Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мамка му и циганин, много им стана на Макларън, вече втори път дедо Господ се намесва и ни взима готови състезания :@.

Кими от 2 състезания е аут, сега вместо да бута и да подкрепя Маса прави мизерии, трябва цингата да отпадне от поне 1 състезание за да има Кими шанс.

Link to comment
Share on other sites

Райката тъкмо ми напълни душата и кво? Баси тъпото завъртане.. Верно, че печката напъваше стабилно, ама Кими можеше да си запази позицията, поне според мен.. Много, много тъпо.. Последната битка стана много хубава, но... Добре де, бива ли след 3 поредни победи на тази писта тоолкова малоумен финал да се получи? Жалко, много жалко..

Link to comment
Share on other sites

Мамка му отноео ми се развали настроението с тия състезания. Кими за второ поредно съзтезание не взима точки и аз мисля че вече има много малки шансове за титлата по реални са възможностите на Маса. Ама пък бива ли пак спечелено съзтезание да изпуснем и все ония дрисльо се оказва на точното място да лапне всичко изпунато от Ферари, нещастен гомнар как мина напряко и после супер нагло продължи да си го изпреварва капут миризлив. И Кими и на него му се чуда накрая моеше като вижда че губи позицията малко се поуспокои и да запази второто място а не да бърза и да се разбива

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Така. Кими и Луис ще бъдат разследвани. Луис трябва да е наказан. И аз мога да кътна, да пусна човек, да му влезна в слипстрийма и да го изпреваря. Мамичката му мръсна, черна, шибан педал, да го шибат анадолските манафи дано. Така не съм си изпъскал нервите от времето на Лепер-Месия..........Мамичката му мръсна ...пак и пак най-големия калитар спечели......Слон да го ебе......

На топло и студено ги ебахме....писна ми сичко да е против нас, педали мръсни. Сичко ще им бъде върнато

Link to comment
Share on other sites

Така. Кими и Луис ще бъдат разследвани. Луис трябва да е наказан. И аз мога да кътна, да пусна човек, да му влезна в слипстрийма и да го изпреваря. Мамичката му мръсна, черна, шибан педал, да го шибат анадолските манафи дано. Така не съм си изпъскал нервите от времето на Лепер-Месия..........Мамичката му мръсна ...пак и пак най-големия калитар спечели......Слон да го ебе......

На топло и студено ги ебахме....писна ми сичко да е против нас, педали мръсни. Сичко ще им бъде върнато

 

И да псуваме, и да не псуваме - все тая.. Ама... Офффф.. И аз не знам кво да кажа, пълна простотия.. Последните 2 обиколки стисках палци и печката да се чукяса в някоя мантинела, чесно.. ама.. к*р

Link to comment
Share on other sites

И да псуваме, и да не псуваме - все тая.. Ама... Офффф.. И аз не знам кво да кажа, пълна простотия.. Последните 2 обиколки стисках палци и печката да се чукяса в някоя мантинела, чесно.. ама.. к*р

 

Как няма да псувам. Ф1 е моя живот да му еба майката мръсна......... За кой път вече, не мога да броя до толкова - тоя вади таъв късмет. Първо се въртя, после ще завали и най-накрая ще кътне като първия педал. Дано да си го отнесе тоя път както си му е реда майка му стара

 

Маса и Кими би трябвало да са с нови двигатели на Монца а Луис със стар........дейба и късмета шибан

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Така. Кими и Луис ще бъдат разследвани. Луис трябва да е наказан. И аз мога да кътна, да пусна човек, да му влезна в слипстрийма и да го изпреваря. Мамичката му мръсна, черна, шибан педал, да го шибат анадолските манафи дано. Така не съм си изпъскал нервите от времето на Лепер-Месия..........Мамичката му мръсна ...пак и пак най-големия калитар спечели......Слон да го ебе......

На топло и студено ги ебахме....писна ми сичко да е против нас, педали мръсни. Сичко ще им бъде върнато

Ама сигурно ли е че ще бъдат разледвани

Link to comment
Share on other sites

Ама сигурно ли е че ще бъдат разледвани

 

100%. Сега ПАК ГО КАЗАХА ;).

