Jump to content
BulForum.com

Battlefield 4


Midex

Recommended Posts

Не видях да има такава тема и затова реших да отворя една, макар и малко рано, но бях впечатлен от  графиката и геймплея - определено си заслужава клипчето да бъде изгледано. :thumbsup:

 


 

Minimum requirements for Battlefield 4

OS: Windows 7 or Windows 8
Processor: Core 2 Quad 2.4 GHz or AMD Athlon II X4 2.8 Ghz
RAM: 3GB
Graphic card: DirectX 11 or 11.1 compatible Nvidia or AMD ATI card, ATI Radeon 6450 or higher, Nvidia GT 520 or higher.
Graphics card memory: 1024 MB
Sound card: DirectX compatible sound card
Hard drive: 15 GB for disc version or 10 GB for digital version



Recommended system requirements for Battlefield 4

OS: Windows 8 64-bit
Processor: Quad-core Intel or AMD CPU
RAM: 4GB
Graphics card: DirectX 11 Nvidia or AMD ATI card, Nvidia GeForce GTX 660 Ti or AMD Radeon 7950.
Graphics card memory: 1 GB
Sound card: DirectX compatible sound card
Hard drive: 15 GB for disc version or 10 GB for digital version

 

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=U8HVQXkeU8U

Link to comment
Share on other sites

Май не си играл много ФПСи в последните 5-6 години. Това, което показаха е стандартния, копи-пейст сингъл плейър трейлър/кампания. Нищо впечатляващо или запомнящо се. А пък графиката - не виждам огромно подобрения от БФ3 насам.

Развалиха БФ серията и т'ва е.

Link to comment
Share on other sites

Пламене - ето ти примар за работещ фулскрийн бутон   :online2long:

 

А иначе това е поредният уникат от серията. Класика в жанра. 

Link to comment
Share on other sites

Май не си играл много ФПСи в последните 5-6 години.

 

Не съм играл дори и от повече години...но навремето си мечтаех хардуерът и софтуерът да достигнат до това ниво, до което са днес. :)

А темата реших да я отворя все пак, защото предполагам, че ще има фенове на и четворката.

 

 

Пламене - ето ти примар за работещ фулскрийн бутон   :online2long:

 

Не схванах нещо...какъв фулскрийн бутон? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Нали искаше да ти покажа ютюб клип, който може да разпънеш на фулскрийн директно от Форума - е те тоя работи. Ама май не е благодарение на ютюб :)

Link to comment
Share on other sites

Работи дръжки - при мен фулскрийн бутон дори не се появява, че да го натисна (последното долу вдясно ми е надписа/линка на Ютюб). Вероятно зависи от браузер, ОС и т.н.

 

fd13996d404ef277.jpg

Link to comment
Share on other sites

Нали искаше да ти покажа ютюб клип, който може да разпънеш на фулскрийн директно от Форума - е те тоя работи. Ама май не е благодарение на ютюб :)

В този пост не виждам нито картинка, нито ютуб клип - ама нищо. То това от новата (умряла) версия на форумния софтуер. Или ти само си едитнал неговия пост? Както и да е де. Петиция да минем към вбюлетин!

 

Мидекс- като искаш добри ФПС кампании, моля направи си услуга и свали Bioshock (1) и Bioshock Infinite. Те са ХалфЛайфа на последните 10 години.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Брей. Не вярвах, че ще има такава тема. И още по-малко Мидекс да е създателят й. :) Аз смятах да направя, но нещо ме домързя. Отделно че и споделям донякъде мнението на течния. Както споменах и в един друг форум, ако този БФ е версия 3.5 ще го пропусна и това ще бъде първата игра от серията, която няма да си купя от години насам. Хайпът покрай тройката беше невероятен, но мултито не ме грабна, въпреки че му давах шанс два пъти.

Графиката наистина е добра, но това е напудрена тройка. Battlefield поредицата винаги е пъчела гърди не със скриптирани single player сцени, а с уникален multiplayer. А съдейки по клипчето, нещата не отиват към добро. Дано греша де...

Link to comment
Share on other sites

Графиката е един път. До 3 години графиката на игрите ще е почти 1:1 с реалността. Особено и с тоя Oculus Rift дето ще го пуснат тая година.

Дано и цените на хардуера да спаднат, защото това клипче сигурно е на видеокарта за над 500лв.

Иска ми се да пусна едно клипче с геймплей на игра за новия Плейстейшън, просто да покажа прогреса на игрите в графично отношение, но да не разводнявам темата...

Абе ще пусна.... Имайте предвид, че това са реални рендъри, а не предварително рендирани филмчета.

http://www.youtube.com/watch?v=tn607OoVoRw
http://www.youtube.com/watch?v=ivwgE_t8a5s

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

BF3 тотално ми уби ентусиазма по тази серия...

Как по-точно? Със сингъл кампанията или мултито? Защото двете неща са много различни. :)

За мен лично сингъл кампанията не беше лоша, мултиплеъра - също. Просто на мен не ми допадна, може би защото Бед компанито 2 ме спечели като фен до гроб. Дори все още я разцъквам от време на време.

И между другото покрай Е3 Дайс пускат малко гювеч - като напишете BF3E3 в redeem code полето на Origin и получавате безплатно dlc-то Close quarters.

 

 

Питане - дали според вас срутването на сградата е скрипт? Нещо като кулата в Каспиън бордър в края на битката, въпреки че тук сградата падна бая рано....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Уникална е играта,ако имах възможност да си я взема за пс3-то щях,но тя сигурно струва колкото самата конзола :Д 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...