Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

i az imam kam 2oo broiki  kva e ofertata

Еййй...ама големи скръндзи сте....за к'ъв *** са ви тез' карти по 200-300....човекът има колекция от ХХХХХ хиляди...свястно момче е и никога няма да откаже да почерпи.....Ясно е, че на всеки му трябват пари и човекът е писал, че купува, ама за неща дето изобщо няма к'во да ги правите да вадите пари.....още повече, че JOVANI почти със сигурност ще ги има....или поне 99%... :)

Link to comment
Share on other sites

Имам карти. В момента не са при мен и незнам колко са на брой, но сигурно са към стонина.. незнам :)

Знам само че между тях има и доста Гръцки, а може би и други карти. Ще проверя и ще ти кажа.

Не искам пари за тях, ако дойдеш да си ги вземеш ще ти ги дам. Доста съм зает, но все пак ако се сетиш прати едно ЛС и ще се разберем някак.

Успех!

Link to comment
Share on other sites

i osven fonokarti vsi4ko koeto e vav forma na fonokarta:)) t.e internet karti,karton4eta ot sim karti,vhodni karti,sprqni debitni i kreditni karti i drugi ;)  :)

Sa6to ako nqkoi iska da razmenq s men da pi6e PM :)

 

Имам карти. В момента не са при мен и незнам колко са на брой, но сигурно са към стонина.. незнам :)

Знам само че между тях има и доста Гръцки, а може би и други карти. Ще проверя и ще ти кажа.

Не искам пари за тях, ако дойдеш да си ги вземеш ще ти ги дам. Доста съм зает, но все пак ако се сетиш прати едно ЛС и ще се разберем някак.

Успех!

ok mersi mnogo ,a i mejdu drugoto 6te ti pi6a PM

Link to comment
Share on other sites

i osven fonokarti vsi4ko koeto e vav forma na fonokarta:)) t.e internet karti,karton4eta ot sim karti,vhodni karti,sprqni debitni i kreditni karti i drugi ;)  :)

 

 

Аз имам 300 фоно карти!

7 ваучъра!

3 siм карти!

 

Ако те интересува пиши ми като съобщение на ника!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...