 

Ще помоля най-учтиво, който не гледа, не се интересува от Ф1 - да не чете тука....Поне днес :rolleyes:

 

Правилата казват: Щом пилот излезе от пистата и спечели предимство от това - то той ще бъде наказан. Луис върна газста толкова колко да влезе във ВАКУУМА на Кими и да го изпревави...Правилата казват: Щом пилот напусне пистата, то той трябва да се върне от там от където е излезнал......дано черния дебил си го отнесе подобаващо

Link to comment
Share on other sites

То аз като видях че Кими се разбива тотално полудях и изключих всякви телевизори и състезания да не се ядосвам повече че опсувах цялата махала

Link to comment
Share on other sites

Дори и да го накажат, ще му вземат някви пари, колкото да замажат работата и да хвърлят пясък в очите на хората. Или ще го върнат с 5 места назад в Монца.

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

То аз като видях че Кими се разбива тотално полудях и изключих всякви телевизори и състезания да не се ядосвам повече че опсувах цялата махала

 

Няма такъв карък

 

Дори и да го накажат, ще му вземат някви пари, колкото да замажат работата и да хвърлят пясък в очите на хората. Или ще го върнат с 5 места назад в Монца.

 

Което не е малко, въпреки че наказанието далеч не трябва да е такова - той печели ПРЕДИМСТОВ. И то не малко. Просто остави Кими да си покаже носа и му влезе в слип-а, а не беше така.

Link to comment
Share on other sites

DON_CHEFO, а Кими не спечели ли именно по този начин (извън пистата) една позиция на старта и излезе трети ,тръгвайки четвърти, или се бъркам :unsure:

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

DON_CHEFO, а Кими не спечели ли именно по този начин (извън пистата) една позиция на старта и излезе трети ,тръгвайки четвърти, или се бъркам :unsure:

 

Не. Бъркаш се. Пусни си старта пак ;) Пусни си и старта от миналата година. Кими изпревари Маса - след КЕМЪЛ а това е след ЧЕРВЕНАТА ВОДА, а това е много след Сурс

Link to comment
Share on other sites

В случая съм неутрален, защото нито съм голям фен на Ф1 нито на някой от двамата (Хамилтън/Кими), но се видя от 100 км., че черния влезе много грубо. Имам чуството, че искаше да го прати директно в мантинелите. Прекалено рисково изпреварване. А от там нататък мокрото трасе се каза думата. Кими от нерви просто не можа да одържи автомобила и се обърна. Стана голяма касапница с 2 думи. Ледения 1 седмица няма да може да спи. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Екстрааа добре че стюардите излезнаха с адекватно решение и всичко се нареди както трябва. Ся ония путьо мое само се пробва си лапне черния чеп и вече Маса сериозно му диша във врата в класираето само жалко че Кими не завърши и той да се облажи от тва наказание

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Екстрааа добре че стюардите излезнаха с адекватно решение и всичко се нареди както трябва. Ся ония путьо мое само се пробва си лапне черния чеп и вече Маса сериозно му дипа във врата в класираето само жалко че Кими не завърши и той да се облажи от тва наказание

 

Какво става с Кими - не знам. Знам само, че познах за пореден път. Жоре ще ме черпиш кола да ГЕ. ;) :P

Link to comment
Share on other sites

http://www.autosport.com/news/report.php/id/70401

хахахахахаха КАЗАХ ЛИ ВИ...........ахахахаххаа

 

Луис наказан точно заради това което ви казах

 

АЙДЕЕЕЕ!!1 Оттука вратата, самолета и обратно в Ямайка при памука...

Link to comment
Share on other sites

Добре ве пичове,що тоооочно 25сек.,за това нещо толкова ли пише в правилника?

 

Преминаване през бокса = около 25 секунди :}.

За всеки бокс е различно де...

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Добре ве пичове,що тоооочно 25сек.,за това нещо толкова ли пише в правилника?

В правилата никога неможе да се предвиди такава ситуация. За това са стюардите на пистата, събират се и излизат със становище. Тяхното е кратко и ясно - "ако Хамилтън беше минал като бял човек през шикана, то той няма начин да атакува и изпревари Райконен." В общи линии тва е. Спечелил е преимущество с ускорението си извън пистата. Правилата са за това, за да се спазват.

Аз лично не подкрепям наказанието, защото Ферари имат силите и потенциала да победят МКЛ и без такива наказания. Не ми се чуват коментари от сорта: "ФИА подкрепя Ферари", ФИА не наказва, наказват стюардите, които са назначени още с оповестяването на календара.

Link to comment
Share on other sites

Какво става с Кими - не знам. Знам само, че познах за пореден път. Жоре ще ме черпиш кола да ГЕ. ;) :P

 

За какво да те черпя ;) Може и аз да позная ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...