Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

i osven fonokarti vsi4ko koeto e vav forma na fonokarta:)) t.e internet karti,karton4eta ot sim karti,vhodni karti,sprqni debitni i kreditni karti i drugi ;) :)

Link to comment
Share on other sites

+internet karti,karti za videoteki,vau4ari(predimno ot po golemite ,zastoto ot po 15 leva imam mnogo am naistina mnogo:)) +predplatenite karti za telefonni razgovori

zasega se se6tam za tezi vidove karti ako se setite i vie i imate nqkakakvi po-intersni karti pi6ete:)) :) B) ;)

Link to comment
Share on other sites

Haide be hora nqma na4in da nqmate fonokarti po4ti vsek predi e govoril s fonokarta ,a i predpolagam 4e nqkoi sa sabirali ili sa si gi otdelqli

:) B) :)

Link to comment
Share on other sites

Аз събирах навремето и сега открих няколко/17/.Някои от тях са полски,имам 1 гръцка,а другите са български.Колко предлагаш?

Link to comment
Share on other sites

Аз събирах навремето и сега открих няколко/17/.Някои от тях са полски,имам 1 гръцка,а другите са български.Колко предлагаш?

pm :)

Link to comment
Share on other sites

Аз имам много фонокарти ама са немски!!! Много са не мога да ти кажа колко точно като ги намеря ще ти кажа

ok np i tqh gi sabiram kato gi nameri6 pi6i ;) :)

Link to comment
Share on other sites

уфффф няма да ти ги продам, че са на мое име,. Имам някъде из къщи фонокарти, ако ги намеря ще ти ги подаря. Ще пратя ПМ

na men ne mi trqbvat karti ,koito rabotqt, a takiva koito sa sprqni,a da ne si pomisli 4e pak slu4aino gi kupuvam za da teglq ot smetkite na horata pari:) :) B) :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз имам малка колекциика от 20тина-30 карти за телефон, събирал съм ги от цяла Европа. Пише ЛС ако те интересува - предложи цена.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам малка колекциика от 20тина-30 карти за телефон, събирал съм ги от цяла Европа. Пише ЛС ако те интересува - предложи цена.

a osven 4ujdi nqma6 li nqkvi bulgarian ili pak nqkvi drugi karti t.e v takava forma ;) :) :)

Link to comment
Share on other sites

аз имам мноо около 200-250 само да видя в кои кашон са :P значи повечето са чужди немски турски италиански ще кача снимки ако ти требват пиши ЛС да се разберем за цената

 

edit: точно 218 :woot

ваучари немски + БГ 6 бр.

тънки фонокарти /италиански полски и турски май/ 28 бр.

чужди повечето немски 52 бр.

БГ Мобика 66 бр.

БГ БулФон 66 бр.

 

има повтарящи се около 20-30 :unsure:

Link to comment
Share on other sites

аз имам мноо около 200-250 само да видя в кои кашон са  :P  значи повечето са чужди немски турски италиански ще кача снимки ако ти требват пиши ЛС да се разберем за цената

 

edit: точно 218  :woot

ваучари немски + БГ    6 бр.

тънки фонокарти /италиански полски и турски май/    28 бр.

чужди повечето немски  52 бр.

БГ Мобика  66 бр.

БГ БулФон  66 бр.

 

има повтарящи се около 20-30 :unsure:

ima6 pm vij si go

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...