  - трябва да се вадят/пъхат всеки път за зареждане или за да му се ръгнат слушалки. Плейъра на Сони има безумни идеи и принципи за начините на подреждане на плейлисти, поради което не го ползвам, но доколкото прегледах почти всички такива приложения за андроид са омотани по айфонски. фейвърити ще селектвам един по един - как пък не!

 

за лумията - тествал съм я за кратко. Прозореца се оказа доста по-лека и върви доста по-пъргаво. Откъм приложения обаче няма осигуреност, или поне липсват безплатни алтернативи.

Link to comment
Share on other sites

За HTC-то има това : htcdev.com

А другото е, HTC One GE (Google Edition) с който ще получиш чистичък андроид.

От htcdev.com се отключва буутлоудъра и се губи гаранцията на апарата. HTC one GE е отделно устройство, което се продава на Google Play.

За да се сложи чистия Андроид на HTC One, трябва да се руутне.

Link to comment
Share on other sites

 

 

It is our responsibility to caution you that not all claims resulting or caused by or from the unlocking of the bootloader may be covered under warranty

Доста по-добре от алтернативата при останалите.

А за GE рома се оказа прав, бях останал с впечатлението, че и HTC и Samsung дадоха директно опция да инсталираш чистата версия, но съм грешал

Link to comment
Share on other sites

Ако Лумия 920 е с корпус като на 925 - не ми харесва, ама никак... Лъскав, остават следи по него, много пластмасов ми мяза някак си.

 

 

Lumia 920 е с поликарбонатен корпус. 925 е с алуминиев.
Lumia 1020 е с поликарбонатен също, но с по-голяма камера.

 

 

Аха, благодаря.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

One е готин, но камерата далеч не е това, което изтъкват по ревютата, дори на тъмно. Ще те разочарова. Иначе е много пъргав, особено сега след като HTC пуснаха Android 4.3 направо анимациите са много мазни като на iPhone. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...